Pudra, Fondöten, Kapatıcılar Mineralli Fondöten markası önerebilecek olan var mı ?

yanı mineralle diğer markalar aynı,nasıl karar vericez,neden mineral alyım bilemedim
nars renkli nemlendirici ve armani fondoten ve guerlin fondoten(ikiside parapenli)
eskiden shısedo fondoteni vardı süper ötesi,kaldırmışlar
bıde mineraller var tabi jane iradle falan

yanı mineralle diğer markalar aynı,nasıl karar vericez,neden mineral alyım bilemedim
nars renkli nemlendirici ve armani fondoten ve guerlin fondoten(ikiside parapenli)
eskiden shısedo fondoteni vardı süper ötesi,kaldırmışlar
bıde mineraller var tabi jane iradle falan
Mineralle diğer fondotenler veya pudralar aynı olur mu hiç aynı değil.mineral sağlıklı.ciltte birikmiyor.daha sağlıklı bir cilt görüntüsü veriyor vs..jane iredaleden de iyi young bloods.

Mineralle diğer fondotenler veya pudralar aynı olur mu hiç aynı değil.mineral sağlıklı.ciltte birikmiyor.daha sağlıklı bir cilt görüntüsü veriyor vs..jane iredaleden de iyi young bloods.
evet bu iddiaları ama gerçekten öylemi,mineral kötü duruyor,

evet bu iddiaları ama gerçekten öylemi,mineral kötü duruyor,
Yani ona bakarsan kimseye güvenemeyiz canım.benim bir eczacı arkadaşım var güvendiğim, beni 50 tl kazıkladı.aynı ürün başka bir yerde 50 liraymış.şok oldum.
mineral kullanan arkadaşım var.çok memnun ve güzel görünüyor cildi.

Yani ona bakarsan kimseye güvenemeyiz canım.benim bir eczacı arkadaşım var güvendiğim, beni 50 tl kazıkladı.aynı ürün başka bir yerde 50 liraymış.şok oldum.
mineral kullanan arkadaşım var.çok memnun ve güzel görünüyor cildi.
haklısın geçmiş olsun,jane denemeye gidicem bir ara,yazarım burdan,makyaj işine girince çıkamıyosun çok pahalı ama güzel zevk

X