Mini gastrik bypass ameliyatı

Happyending

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
31 Mayıs 2016
448
284
8 temmuz 2019 da mini gastrik bypass ameliyatı oldum. Henüz yolun başındayım 17 gün oldu ve 9 kilo verdim. Forumda obezite ameliyatı ile ilgili pek bir şey bulamadım. Bilgi alışverişi için bu konuyu açtım. Sürecim şu anda iyi gidiyor😊

Tamda aradıgım konu.
öncelikle geçmiş olsun. kaç kiloyla ameliyat oldunuz nerde oldunuz ücret ne civarı. bunları anlatırsanız sevinişrim.birde hastanede kaç gün kaldınız.işe dönebildinizmi hemen.

ben yaptırdım, 15 bin ödedim ve 150 kilo ile ameliyat oldum, ceyhun aydoğan diye bir hoca yaptı, diyetisyeni de beni ücrete dahil 1 yıl takip etti, hastanede 3 gece 4 gün kaldım , işe de 10 gün rapor aldıktan sonra başladım, başk merak ettiğiniz varsa sroabilirsiniz bu tecrübe göz korkutucu fkat benim açımdan iyi gitti

Merhaba ben de 2 mart 2020 de gastrik bypass ameliyatı oldum 5,5 ay oldu 110 kilo ile girdim ameliyata şu an 80 kiloyum. Benim toparlamam zaman aldı birazda corona yüzünden uzadı aslında devlet hastanesinde oldum ve hastanem pandemi hastanesi olduğu için kontrole gidemiyorum ama doktorum sağ olsun telefonla mesajla ilgileniyor. Ufak tefek sorunlar yaşıyorum halâ özellikle halsizlik ve ağız kokusu gibi ama iyiki olmuşum diyorum. Bu konuda sorusu olan yada deneyimlerini paylaşmak isteyenler olursa sevinirim

Merhaba. Uzun süredir araştırdığım bir konu devlet hastanesinde hangi bölüme gitmemiz gerekiyor belli ücret varmı. Bu arada 163 boy 75 kiloyum tiroidim var ne yaptıysam kilo veremedim tek care bunu araştırmak oldu bilgi verirseniz memnun olurum.

X