Çocuk Hastalıkları Miniğim hasta

Bebek Hastalıkları, diş çıkarma, bebeklerde kusma, bebeklerde ishal, bebeklerde uyku düzensizliği

umutlu1980

Canım Kızım Elif’im
Kayıtlı Üye
21 Kasım 2013
808
32
33
Merhaba arkadaşlar çok üzgünüm desteğe ihtiyacım var.
10 gün önce minik kızım yataktan inip yere yatmış 20 dakika kadar. Ertesi gün ateşlendi sesi kısıldı doktora götürdüm boğaz enfeksiyonu dedi. Kızım 2 günlükken çok büyük bir ameliyat geçirdi buna bağlı olarak akciğerleri çok zayıf en ufak şeyde fena hasta oluyoruz. Bu yüzden evde hep hava makinasıyla ilaç veriyorum. Doktor 5 gün havayı kes dedi boğazı rahatlasın dedi. ama dedim hep kullanıyoruz bişi olmasın dedim bişi olmaz dedi ve bıraktım 5 gün. antibiyotik tedavisi ateş düşürücülerle 5 gün geçti kontrole götürdüm başka bi doktor vardı ciğerleri sıkışık dedi film çekildi hopp hastalık ciğerlere inmiş antibiyotik iğne ve antibiyotik şurup kullanıyoruz inip çıkan ateş ve öksürükle boğuşuyor miniğim. iğnenin fayda edeceği günü bekliyorum. Çok vicdan azabı çekiyorum uyuyup kalmasaydım yerde uyuyup kalmazdı böylede olmazdı. Yemiyor su zorla içiyor sadece emmek istiyor. Offf çok kızıyorum kendime. Sefil oldu çocuğum. Ödüm kopuyor hastanelik olacak diye.
Sizde yaşadınızmı böyle bir durum???
Rabbim sen koru evlatlarımızı.o_O:KK61::KK42:

Her ay hastanede antibiyotiklerle iğnelerle tedavi gören bi cocuk vardi arkadaşımın bu çocuk büyüyünce ne.olacak derdim hep sürekli ilaç.alıyor. şimdi büyüdü gayet de sağlıklı :) kimi çocuk hassas oluyor evet -misal benim ki- allah dermansiz dert vermesin bunlar hep olan olacak şeyler (desem de suan tedirginim bu sefer başına ne gelecek diye :KK43: )

Her ay hastanede antibiyotiklerle iğnelerle tedavi gören bi cocuk vardi arkadaşımın bu çocuk büyüyünce ne.olacak derdim hep sürekli ilaç.alıyor. şimdi büyüdü gayet de sağlıklı :) kimi çocuk hassas oluyor evet -misal benim ki- allah dermansiz dert vermesin bunlar hep olan olacak şeyler (desem de suan tedirginim bu sefer başına ne gelecek diye :KK43: )
Maşallah sağlıklı olsunlar inşallah.
Salgın var diye evden çıkarmıyorum hastalık kapacak diye evde buluyor yolunu hastalık geliyor. Ne güzel yün atleti keşfetmiştim hasta olmuyordu 2 aydır. Bi uyudum sabah yere yat üşüttü sen küçük cadı. Allah yardımcımız olsun. Narin kuzularımızı korusun

Annelik çok zormuş hele böyle hassas çocuklar olunca içi titriyor insanın bişi olacak diye. Çok iyi anlıyorum sizinde ben hep o hava dayım sabah sağlıkla kalkınca mutlu oluyorum şükrediyorum

X