Minik meleğim yoğun bakımda

gözün aydın tatlım senden mutlusu yoktur şimdi ayyyyyyyyyy
Allahım herdaim bir tutsun sizi :Saruboceq:

ay ne kadar sevindiğimi anlatamamam benim yerimede kokla annesii rabbim sizi hep sağlıklı mutlu yaşatsın inşşş

canim cok sevindim, gozunuz aydin. evinin rahatliginda ana-baba kucaginda nasilda cabucak buyur o simdi. resimlerini bekliyoruz kokulu kokulu.opuyorumnanaktan

çok sevindimmmmmmmm evde bayram havası vardır şimdiiiii
duru kızımızzzz annesinin kokusunun nasılda özlemiştirrrr
sağlıkla büyüt prensesini canım...

arkadaşlar şuan ellerim titreyerek yazıyorum inanın çokkk heyecanlıyım ayrıntıları yazamayacağım heyecandan sizlere haber vermek için daha doğrusu müjdeler vermek için geldim
DURU NAZ pamuk kızım artık evinde bugun taburcu oldu kızım çok şaşkınım heyecanlıyım beklediğimizi bir durum değildi hemen bu kadar cabuk taburcu olacağını bilmiyorduk haftasonu yada önumuzdeki hafta dediler taburcu olur demişlerdi elim ayağım birbirine dolandı inanın
daha sonra ayrıntıları yazarım
hepinizden tek tek allah razı olsun
allah hepimizin bebeklerini bağşlasın

Karakızzımmmm gözünaydın, çoook sevindim, Allah sağlıklı upuzun ömürler versin inşallah Duru Naz ablamıza:)

arkadaşlar şuan ellerim titreyerek yazıyorum inanın çokkk heyecanlıyım ayrıntıları yazamayacağım heyecandan sizlere haber vermek için daha doğrusu müjdeler vermek için geldim
DURU NAZ pamuk kızım artık evinde bugun taburcu oldu kızım çok şaşkınım heyecanlıyım beklediğimizi bir durum değildi hemen bu kadar cabuk taburcu olacağını bilmiyorduk haftasonu yada önumuzdeki hafta dediler taburcu olur demişlerdi elim ayağım birbirine dolandı inanın

Allahım ne büyük mutluluk bu böle rbbim evlatlarımızı bize bağışlasın inşallah darısı bizim başımıza bizde kucağımıza alalım hayırlısıyla:Saruboceq:

gözümüz aydın karakızım durumuz evinde demek :nazar: mis kokulu kızımızı ve seni kocaman kocaman öpüyorz oğluşumla opuyorumnanaktan allah sağlıkla büyütmeyi nasip etsin canım :Saruboceq:

hepinizden allah tek tek razı olsun arkadaşlar
allah hepimizin evlatlarını bağışlasın
inanın ne diyeceğimi bilemiyorum
hepinize teşekkür ederim dualarınızı eksik etmediniz bizden
şimdi minik kızımla evde hasret gideriyoruz kokluyorum yavrumu

karakızzzzzzzzzzzzzz
inan ben bile titredim canım ya
ne güsel haber bu gözün aydın canım
çok şükürler olsun hepimizin duları kabul oldu
kızımız artık evinde:teytey:
şimdi hastane ortamıda yok iş sana düşüyor canım
bundan sonra kendine daha dikkat etmen gerekir ki
duru nazımıza daha iyi bakabilesin
anne şevkatiyle yanıp tutuşmuştur canım benim yaa
şimdi ne güsel doya doya kokluyorsundur
allah herkese nasip eder inşallah
kendinize çok iyi bakın:nazar:
ikinizide öpüyorum

işte şimdi hoşgeldin Duru Naz
ilk okuduğumda o kadar çok korktum ki
elim yazmaya gitmedi ama sürekli dua ettim
bir an önce sağlıkla her ikinizde evinize gidin diye ..
şimdi gerçekten gözünüz aydın
Duru lar inatçı oluyorlar kendi kızımdan biliyorum :))
allah sağlıkla mutlulukla huzurlu bir yuva versin size
asıl şimdi kendinize ve birbirinize iyi bakın ..

karakızım ne kadar mutlu oldum anlatamam gozlerımden yaslar bosalıverdı bır anda:)))
rabbım duarımızı kabul edttı yawrunu sana bagısladıı
bınlerce sukurler olsunn
annesı sımdı duru kızımıza ve kendıne ıyı bak
huzurlu mutlu guunler dılıyorum
resımlerınızı beklıyorummm
:nazar:a.s.

Allah hep mutlu etsin.Seni ve bebeğini çok merak etmiştim.Hergün bakıyordum yeni bir haber varmı diye.Çok sevindim inan.Çok çok geçmiş olsun.Allah sizi sonsuza kadar ayırmasın birdaha.Çok sevindim inan.Dualarımız hep seninleydi.

Yazını okuduğumda yaşadıklarına çok üzüldüm gerçekten amaBebeğinin eve gelmesine çok çok sevindim.Şimdi sen kendine çok iyi bakmalısın öncelikle ki onada faydalı olabilirsin.Allah bir daha böyle bir sıkıntı yaşatmasın.Allah analı babalı, mutlu, huzurlu ve sağlıklı bir yaşam versin inşallah Duru Nazlıya...

X