Minik meleğim yoğun bakımda

canım benim, çok zor şeyler yaşamışsın ama Allah'ın izniyle hepsi geride kalıcak. Dualarım seninle canım, Rabbim yar ve yardımcın olsun inşallah. Duru Nazlı'da en kısa zamanda annesinin kollarındaki yerini alıcak hiç merak etme.

gelişmeleri yazmayı unutma.

karakızım rabbim senin ve durumuzun yardımcısı olsun
bebeğini sana bağıslasın
iyi haberlerini bekliyoruz

büyük geçmiş olsun neler yaşamışsınız
inşallah herşey yolunda giderde nazlı kızınız alırsınız kollarınıza

canım yazını göz yaşlarıyla okudum allah yardımcınız olsun inşallah bu mübarek günde allah dualarımızı kabul eder ve bebeğinize sağlıklı bir şekilde kavuşursunuz

Canım benim, herşey yoluna girecek, nazlı meleğin de bir an önce eve dönecek, buna yürekten inanıyorum ve dua ediyorum. Her ikinize de çok çok geçmiş olsun...

canim dualarim hep seninle rabbim yardimcin olsun..duru nazli kizimizda sende bir an önce sagliginiza kavusup güle oynaya evinize dönersiniz..pozitif düsün canim, kizini görmek sanada onada cok iyi gelicektir,bebekler annesini hisseder derler...duru kendini toparlarken sen bu sirada gerekli tahlilerini yaptiricaksin, oda hizla iyilesicek....
allah yardimcin olsun hep dua ettim halada ediyorum allah evladini sana bagislasin

Herşeyi biliyorum ama şuan hem sevinçten ağlıyorum hemde yazıyı okuyup tekrar yaşamamdan olayları Hemen yazayım sebebini annemiz evine çıktı karakızzım evinde sesi gülüşleri kulağımda Allahım koruyor benim meleklerimi henüz tam sonuç yok ama biz birşey çıkmayacağına inanıyoruz tansiyonu kontrolde ilaçları verildi az sonra Durumun yanında olacak nasip olursa görecek tatlı Pamuk Prensesimiziiiiiiiiiiii
Kilo almış durumuz yoğun bakım aletleri çıkmış üzerinden sadece küvezde minik Prensesimiz Allahım korusun onları ikisinide :Saruboceq:
Yazıyı baştan sona okudum birtanem keşke yanında olabilseydim bir yardımım dokunabilseydi.Ama biliyorumki uzaktada olsam sizlerle herşeyi dakika dakika yaşadım durmadan dua ettim yüreğimin her atışında hiseetim olan biteni Bütün Kasım meleklerinin duaları üzerinizdeydi hep dedim içimden Allahım hamilelerin duası kabul olur bilirim bu kadar hamile bir arada elele kalp kalbe dua ediyoruz sen geri geçivirme nolursun..
Bir kez daha gördümki dualarımız kabul etti meleklerim iyiye gidiyorlar az kaldı birbirlerine kavuşmalarına..Duru Nazlı bu isme zaten ne denir bilemem ağlıyorum gördükçe Rabbim ismiyle adıyla onurla sağlıkla yaşatsın küçük meleğimizi... Tek diyeceğim çok ama çok güçlü bir kızımız oldu Allahım bahtını açık ömrünü uzun hep sevdikleriyle sizlerle kocaman huzur neşe sağlık dolu bir ömrü olsun..Rabbim melekleriyle korusun küçük meleğimizi tabiki tatlı annemizide:)
Canımsınız siz canımmm çok seviyorum birtanem seni ve Durunun süt kokuları taaaaaa buralara geliyor opuyorumnanaktan

Canım İnşallah hayırlısıyla meleğine kavuşursun dualarım sizinle

canım benm, durumuz iyi olacak biz kasım anneleri buna yürekten inanıyoruz dualar ediyoruz senden haberler aldık arada sırada, ama ilk duyduğumuzda tabii biz de şok olduk inanmak istemedik ama hemen dua etmeye başladık Allah sana ve meleğine sağlıklı hayatlar nasip etsin inşallah arkdaşım; okurken bir anda ben yaşıyormuşum gibi hissettim birebir hissettim duygularını içim öyle burkuldu ki ama umudum da bir o kadar çok ki! biliyorum duru nazlı adıyla yaşayacak bu arada bebeğin hayırlı olsun canım inş mutlu günler geçirir bu günleri de bir daha hiç anmazsınız yüreğimiz dualarımız umutlarımız hep seninle ve duru nazlı bebeğimizle...

nazlı bu haber ne güzel böyleeee!
şimdi gördüm yazdıklarınıı
aman Allahım şükürler olsun
sadece küvezde demek, elbet çıkacak her şey yoluna girecek...

Karakız'ım duyduğumdan beri dualarım hep sizinle, senin iyileşmene cok sevindim şimdi 4 gözle Duru bebeğin iyi haberlerini bekliyorum.

hep pozitif duusnun ki bebeginiz iyi olsunn .buyuk gecmís olsun allahim en kisa zamanda sagliginiza kavustursun bebeginizi ve sizi ...:1hug:

Rabbim sanada meleğinede sağlık sıhhat versin hayırlısıyla kavuştursun inşAllah:Saruboceq::Saruboceq:

karakızım canım çok duygulandım yazdıklarını okurken.inş herşey yoluna girecek canım bi< buna inanıyoruz Rabbım dualrımızı kabul etsın.
Allahın izniyle duru nazlımızı kucağına alacaksın canım arkadaşımm..
dualarımız,yüreğimiz inan senınle canımmm...Allaha emanet oll.güsel haberlerle vermen dileğiyle

RABBİM yar ve yardımcınız olsun canım....inş meleğini sağlıkla kucağına alırsın dualarım seninle canım...

karakızımmm
öldüm ağlamaktan canımmm ilk duyduğumuzdan beri sana ve durumuza ne kadar dualar ettik bilemezsin
bak herşey yoluna giriyo inşallah minik kelebeğimiz topiciğimizin ablası en kısa zamanda kollarının arasında olucak tatlımm buna gönülden inanıyoruzz hepimizzz
pamuk şekerin artık aramızda kuvezde kendini toparlicak turp gibi çıkcak hastaneden annesinin ve babasının şefkatli kollarına gelicekk herşey çokk çokk çokk güzel olucak tatlımmmmmmmmm

karakızıımmm cnm beniimm ayyy çok fena oldum okurkennn senağlama

sende duru nazlımızda çok güçlüsünüz cnm buna tüm kalbile inanıyorumki topicimizin ablası duru en kısa zamanda sağlıkla anneciğinn kollarındaa olacakk :Saruboceq:
dualarımız seninle ve Pamuk şekerimizle merak etme :Saruboceq:

canim cok gecmis olsun..simdi iyi olmana cok sevindim.. insallah bugün gidip kücük kelebegini göreceksin..oda seni hissedip daha iyi olcak insallah.. bizlerin hep duasinda minik melegin..en kisa zamanda kollarinda olcak sen hic üzülme bitanem.. ama güclü ol onu gördügünde cünkü onlar hissediyor herseyi..iyi haberlerini bekliyoruz canim..kimbilir belkide bi kücük fotografini paylasirsin bizlerle o günü merakla bekliyoruz..RAbbim yavrunu sana ve esine bagislicak insallah...sadece biraz sabir..

iyi olmanıza çok sevindim canım ,allah tez zamanda yavruna da kavuşturacak üzülme .çok geçmiş olsun ..

X