miniklere sormuslar bebek nasil yapilir diye :)))

ayyy ne şeker cevaplarr ya yerim ben sizii:):)
6-7- yaşlarındaki cocuklardanda bunlar beklenir zatennn

Öğretmen bir gün çocuklara sorar :
-Siz nasıl Dünya a geldiniz?
Cemal cevap verir:
-Beni leylekler getirdi.
Ardından Fadime:
-Beni bahçede buldular.
Sıra Temel 'e gelir:
-Biz fakiriz bizimkileri hep annem doğuray :)
alıntıdır,bende buna çok gülerim

ayy çok tatlıya şimdiki çocuklar okadar zekiki hele hayal güçleri çok geniş biz eskiden leylek getirdi derdik hayal gücüm bile yokmuş yaa

Öğretmen bir gün çocuklara sorar :
-Siz nasıl Dünya a geldiniz?
Cemal cevap verir:
-Beni leylekler getirdi.
Ardından Fadime:
-Beni bahçede buldular.
Sıra Temel 'e gelir:
-Biz fakiriz bizimkileri hep annem doğuray :)
alıntıdır,bende buna çok gülerim

:roflol::roflol::roflol:eklemen icin cok tsk ederim canim

Son düzenleme:
ayy çok tatlıya şimdiki çocuklar okadar zekiki hele hayal güçleri çok geniş biz eskiden leylek getirdi derdik hayal gücüm bile yokmuş yaa

ben ilk okuldayken leylekler getirdi demezdim karnımızda ay var biz büyüdükçe o da büyür sonra bebek olur derdim :roflol: :roflol: :roflol:
maşallah çok salakmışım :roflol:

ben ilk okuldayken leylekler getirdi demezdim karnımızda ay var biz büyüdükçe o da büyür sonra bebek olur derdim :roflol: :roflol: :roflol:
maşallah çok salakmışım :roflol:

estaffurullah ne salakligi oda senin düsüncenmismis sekerim
seninkide bi teyoriymismis sonucda dimi amaa.s.

cocukca yorum diyoruzz ama ne güzel cevap vermişler :nazar:
cocuktan al haberi gamyoncuiremsu
şekerlerrrrr cözmüşlerr olayıı sırnaşık şey

Artık devir değişti.Onlar bizden değil,biz onlardan öğreneceğiz.Bende zaman zaman öğrencilerime ilginç sorular sorup böyle bilmiş cevaplar aldığımda yerlere yatiyorum.Herşeyin en doğrusunu onlar bilirlerrrrrrrrrrrr

:)) çok güzel yorumlar. bende yeni hamileyim ve 5 yaşındaki kızım bunlara benzer bir yorum yaptı.
bebek nasıl oluyor biliyorum zaten dedi.
ee dedim nasıl oluyormuş.
baba anneye yaklasıyor yaklasıyor,karşıdan bir şey atıyor.
attığı şeyda böle yumurta gibi bir seyi kırıp içine giriyor.
ve bebek oluyor:!!!!
sasırttı beni yumurcak sonra derinlere indim nerden duydun nasıl böle bir sonuca vardın.meger tv de spermlerin yumurtaya ulaşma sahnesi ni görmüş bana o manzarayı anlatmaya çalıştı.bende anlatabıldıgımın en doğrusunu ona anlattım baya yaklasmıstı zaten doğruya:)))

:)) çok güzel yorumlar. bende yeni hamileyim ve 5 yaşındaki kızım bunlara benzer bir yorum yaptı.
bebek nasıl oluyor biliyorum zaten dedi.
ee dedim nasıl oluyormuş.
baba anneye yaklasıyor yaklasıyor,karşıdan bir şey atıyor.
attığı şeyda böle yumurta gibi bir seyi kırıp içine giriyor.
ve bebek oluyor:!!!!
sasırttı beni yumurcak sonra derinlere indim nerden duydun nasıl böle bir sonuca vardın.meger tv de spermlerin yumurtaya ulaşma sahnesi ni görmüş bana o manzarayı anlatmaya çalıştı.bende anlatabıldıgımın en doğrusunu ona anlattım baya yaklasmıstı zaten doğruya:)))

ay masallah ya yerim ben o cimcimeyi nekadarda seker bi cvp vermis :nazar:
benim kizim 3buyuk yasinda soranlara önce allah veriyo sonrada annem babam isterse aliyo diyo:nazar:a.s.

kendimin karpuzdan çıktığını (malum karpostaldan dolayı) kardeşimide baraj gölünden tuttuğumuzu sanırdım gölden her geçtiğimizde bas bas bağrınırdım
^^işte işte kardeşimi burdan tuttuuuk^^ :roflol:
çok safmışım bendeee :roflol:

X