Saç Dökülmesi, Yıpranmış, Kırılmış Saçlar Minoxil %2

Yıpranmış Kırılmış Saçlar, Saç Dökülmesi ve Çözümleri

Zeyna1992

Üye
Kayıtlı Üye
24 Eylül 2017
2
0
31
Merhaba arkadaşlar, kafamdaki saç bundan 1 yıl öncesine kadar 3 kişiye bile fazla gelebilecek durumdaydı. Tayinim sebebi ile başka şehire yerleşince saçlarımda inanılmaz bir dökülme başladı, ilk zamanlar çok umursamadım hava değişiminden olabileceğini düşündüm aklım başıma geldiğinde ise kafamdaki saçların yarısından fazlası uçup gitmişti, gerçekten her saniye, otururken, TV izlerken, yürürken bile dökülüyordu. Buna bir çare bulmaya karar verip dermatoloğa gittim tahlillerim yapıldı ve Demir, Demir Bağı, Ferritin değerlerim düşük çıktı, buna bağlı olarak Orofeon, Biotin (5000 mg) ve Minoxcil %2 verdi doktorum. Minoxcil’in saç dökülmesi değil de uzun vadede saçları neredeyse 2 katına çıkardığı söylendi, aranızda benim gibi dökülme yaşayan, dökülmesini durduran, en önemlisi Minoxcil sprey kullanan var mı? İnanın denemediğim şampuan, serum, bakım ürünü, doğal yöntem kalmadı. Saçlarımı kaybetmek istemiyorum.

Minoxsilin yan etkileri ve birakinca eski haline donecegini 9kudum. Pek cok kisi de ayni seyi soylemis. Baslarda daha cok dokuyormus bu nedenle ben baslayamadim. Omur boyu kullanamayacagima gore dedim baslamayayim benim de her dakika dokuluyor. Ana degerim pozitifmis ramatologa gitcekmisim. Bilmiyorum dr dr gezmektende cok yoruldum. Bakim yapiyorum haftada bir. Lavanta suyu ile son durulamami yapiyorum. Herkesin sacina imrenerek bakar oldum. Stresi biraktik mi gececek bence. Baska cozumu yok.
..

Kan tahlillerini yaptirdin mi? Belki kansizlik vardir. B12 cinko d vitaminine de baktir bence. Bir an once durmasi dilegi ile...

Belucha Kozmetik Fitoterapi doğal kozmetik ürünlerini tavsiye ederim. Ginseng şampuan ve 35 çeşit bitkisel ekstreler ile yapılan saç yağı inanılmaz sonuç veriyor. CNR Expo Sağlık Fuarına ve Merkezefendi Tıp festivaline katılan şeffaf bir firma , sattıkları ürünlerin arkasındalar v . Saç dökülmesi problemlerine karşı etkili,yeni saçların çıkmasını teşvik eden ve saç kalitesini arttıran saç beyazlamasını durduran ,kafaderisi bakımı yapan ve kafa derisi damarların kan dolaşımı sirkulasonunu dengelediği için baş ağrılarına bile etkili olan inanılmaz ürünler var.

X