Mintax kullanan var mı?

turunculimon

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
10 Ağustos 2018
520
553
Selam arkadaşlar, az önce şok kataloguna denk geldim. 29 ağustosta indirimde olan ürünlerde temizlik ürünleri mevcut. Ben daha önce “mintax” markası kullanmadım. Bulaşık deterjanı ve makina tabletini kullanan var mı, memnun musunuz? Normalde fairy kullanıyorum, ama pahalı bence. Alternatif arıyordum, böyle denk gelince sormak istedim. Şimdiden teşekkürler

Bulaşığı kullanmadım ama mintaxın cif tarzı temzileyicisini, banyo spreyini, çamaşır suyunu kullanıyorum Bence gayet güzeller. Diğerleri gibi temizliyor işte niye iki kat para verelim ki? Ayrıca şokta misin peynirleri falan pınardan çok daha güzel. Özellikle hellimi enfes.

Bulaşığı kullanmadım ama mintaxın cif tarzı temzileyicisini, banyo spreyini, çamaşır suyunu kullanıyorum Bence gayet güzeller. Diğerleri gibi temizliyor işte niye iki kat para verelim ki? Ayrıca şokta misin peynirleri falan pınardan çok daha güzel. Özellikle hellimi enfes.
Çok teşekkür ederim, konuya hiç yorum gelmemişti unutmuşum bile sorduğumu :KK70: En kısa zamanda denicem. Bencede iki katı para vermek mantıksız. Bimde gürdal markasının çamaşır suyunu kullanıyordum bende, bide mintax deneyeyim o zaman

Çok teşekkür ederim, konuya hiç yorum gelmemişti unutmuşum bile sorduğumu :KK70: En kısa zamanda denicem. Bencede iki katı para vermek mantıksız. Bimde gürdal markasının çamaşır suyunu kullanıyordum bende, bide mintax deneyeyim o zaman
Gürdalı bende denemiştim mintax çok daha iyi ondan. Mesela bingo yeni oksijenli çamaşır suyu çıkardı gerçekten kötü. Mintax ondan bile iyi ama tabi bir domestos değil :)

Ben ıkı senedır mıntax in bulasık tabletını kullanıyorum. Finish gibi tortu bırakmıyor faıry gibi koku bırakmıyor. Su ıcerken bıle faıry koku bıraktığında rahatsız oluyorum. Mıntax tan Cok memnunum. Tavsiye ederim .

Ben ıkı senedır mıntax in bulasık tabletını kullanıyorum. Finish gibi tortu bırakmıyor faıry gibi koku bırakmıyor. Su ıcerken bıle faıry koku bıraktığında rahatsız oluyorum. Mıntax tan Cok memnunum. Tavsiye ederim .
Çok sevindim bu yorumunuza, koku olayına bende takıktım. Denicem kesinlikle :)

11 aylık evliyim 7 aydır mintax bulaşık deterjanını kullanıyorum. Çook memnunum hem uygun hem kaliteli. Mintax ın diğer ürünlerini de denemeni tavsiye ederim. Benim çevremde herkes kullanıyor. Umarım sıvı çamaşır makinesi deterjanı da çıkartırlar diye bekliyorum:KK25:

Mintax bulaşık tableti aldım ama pişman oldum lekeleri güzel çıkarmadı. Her yıkadığımda mutlaka bazı bulaşıkları ikinciye tekrar yıkamak zorunda kaldım. Ben memnun değildim.

Haha :KK70: bingoyu denemedim ama kimileri memnun kimileri değil.. neyse benim gözüm mintaxta şuan :)
Biraz eski bir konu ama fikrimi söylemeden geçemeyeceğim gerçekten bingonun oksijenli çamaşır suyu pek güzel değil hatta hiç değil ama biraz daha temiz içerikli ürünler kullanmayı tercih ediyorsanız sizi diğerlerine göre memnun edebilir gibi 🤷‍♀️ şahsen ben en sert içerikleri haldır haldır kullanıyorum🙄 elbette bu da iyi birşey değil ama can çıkar huy çıkmaz 🤷‍♀️🤔

X