miray kızın hikayesi.........

canım maşallah allah nazarlardan kem gözlerden korusun yavrunu cok tatlı bir kızın var canım allah bagışlasın hoşgelmiş miray bebek :asigim:

maşallah canım çok güzel bebeğin allah analı babalı büyütsün darısı bizlere inşallah....

miray bebek hosgeldin cnm handecim cok ck tebrik ederim cnm benim cok tatli masallah bebisin cnm:emir_bebek:

kızlar aslında doğumum 5 temmuzdu ama normal doğumdan korktuğum için doktorumla konuştum sezeryanı onayladı 1 temmuza gün verdi.günü aldıktan sonra sezeryanda olsa çok korkmaya başlamıştım o gece hiç uyuyamadım ve sabah oldu 8,00 de evden çıktık 8,30 da odama aldılar.hemşire geldi sonda taktı iğrenç bi şeydi benim içinkafamçokkarıştı.ben daha ne olduğunu anlamadan adamın biri geldi sedyeyde hadi gidiyoruz diyejeyyar.ağlamaya başladım çok korktum bir daha gözümü açamayacağım diye...tabiki ailemde.
ameliyathaneye girdiğimde soğuk bi yerdi yatırdılar ellerimden ve ayaklarımdan bağladılar tabi o sırada hala ağlıyorum.herkeste bi hazırlık vardı onları gördükçe iyice korktum.aradan zaman geçti hadi artık uyu sen iyi uykular dediler narkozu vermeye başladılar bir kaç saniye sonra ben bayılmıyorum bi terslikmi var acaba diye doktora sesleneyim diyecektim ki sonrasını hatırlamıyorumlülülülülülü.gözümü açtığımda sayıklıyodum ve odamdaydım. bi baktım ağlayan biri vardı yanımda:emir_bebek:(3800 gr )
ama kızlar size şunu söyleyebilirim bünyesi kuvvetli olan herkes sezeryan olsun derim doğum sonrasındada hiç bir ağrım olmadı 9,30 da ameliyattan çıktım akşam üstü 4 te yürümeye bayladım ve o gece eve gitmek istedim ne ağrım ne sızım vardı.iyiki sezeryan yapmışım normal doğum sancısını iyiki çekmemişim.neyse şimdi çok uzatmayayım ve karşınızda MİRAY BEBEK:eek::eek::eek::eek:
miraykzos6.jpg

tebrikler allah analı babalı büyütsün.eminim çok güzel bir duygudur anne olmak o kokusu minicik elleri büyürken çıkardıgı sesler gülümseyip tanımaları cvp vermeye çalışmaları yigenlerimden biliyorum 3 aylık olana kadar baktım hergün çok güzellerdi 2 minik sevimli kız...benim henüz çocugum yok ama korkuyorum dogumdan bende o yüzden sezaryen düşünüyorum hamile kalırsam, bizde bebiş düşünmeye başladık..cnm sonda mutlakamı takılıyor peki sakıncası yoksa sorabilirmiyim nasıl takıyorlar acı hissediyormusun...

Tontişe bak çok tatlı bu prenses. Allah nazarlardan saklasın. Bebişini size bağışlasın...

çok teşekkürr ederim arkadaşlar.denizcim sonda mutlaka takılıyomu bilmiyorum onun için bi şey diyemeyeceğim.çokmu acıyo dersen ben biraz acı hissettim.o da hemşinenin sertliginden dolayıydı heralde.nursuz bi şeydi zaten:eek:klava:yüzü gülmüyodu elimi ağırdı neydi.diğer arkadaşlar acı hissettimiki birde onlara sormak lazım.

maşallah tatlişkoya... tebrikler ve allah analı babalı büyütsün...
darısı başımıza artık:)

çok güzel ama çok güzel allah analı babalı büyütsün sağlıklı nice yıılar geçrin birliktee

hayırlı olsun canım Allah analı babalı buyutsun maaşallah çok tatlı

Maasallah lolipop gibi bi bebişin olmus canımcım allah analı babalı buyutsun cook tatlı capon gibi kız bu Miray :)

maşallah allahım analı babalı büyütsün canım ... allahım bzilerede sen gibi koılay dogumlar nasip eder inş..

allah analı babalı büyütsün bebeğim çok tatlıya tıpkı bir melek gözünüz aydın darısı henüz dopum yapmamışların başına (amin)

X