miray kızın hikayesi.........

darısı sizlerin başına kızlar tekrar tekrar teşekkür ederima.s. inşallah sizlerde benim kadar kolay doğum yaparsınız ama sakın doğumdan sonra ne olursa olsun iyiyim diye yatağınızdan kalkmayın ben kalktım ama bu seferde 4 gündür yerden kalkamıyorum belim tutuldu bi bugün biraz iyiyim kaç gündür acillerde geziyorum.doktor yatmamışsın doğum sonrasında kaslar gerilmiş kendini zorlamışsın dedi.aman sakın siz siz olun kendinize dikkat edin....

kızlar aslında doğumum 5 temmuzdu ama normal doğumdan korktuğum için doktorumla konuştum sezeryanı onayladı 1 temmuza gün verdi.günü aldıktan sonra sezeryanda olsa çok korkmaya başlamıştım o gece hiç uyuyamadım ve sabah oldu 8,00 de evden çıktık 8,30 da odama aldılar.hemşire geldi sonda taktı iğrenç bi şeydi benim içinkafamçokkarıştı.ben daha ne olduğunu anlamadan adamın biri geldi sedyeyde hadi gidiyoruz diyejeyyar.ağlamaya başladım çok korktum bir daha gözümü açamayacağım diye...tabiki ailemde.
ameliyathaneye girdiğimde soğuk bi yerdi yatırdılar ellerimden ve ayaklarımdan bağladılar tabi o sırada hala ağlıyorum.herkeste bi hazırlık vardı onları gördükçe iyice korktum.aradan zaman geçti hadi artık uyu sen iyi uykular dediler narkozu vermeye başladılar bir kaç saniye sonra ben bayılmıyorum bi terslikmi var acaba diye doktora sesleneyim diyecektim ki sonrasını hatırlamıyorumlülülülülülü.gözümü açtığımda sayıklıyodum ve odamdaydım. bi baktım ağlayan biri vardı yanımda:emir_bebek:(3800 gr )
ama kızlar size şunu söyleyebilirim bünyesi kuvvetli olan herkes sezeryan olsun derim doğum sonrasındada hiç bir ağrım olmadı 9,30 da ameliyattan çıktım akşam üstü 4 te yürümeye bayladım ve o gece eve gitmek istedim ne ağrım ne sızım vardı.iyiki sezeryan yapmışım normal doğum sancısını iyiki çekmemişim.neyse şimdi çok uzatmayayım ve karşınızda MİRAY BEBEK:eek::eek::eek::eek:
miraykzos6.jpg
allah bağışalsın bu n güzel bir bebek ayyy ekrandan seviyom masallah gecmiş olsun canım

X