Makyaj Ürünleri Mist'in Dolabı

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler

Mist

Nirvana
Kayıtlı Üye
14 Eylül 2008
157
8

1. bambino bebe şampuanı gibi duruyor ama bitmişti ve içini evdeki şampuanlardan ne varsa karıştırarak doldurdum ve 3 çay kaşığı bal ve 10 - 20 damla gliserin ekledim. saçların elektriklenmesini kesinlikle azaltıyor.

2. olay göz makyaj temizleyici: iyi temizliyor ama göz yakıyor çok önermiyorum

3. avon senses reflection duş jeli kokusu muhteşem ama maalesef kalıcılığı için aynı şeyi söyleyemicem ya da ben kullanmayı bilmiyorum elime biraz alıp heryerime sürüp köpürtüyorum ama kalıcı olmuyo kokusu pek

4. kese, her banyoda biraz da olsa kullanıyorum özellikle sırtıma, bacaklarıma, kollarıma vs..

5. olay peeling, yüzüme uyguluyorum haftada bir filan, bunu tavsiye ederim, baya tanecik içeriyor hem.

6. avon little black dress ve perceive vücut spreyleri: performans/fiyat oranları hayli yüksek, tavsiye ederim özellikle lbd çok harika bi koku, tende müthiş duruyor

7. avon dry skin sos vücut losyonu, bazen bunu bazen bebe yağı olmak üzere vücut bakımında tavsiye edebileceğim bi losyon, hafif, hoş bi kokusu var. azalınca ya da bitince neutrogena body lotion alıcam ama bakalım o nasıl olacak.

8. johnsons aloe veralı bebe yağı: en güzel kokan aloe veralı olan bi kere. bunu dikkatli kullanmak gerek. haftada bir kereden sık olmamak üzere. ayrıca mesela kuru bacaklara sürünce (dışarı çıkmadan önce azıcık filan) bi faydası olmuyo sonra daha çok kurutuyor. banyo sonrası ıslak yerlere sürülebilir veya direk banyoda çıkmadan önce sürüp durulanabilir ama o da çok etkisiz olabilir diye, banyodan çıkınca daha kurumadan sürüyorum. ultra nemlendirici bi şey.

9. hobby briyantin, fönlü saça azıcık sürüyorum elektriklenirse, önce elime yediriyorum iyice, sonra tarar gibi parmaklarımla saçlarımı.

10. avon surrender parfüm artık bulmak zor zaten. ağır ve ferah bi koku, çevrede çok rastlanan bi koku olmadığı için ve esmerlere yakıştığı için seviyorum.

11. 8x4 roll on hiç tavsiye etmiyorum, hatta roll on kullanmayı tavsiye etmiyorum. bulanıklaştı filan, atacam zaten

12. avon kuru saçlar için bakım balsamı banyo sonrası bu da iyi oluyor, elidor 7 24 gibi kepek yapmıyor, saçların çok güzel kokmasını sağlıyor ayrıca. bundan biraz sürüp sonra tutamlar halinde alıp parmağının etrafında dolayınca tüm tutamı, inanılmaz kalıcı oluyor. yapış yapış da yapmıyor saçları

13. dior bronze yüz için güneş koruyucu kremi dışarı çıkmadan çok az bi şey yüzüme sürüyorum aklıma gelirse. annemden aldım bunu.

14. çörekotu yağı ve merrsin yağı: meme masajı için

15. gliserin: şampuana katmak için veya banyo sonrası ıslak saça biraz sürmek için

16. eylül parfümlerinden k58: üç kez filan aldım bundan. tüm zamanlarda en çok kullandığım parfüm olmuş olabilir. ferah ötesi, kalıcı, güzel bi koku

17. golden rose rimel: çok kullanmıyorum, fena değil

18. avon care jojoba yağlı lip gloss: kokusu, kıvamı güzel, ruj üstüne veya nivea lipstick üstüne güzel duruyor, sade kullandığım da oluyor.

19. amor amor parfüm kapağı yok diye kandırıldım mı diye korktum önce ilk aldığımda :) ilk kullandığımda 3-4 sene önce filan severdim de artık çok rastlanan bi koku ya

20. bepanthen krem: mükemmel koltuk altı için :) başka sıyrıklar, izler, koyuluklar vs için kullanıyorum

21. dove el ve vücut kremi, günlük kullanım için ideal

22. avon vino disco ruj, esmerlere uygun mat bi kırmızı

Son düzenleme:
X