misyon koruma sınavını kazananlar ;)

watsup kuralım da bu kadınlar klubünde yazılanlar bile telegramda erkeklerin diline düşmüş eşim dalga geçiyolar diyor sonra kalkıp watsupta yazdıklarımız telegramda yazılırsa hoş olmaz

watsup kuralım da bu kadınlar klubünde yazılanlar bile telegramda erkeklerin diline düşmüş eşim dalga geçiyolar diyor sonra kalkıp watsupta yazdıklarımız telegramda yazılırsa hoş olmaz
Adı üstünde kadınlar klubu erkeklerin diline düşecek bir konusma olmadıki onların duyduklarıyla burasıda hemen hemen aynı konusma , bos konusup dedıkodu yapan varsada o erkek degıldir ona başka bisey derlerde terbıyemi bozmak istemıyorjm isteyen varsa gonderebılır ozelden ıyı aksamlar

Adı üstünde kadınlar klubu erkeklerin diline düşecek bir konusma olmadıki onların duyduklarıyla burasıda hemen hemen aynı konusma , bos konusup dedıkodu yapan varsada o erkek degıldir ona başka bisey derlerde terbıyemi bozmak istemıyorjm isteyen varsa gonderebılır ozelden ıyı aksamlar
yahu ben sizi suçlamıyorum ki venüs gezegenler felan ters mi duruyo 😅bugun anlatamadım derdimi ben de sizinle aynı düşüncedeyim hepimiz eşimizden veya telegramda yazılanlardan farklı bi şey yazmıyoruz ama orda bunun dalga konusu yapılması da canımı sıktı doğrusu o yüzden kimlerle bir aradayız bilemiyorum🤷‍♀️

yahu ben sizi suçlamıyorum ki venüs gezegenler felan ters mi duruyo 😅bugun anlatamadım derdimi ben de sizinle aynı düşüncedeyim hepimiz eşimizden veya telegramda yazılanlardan farklı bi şey yazmıyoruz ama orda bunun dalga konusu yapılması da canımı sıktı doğrusu o yüzden kimlerle bir aradayız bilemiyorum🤷‍♀️
Sizin için soylemedim o bahsettıgınız kişileri kastedıyoeum Bizim oldugumuz telegramda hiç abdurt bır konusma donmuyor aksine herkes gayet bilgılı suan misyonda olan veya daha önce dönmüş kişilerde varlar ve tecrubelerini ne yapmamız gerektıgını en ince detayına kadar soyluyorlar , fakat bizim duyumlarımız telagramdan degıl yada bu tarz sıtelerden değil birinci ağızdan kişiler o yuzden tüm hersey helede burası kamuya acık bir alan buraya yazılmıyor

Sizin için soylemedim o bahsettıgınız kişileri kastedıyoeum Bizim oldugumuz telegramda hiç abdurt bır konusma donmuyor aksine herkes gayet bilgılı suan misyonda olan veya daha önce dönmüş kişilerde varlar ve tecrubelerini ne yapmamız gerektıgını en ince detayına kadar soyluyorlar , fakat bizim duyumlarımız telagramdan degıl yada bu tarz sıtelerden değil birinci ağızdan kişiler o yuzden tüm hersey helede burası kamuya acık bir alan buraya yazılmıyor
Size mi numara vereceğiz grubu kim kuracak

Yok arkadaşlm işime gelmez ben dedim amma sizin için böyle beklenmz teyit edildi diyonda kim ediyo bunj biliyon mu olsa bunca vakt olur sabır diyem zaten olucak oldu mı olmadı mı drken stres olyn neye geriliyonz biri diyo kararname izlanmş yolda dönyor yoldkinden nasl haberinz oluyor

Numaramı size nasıl vericem ama burda paylaşmak istemiyorum
Buradan paylasmayın hem riskli hem site tarafından yasak yersınız ben size özelden yazıyorum oradan cevaplarsınız ekranın sag üst köşesınde mektup işareti var oraya tıklayın

Son düzenleme:
Şimdiden sınava hazırlanacak olanlara gerçekten sabır diliyorum sınavı kazanmak ayrı dert sınav sonrasi beklemek sürekli beklemek ayrı dert sağlam bir sinir sistemi istiyor...

Merhaba hanımlar yeni katıldım bu foruma.benim eşimde kazandı.aylardır stresten ölüyorum.buğün de ses çıkmadı.watzapp grubu oluşturdunuz mu?

Buradan paylasmayın hem riskli hem site tarafından yasak yersınız ben size özelden yazıyorum oradan cevaplarsınız ekranın sag üst köşesınde mektup işareti var oraya tıklayı
Hocam ben de burayı yeni keşfettim. Beni de gruba ekler misiniz kullanmayı öğrenemedim bu uygulamayı bir türlü

Evet arkadaslar whatsaptan grup kurduk oradan iletişime geçiyoruz bana özelden numara ve isimlerinizi atarsanız ekleyeyim

X