misyon koruma sınavını kazananlar ;)

Güvenilir bir dyum mu arkadaşım burda herkez bi tarih veriyoda
Gvenilir mi ben bilemem. Sadece söyleneni yazıyorum umarım güvenilirdir. Bu tarz duyumlar hep oluyor en son bir tanesi tutuyor ama umarım gerçekten böyledir bu ay sonuna kadar açıklanmış olursa bu tarihlerde gidiş olur

Son duyurma göre de 15 Aralık 15 ocak arası gidilmiş olacak
Büyük olasılıkla yakın tarihte imzalanır zaten pasaport cıkartma vize , gidiş vs derken o sürecte 1ay ile 45 günü bulabılıyormus sabırla beklemeye devam güzel sonuc ve güzel ülkeler görmek dileğiyle

Bana göre bunlar duyum değil arkadaşım buraya gelen tarih yazıyor sayısal loto gibi oldu herkez bir şey söylüyo
1 bizim kocalarımz kazandı bu ay olmazsa öbürkü ay zaten giderz önümüzdeki ay olmadı bahara giderz kazandğmz belirli gdceğz aama herkez geliyo burda tarh veriyor ne olduğunda bilmedn yazıp gidiyor bukadr hrslanmya gerek yok insanlarda gerliyo ben daha yazmam zaten çıktğnda duyarm ağatostan berdr her ay gdlyor göya

Size göre duyum değilse neden burada sürekli yazıp durum kontrolu yapıyorsunuz yazdıgınızdan pekte birsey anlamıyoruz zaten , ayrıca duyum değil diyorsunuz duyum varmı sürekli soruyorsunuz sizin eşiniz telagram grubunda degılmi orada konusulan neyse buraya yansıyanda o veya yüksek rütbe bırınden bırseyler duyulmustur yazılmıstır , yani tek bekleyen siz degılsınız hepımız beklıyoruz olası durumlarıda yazıyoruz sizi çözmek pek mümkün değil belli oldugunda ögrenırsınız artık

Bana göre bunlar duyum değil arkadaşım buraya gelen tarih yazıyor sayısal loto gibi oldu herkez bir şey söylüyo
1 bizim kocalarımz kazandı bu ay olmazsa öbürkü ay zaten giderz önümüzdeki ay olmadı bahara giderz kazandğmz belirli gdceğz aama herkez geliyo burda tarh veriyor ne olduğunda bilmedn yazıp gidiyor bukadr hrslanmya gerek yok insanlarda gerliyo ben daha yazmam zaten çıktğnda duyarm ağatostan berdr her ay gdlyor göya
Önüne gelen tarih yazmıyor kesin demiyor bizler duyduklarımızı yazıyoruz herkes bekliyor merak ediyor bir şey duyan var mı diye kimse sizi tarihe zorla inandırmıyor eğer inanıp çok geriliyorsanız bence bu gruptan Çıkabilirsiniz yazılanları da görmemiş olursunuz boşa stres olamazsınız. Ne de olsa resmi açıklanınca işlemlerinizi yaparsınız buraya ihtiyaç olmaz sanırım.

Devamlı bir söylenti oluyor yok cuma yok pazartesi diye ama belirsizlik artık herkesi yordu.Eğer 3 yıla çıktıysa bir haber etseler keşke. Şimdi de iki hafta içinde imzalanacak diye bir söylenti var. Ama asla inanmıyorum. Bu tarz şeyler hiç beklenmedik zamanda oluyor

Arkdaşm ben beklemiyorm da bu bilgiyi hangi mevkidn alyrsunz meselam güvnlr mi bi arkdş dış ilişkler bakanlğnın duyurusnu yazmış geçenki konşmalrda var onlara memurlarının gideceğni misyon diye söylemiş biz kimsyi bilmuiz buraya yazdım arkdşlar kzıyo bu şekil beklmkte ne olrsa olsn stres ediyo insanı

Arkdaşm ben beklemiyorm da bu bilgiyi hangi mevkidn alyrsunz meselam güvnlr mi bi arkdş dış ilişkler bakanlğnın duyurusnu yazmış geçenki konşmalrda var onlara memurlarının gideceğni misyon diye söylemiş biz kimsyi bilmuiz buraya yazdım arkdşlar kzıyo bu şekil beklmkte ne olrsa olsn stres ediyo insanı
Sizin eşiniz telegram grubunda mı ya da geleceklerin oluşturduğu whatsapp grubunda mı? Bu bilgiler oradan alınıyor. Devamlı birileri yazıyor kesin bilgi diye. Ama bir türlü açıklanmıyor ve insanlar artık beklemekten yoruldu.

Var orda eşimde ben kendi yerime koyuyrm bu kdr beklentiye girip stres oluyoz ondn yani yoksa kötü bir nytm yok vardır bi hayır olsn olsn drken olack şey için böyle stresli beklemk beni yoruyo artk bi şekillde olur

Zaten öyle bir şekilde olacak ama en azından tarihi söyleseler de kimse zan altında kalıp stres olmasa. Bu grubun amacı haberleşmek haber almak iletişim kurmak. Herkes duyduğunu yazıyor bu çok normal.

Sağol arkadaşm haklısın kırmadan da yazıyon bende öyle düşünüyrmda herkeze zor ama olack bi zaman gidenlerden arkadaşlr da hep diyordu uzuyor diye ne olacağı belli olmuyo diyorladı

Bir sonraki sınavı bekleyen biri olarak sizin bu bekleyişiniz bizi bile strese soktu Allah kolaylık versin

X