Miyom ve doktor sıkıntınsı

Ben 3 tane aldırdım ikisi doğumda biri ayrıca ameliyatla. Çok kolay bir ameliyat. Doğumdaki iki tane tenis topundan büyuktü öyle diyeyim :) Hic endiselenmeyin. Takip edin. Dediğim gibi ameliyatı da cok kolay. Özelde yaptırmak isterseniz de çok pahalı bir şey değil genelde. Ben olsam bilmediğim etmediğim bitkisel şeyleri kullanmazdım. Başka etkileri de olabilir.

Ben 3 tane aldırdım ikisi doğumda biri ayrıca ameliyatla. Çok kolay bir ameliyat. Doğumdaki iki tane tenis topundan büyuktü öyle diyeyim :) Hic endiselenmeyin. Takip edin. Dediğim gibi ameliyatı da cok kolay. Özelde yaptırmak isterseniz de çok pahalı bir şey değil genelde. Ben olsam bilmediğim etmediğim bitkisel şeyleri kullanmazdım. Başka etkileri de olabilir.
Cok tesekurederim❤️

merhaba miyom ve mantar enfes iyon adet duzensizlogi erken menepoz gibi bir çok hastalığı tedavi eden airiz ped kullanmaniz isterim denemekten ne kaybedersiniz bilgi almak istersini sayfama beklerim
Utanmıyorsunuz değilmi böyle saçmalalıklarla insanları kandırmaya
Myom ameliyat sonrası bile tekrarlayan birşeyken sizin saçma pedlerinizle gerilemesini anlatmanız mucize değil de başka birşey ama sizin gibi banlanmak istemiyorum

Merhaba arkadaslar.
Konuyu buraya actigin icin cok ozurdilerim ancak cok endiseliyim ve hemen cevap almak istedigim icin.
Ben bundan 2.5 sene once rahim icinde olusmus cm olmamis miyomu aldirmak icin ameliyat oldum. Kucucuk bir opereasyondu. Sonrasinda da zaten kizim oldu binlerce sukurler olsun Rabbime.
Dr un bana " senin rahmin homojen bir yapiya sahip yeniden uretebilir" dedigi icin pandemi vs . Ancak gecenlerde hem simir testi hem genel kontrol icin isyerinde zar zor izin alarak doktora gittim. Onumde 1 kisi olmasina ragmen ve saatimen 1 saat erken gelmeme ragmen , benm ve onumdekk bir kisinin onune surekli insan soktular ustelik benm randevu saatimde de beni iceri almadilar. Ben de dr a " hocam benm siram ben zateen su kadar zamandir bekliyorum " dedim. Hayir benim ekranimda su kiz gorunuyor diyere , sekreterin ricasi ile kabul etttigi kizi iceri aldi. Hzun zamandir bekledigim icin gozumun onunde oldu hersey. Neyse peki dedim ciktim bekledim. Zar zor izin aliyorum ters dusmeyeyim diye. Saat tam 12 oldu , benm randevu saatimden yarim saat sonra beni aldi ve kendisi yok asiatanini birakmis. Kizdan simir testi yumurtalik testi ve miyom var mi yok mu diye sordum , sadece simir testimi yapabildi. Neyse eve dondum haksizliga ugramis gibi hissedrek cok sinirliydim ve halen hakkimi helal etmiyorum. Neyse bi kac gun sonra simir test sonucumu alip dun ozel hastanede 2 .5 sene ince dogum yaptigim doktoruma gittim. Simir temiz ama 2.5 cm miyomum oldugunu. Korkulcak birsey olmadigini. Rahim duvarinda oldugunu soyledi.ilac sordum yok dedi. Takip edecez falan filan hic biaey soylemedi.
Neyse simdi interntte actim , miyomlari buyuyenler , kanser olma riski , 2.5 cm in cok buyuk oldugu. Vs. Bi yigin aey yaziyor.
Yeniden 9 kasima randevu aldim.
Ama sizden bilgi rica ediyorum. İcimi korku sardi. Kendim icin degil kizim esim icin. Doktorlardan yuzum gulmedj belki 9 kasimdakinden yuzum guler ama bu miyom tehlikeli biaey mi. Miyom alinmazsa nolur. Miyomla yasayanlar var mi. İlacla tedavi olanlar var mi. Takibi gerekir mi.
Okudugunuz icin ve cevaplariniz icin Simdiden tesekkur ederim.
Düzenli takip ettirinin, boyutundan çok myomların yerleşme yeri önemli.

merhaba miyom ve mantar enfes iyon adet duzensizlogi erken menepoz gibi bir çok hastalığı tedavi eden airiz ped kullanmaniz isterim denemekten ne kaybedersiniz bilgi almak istersini sayfama beklerim
Siz nasil bi insansiniz. Komik misiniz anlamadim. Hesabiniza bakim dedim masallah pedinjz hamile kalamayinlari hamile bile birakiyor. Cocuk yapiyor masallah. Diyecek bisey bulamiyorum. İnsanlrin zaflarindan bu sekilde yararlanmaya calistiginiz icin kendinizden utanmalisiniz

Miyom hakkında bilgim yok
Ama kadın doğum randevusuna vaktinde girebilen var mı gerçekten şu ülkede?
Dünya para verdiğim özel doktorda bile tam saatinse giremedim ben hiç valla
O kısma boşa sinir olmuşsunuz
Ne yazık ki oranın düzeni o 🤦‍♀️

Utanmıyorsunuz değilmi böyle saçmalalıklarla insanları kandırmaya
Myom ameliyat sonrası bile tekrarlayan birşeyken sizin saçma pedlerinizle gerilemesini anlatmanız mucize değil de başka birşey ama sizin gibi banlanmak istemiyorum
Bence yanliş düşünüyorsunuz ben polikist över hastasıyım iki aydır bende airiz ped ve takvıye edici vitamın kullanıyorum ve pedleri yanında aldiğim bayan bana çok yardımcı oluyor hata defi üç ay kullan sonradan istediğin bi doktor varsa gideriz neyın varsa neyın yoksa yıne söyler elhedüllah çok memnunum ve yavaş yawaş düzene giriyorum ama sakın ama sakın airiz pedi herkesten almayın güvendiğiniz birileri varsa ondan alın

Bence yanliş düşünüyorsunuz ben polikist över hastasıyım iki aydır bende airiz ped ve takvıye edici vitamın kullanıyorum ve pedleri yanında aldiğim bayan bana çok yardımcı oluyor hata defi üç ay kullan sonradan istediğin bi doktor varsa gideriz neyın varsa neyın yoksa yıne söyler elhedüllah çok memnunum ve yavaş yawaş düzene giriyorum ama sakın ama sakın airiz pedi herkesten almayın güvendiğiniz birileri varsa ondan alın
Hı hı tamam eminim öyledir

Bu sizin düşünceniz ister inanırsınız ister inanmazsınız düşüncenize saygım sonsuz 😌
Evet inanmadım
O yanınzdaki bayan olmasa siz Dr. gidemiyorsunuz, neyiniz var neyiniz yok öğrenemiyorsunuz dimi.
Bakın işinize, insanları yalandan kandırmayın.
Kipledim zaten reklamı başka yerde yapın

Bu sizin düşünceniz ister inanırsınız ister inanmazsınız düşüncenize saygım sonsuz 😌
Yazdıklarınız reklam içerikli mesaj sayılabileceğinden, reklam yapmak yasak olduğundan ve 6502 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanunun 61. maddesi, Ticari Reklam ve Haksız Ticari Uygulamalar Yönetmeliğinin 22. maddesi gibi maddeleri de göz önünde bulundurursak, kişilerin veya firmaların bir marka, ürün hakkında tüketicileri yanıltıcı reklam yapması suçtur.

Bir ped myom gibi jinekolojik hastalıkları tedavi edemez, ki kullandıklarını söyleyerek pedden mucize gibi bahsedenlerin aksine, ürünün resmî sitesinde myomu tedavi ettiği, menopozu tedavi ettiği üzerine bir iddia yok, hijyenik ped deyip geçmişler çünkü bu iddialar yanıltıcı reklama girdiğinden ağır para cezaları var.

Sizlerde yasalar karşısında suçlu duruma düşmemek için lütfen yanıltıcı beyanlarda bulunmayınız.

Yazdıklarınız reklam içerikli mesaj sayılabileceğinden, reklam yapmak yasak olduğundan ve 6502 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanunun 61. maddesi, Ticari Reklam ve Haksız Ticari Uygulamalar Yönetmeliğinin 22. maddesi gibi maddeleri de göz önünde bulundurursak, kişilerin veya firmaların bir marka, ürün hakkında tüketicileri yanıltıcı reklam yapması suçtur.

Bir ped myom gibi jinekolojik hastalıkları tedavi edemez, ki kullandıklarını söyleyerek pedden mucize gibi bahsedenlerin aksine, ürünün resmî sitesinde myomu tedavi ettiği, menopozu tedavi ettiği üzerine bir iddia yok, hijyenik ped deyip geçmişler çünkü bu iddialar yanıltıcı reklama girdiğinden ağır para cezaları var.

Sizlerde yasalar karşısında suçlu duruma düşmemek için lütfen yanıltıcı beyanlarda bulunmayınız.
Tam kusura bakmayın 🙏

X