Miyomu olup kasık agrısı çekenler

Ozlm er

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
13 Aralık 2018
147
41
44
Merhaba rahim arka duvarda 7 cm lik miyomum var. Bazı dönemlerde iki adetin arasında yoğun kasık agrılarım oluyor özellikle sol kasık ve karşı gelen tarafta bel kemiğime vuruyor. Bu şikayeti yaşayan varmı. Miyomdan olduğu söylendi ama. Kasım ayında ameliyat olucam. Ameliyat olupta agrısı geçen varmı. Bu kasık agrısı kalıcı olurmu çok korkuyorum

Merhaba rahim arka duvarda 7 cm lik miyomum var. Bazı dönemlerde iki adetin arasında yoğun kasık agrılarım oluyor özellikle sol kasık ve karşı gelen tarafta bel kemiğime vuruyor. Bu şikayeti yaşayan varmı. Miyomdan olduğu söylendi ama. Kasım ayında ameliyat olucam. Ameliyat olupta agrısı geçen varmı. Bu kasık agrısı kalıcı olurmu çok korkuyorum
Benimde rahim arka duvarda 7.5 cm miyom var ameliyat önerilmedi cnm , ağrı yapmadı bugüne kadar , gebeliğe engel değilmiş 3. Kez aşılama yaptırıyorum artık bakalım kısmet sonra da tüp bebege geçeceğim artık

Öncelikle geçmiş olsun . Benimde rahim arka duvarinda 7 cm lik myomum var bende ameliyat olacağım. Kasımda ameliyat olacağım yazmışsınız oldunuz mu? Ben korkuyorum 😔🤷‍♀️

Umarim ameliyatiniz iyi geçmiştir. Ben de Şubat ta ameliyat oldum. Hayata yeniden basladim diyebiliriz. Hic sikayetim kalmadi

Öncelikle geçmiş olsun . Benimde rahim arka duvarinda 7 cm lik myomum var bende ameliyat olacağım. Kasımda ameliyat olacağım yazmışsınız oldunuz mu? Ben korkuyorum 😔🤷‍♀️
Mesajinizi tesadufen gordum. Benim myomum 11 cm civariydi kapali ameliyatla aldilar rahmin arka duvarindaydi. Hic endise etmeyin ameliyat muhakkak guzel birsey degil ama sonrasındaki kafa rahatligi agrisiz gunler ic ferahligi paha bicilemez. Insallah sizin de basarili bir ameliyatiniz olur korkmayın

X