Salon ve Günlük Oda Dekorasyonu Mobilya ve ev tekstilinde en iyi markalar - Onerilerinize ihtiyacim var

Salon ve günlük odalarınızın dizaynı, dekorasyonu ve tavsiye yorumları
G

gigicom

Ziyaretçi
sevgili arkadaslar
yakinda Turkiye`ye yerlesecegim. Evimi dosemek icin yardiminiza ihtiacim var. Mobilya, yatak ve ev tekstilinde en begendiginiz ,guvenilir markalar nelerdir? Fiyat, dizayn, kalite, servis vb.Tecrubelerinizi paylasirsaniz cok sevinirim.
Cok tesekkurler

idaş altın ortopedik yatağı önerebilirim.ev tekstilinde taç marka saten nevresimleri ve days in colours marka (ucuz olanları değil ama) pikeleri öneririm.colours marka cossy diye geçen seriyi sakın alma.taç marka pikelerde iyi.umarım yardımci oldum

Tabi yardimci oldunuz, cok tesekkurler, hemen arastiracagim bu markalarin desenlerini:)

birde sarev çok tutulan bir marka ben kullanmadım ama değerlendirebilirsin.mobilya için türkiyeye döndüğünde yaşayacağın şehre göre seçmek zorundasın.ankaraysa sitelerden mesela.kolay gelsin

Mobilya olarak her yerde bayisi bulunan modern marka yataş öneririm.Özellikle de köşe takımları güzel.Birde doğtaş mobilya var.O da modern tarzda çalışıyor.Başka markalarda daha ağır ve klasik mobilyalarda bulman mümkün.Nevresim olarak verandanın dediği gibi canlı renklerden hoşlanıyorsan days in colorsu tek geçerim.Birde benetton,cotton box ve aran home var.Görüntüleri çok hoş kalite olarak iyidir herhalde...

mobilyada fuga mobilyayı tavsiye ederim salon-yemek odası-yatak odasını oradan aldık.masko ve modokoda showroomları var...

yatak odasında da, özellikle yatak odası tekstilinde ben elart'ı önereceğim.
Çok güzel ürünleri var. internet sitelerinde biraz araştırma yaptım da...
Sitesine bir bakın isterseniz.
modellerine felan...
ELART YATAK ORTULERI | www.elartyatakortuleri.com
Yatak Örtüsü Modelleri - Elart Yatak Örtüleri - Nevresim ve Pike Takımları - Yatak örtüsü takımları
En Büyük KK $yaprak_dokumu.jpg

X