modern tıp kız diyor ama yılların tecrübeleri oğlan,doğrusu için 9 gün kaldı

balkes07

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
10 Ocak 2009
4
0
3-4 farklı doktor kız dedi,beni gören herkez oğlan.diyeceksiniz niye;memelerimin ucu karardı,daha demin aşırı derecede çikolata istedim,karnım basket topu gibi,bebek iyice aşağıda,arkadan bakan hamile olduğumu anlamaz,karnım üzerine yüzük sallandırdık yüzük deliler gibi daire çizdi,yüzümde 1 tane leke oluştu,hiç bir sivilce çıkmadı,yüzüm pamuk gibi,ayaklarımın altı yanıyor,baş ağrısı gelip gidiyor,ilk 3 ay midem bulandı,göbek deliğim yukarı bakıyor,bir gün önce geldi.nur topu gibi kızım oldu. modern tıp yanılmadı.

Son düzenleme:
canım hayırlısı olsun bence modern tıpı hafife alma derim çünkü kişide kişiye hamilelik farklılık gösteriyor

3-4 farklı doktor kız dedi,beni gören herkez oğlan.diyeceksiniz niye;memelerimin ucu karardı,daha demin aşırı derecede çikolata istedim,karnım basket topu gibi,bebek iyice aşağıda,arkadan bakan hamile olduğumu anlamaz,karnım üzerine yüzük sallandırdık yüzük deliler gibi daire çizdi,yüzümde 1 tane leke oluştu,hiç bir sivilce çıkmadı,yüzüm pamuk gibi,ayaklarımın altı yanıyor,baş ağrısı gelip gidiyor,ilk 3 ay midem bulandı,göbek deliğim yukarı bakıyor,:CüvCüv: şimdilik bu kadar sizce kim doğru söylüyor.vaktiniz 19 ocağa kadar.o gün büyük gün.herkeze teşekkür:teytey:

bu kadarmi ayni bliertileri yasayan birisi cikarr
al iste canimm aynisini yasayanlardan biride benimm
suann uc haftalik bir kizim varr
modern tip ne diyorsa ona bak senn
banada gorenn vallahi oglun olucak zirt birt diyolardii
icinemi girdin yahuuu-tatlicadiarzu-

4 doktor birden kız dediyse ben de modern tıptan yanayım canım. bu tarz belirtilerin kişiden kişiye değiştiğini düşünüyorum. çünkü benim de oğlum oldu ama hiç midem bulanmadı ve göğüs uçlarım kararmadı örneğin.

canım benimde karnım futbol topu gibiydi arkadan bakan hamile olduğumu anlamazdı herkez erkek dedim ama benim kızım oldu iyikide olmuş oğlum vardı zaten ama tıpın dediğine inan canım

Canım eline bak,nolmuşşş....kaydirigubbakcemile3
Eğer avuç içine baktıysan kız,
elinin üstüne baktıysan erkekmiş.....
Bana dediklerinde elimin üstüne baktım,oğlum oldu:)))

Son düzenleyen: Moderatör:
bence bu kız çünkü dediklerinin hemen heme n hepsi bana da uyuyordu dr kız dedi kız oldu.benimde karnım sivriydi belli değildi yüzümde hiç bi benek olmadı,yüzük salladık erkek çıktı ama sonuç kızzz dr bildi...bence bunlar hiç bi doğruluyu yok böyle şeyler bence tesadüften öte bişiy deil.

3-4 farklı doktor kız dedi,beni gören herkez oğlan.diyeceksiniz niye;memelerimin ucu karardı,daha demin aşırı derecede çikolata istedim,karnım basket topu gibi,bebek iyice aşağıda,arkadan bakan hamile olduğumu anlamaz,karnım üzerine yüzük sallandırdık yüzük deliler gibi daire çizdi,yüzümde 1 tane leke oluştu,hiç bir sivilce çıkmadı,yüzüm pamuk gibi,ayaklarımın altı yanıyor,baş ağrısı gelip gidiyor,ilk 3 ay midem bulandı,göbek deliğim yukarı bakıyor,:CüvCüv: şimdilik bu kadar sizce kim doğru söylüyor.vaktiniz 19 ocağa kadar.o gün büyük gün.herkeze teşekkür:teytey:

Sağlıkla al kucağına inşallah canım,
Bizede haber vermeyi unutma.
Sadece bir gün kalmış ,
Allah yardımcın olsun

3-4 farklı doktor kız dedi,beni gören herkez oğlan.diyeceksiniz niye;memelerimin ucu karardı,daha demin aşırı derecede çikolata istedim,karnım basket topu gibi,bebek iyice aşağıda,arkadan bakan hamile olduğumu anlamaz,karnım üzerine yüzük sallandırdık yüzük deliler gibi daire çizdi,yüzümde 1 tane leke oluştu,hiç bir sivilce çıkmadı,yüzüm pamuk gibi,ayaklarımın altı yanıyor,baş ağrısı gelip gidiyor,ilk 3 ay midem bulandı,göbek deliğim yukarı bakıyor,bir gün önce geldi.nur topu gibi kızım oldu. modern tıp yanılmadı.

canım hayırlı uğurlu olsun allahım analı babalı büyütsün

X