Mol Gebelik Yaşamış Olan yada Yaşayanlar 2011

Evet evet ben de ilk duyduğumda yıkılmıştım ama çok yoğun bir tedavi olduğu için sürekli wücut üzerinde etkisini kontrol ediyorlar , onun dışında yorgunluk halsizlik mide bulantısı gibi etkileri vardı , saç dökülmesinden çok korkmuştım nedense onlar çok minimumda kalmıştı.Eylülde başladık tedaviye 28 iğne oldu snaırım aralığın son haftası özgürdüm 😂
İnsan bir korkuyor,
Vallahi Google bir baktım amann Yarabbi..
Bende mayısta iki doz metotraksat olmuştum dis gebeligi sonlandırmak için..
İyi ki yazmışım sana biraz rahatladım..
Çok sağol canım benim ❤️
Nerde tedavi oldun devlette mi özelde mi ?

Amin hiçkimseye 🙏hem bebeğim var zannedip kaybetmek sonrası bu süreç zor Allah yardımcın olsun; kısa sürede geçsin
Evet ya 🥺🥺
Tüp bebekti bizimde, kavuştuk sanmıştım..
Rabbim en iyisini bilir demekki olsa sağlıksız olacaktı..inşallah bu son olur.
Sağol canım benim ❤️
Bebeğin varmı şuan senin ?

Bende yaşadım ama bana öyle söyledi doktorum kansere çevirir dedi ilk bebeğim öyle oldu düştü ama ben doktor değiştirdim jinekolok ve onkoloji doktoru bana değerin düşer sabır et dedi Sevda hanım ama üç sene bebek yapmadık yani hem korktum baya zayıfladım stresten korkma stres yapma geçer benim geçti şuan da kızım var yedi aylık doktor değiştir hayat her şey geliyor insan başına ama korkma geçer Allah in izniyle
ah canımmm ne guzel cok sevındımmm,
aslında benım doktorumda kansere cevırır demedı de ben google okudum cok korktum,
deger dusmez ıse doktorum sadece metotraksate yaparız dedı,
amın canım ınsallaahh bende gececegıne ınanıyorum Rabbım buyuktur,
bende cok korkuyorum şuan hamıle kalmaya :KK43:

Bende yaşadım ama bana öyle söyledi doktorum kansere çevirir dedi ilk bebeğim öyle oldu düştü ama ben doktor değiştirdim jinekolok ve onkoloji doktoru bana değerin düşer sabır et dedi Sevda hanım ama üç sene bebek yapmadık yani hem korktum baya zayıfladım stresten korkma stres yapma geçer benim geçti şuan da kızım var yedi aylık doktor değiştir hayat her şey geliyor insan başına ama korkma geçer Allah in izniyle
pekı senın degerın kactı benım kurtaj sonası ıkı bın kusur cıktı

İnsan bir korkuyor,
Vallahi Google bir baktım amann Yarabbi..
Bende mayısta iki doz metotraksat olmuştum dis gebeligi sonlandırmak için..
İyi ki yazmışım sana biraz rahatladım..
Çok sağol canım benim ❤️
Nerde tedavi oldun devlette mi özelde mi ?
Evet ama riskli bir hastalık hızlı yayılıp diğer organlara sıçrama ihtimali varmış orası önemli; direk beyin akciğer kontrolleri yapılmıştı benim. özel muayenesinde bir prof la tedavi oldum ben kemoterapi kısmını devlete yönlendirmişti. O şekilde ikili ilerledi
Evet ya 🥺🥺
Tüp bebekti bizimde, kavuştuk sanmıştım..
Rabbim en iyisini bilir demekki olsa sağlıksız olacaktı..inşallah bu son olur.
Sağol canım benim ❤️
Bebeğin varmı şuan senin ?
Evet bebeğim var şuan tedaviden sonra bir yıl hamile kalmak yasaktı sonrasında oldu çok şükür 🙏

Evet ama riskli bir hastalık hızlı yayılıp diğer organlara sıçrama ihtimali varmış orası önemli; direk beyin akciğer kontrolleri yapılmıştı benim. özel muayenesinde bir prof la tedavi oldum ben kemoterapi kısmını devlete yönlendirmişti. O şekilde ikili ilerledi

Evet bebeğim var şuan tedaviden sonra bir yıl hamile kalmak yasaktı sonrasında oldu çok şükür 🙏
Evet benim doktorum profesör,zaten tüp bebek doktorumdu.. kürtaj yapan doktorum da ayrı ikisi bir takip ediyor şuan . cumartesi kan vericem eğer metotraksate olmaz isem o gün birde jinekoloji onkoloji ye randevu aldım..
Hayırlısı inşallah sağlıkla atlatırim bende ..
Maşallah canım,evet bir yıl yasak..
Kafa da ancak toplanır zaten 🤲💕
Rabbim bağışlasın

oh oh sıfırı görmüşsün tatlım seninki komplet molmu yoksa kısmi molmu benimki kompletti çok zor sıfırlandı 4 ayda kemoterapiyle sen ne zaman kürtaj oldun en yüksek değerin kaçtı ha bide akrabadanmı diye benimde kafamı kurcalıyor çünkü eşimle akrabayız biz:KK50:
Sizdemi mol gebelik

oh oh sıfırı görmüşsün tatlım seninki komplet molmu yoksa kısmi molmu benimki kompletti çok zor sıfırlandı 4 ayda kemoterapiyle sen ne zaman kürtaj oldun en yüksek değerin kaçtı ha bide akrabadanmı diye benimde kafamı kurcalıyor çünkü eşimle akrabayız biz:KK50:
Siz kaç kur aldınız

Maşallah değerlerin iyi düşmüş benim kürtajdance 1 milyonu geçmişti hemen sonrada 425500 su galiba çok yüksekti bu yüzden nüks etti düşmesi uzun sürdü hayrls biz akraba evliliği ama yüzü takmadan önce esinle kan uyuşmazlğı vrmı diye baktrdk yeterli olmadi bence ama doktorlar bana akraba evliliğiyle alakası yok dediler genetik test yaptrmadm o piskolojiyle test felan uğraşmak istemedim ama şimdi keşke yapsaydm diyorum vardır bunda da 1 hayr:-)
Nereye nuks etti

X