Mol Gebelik Yaşamış Olan yada Yaşayanlar 2011

burcuerdem

MucizeniBağışlaRabbim
Kayıtlı Üye
20 Temmuz 2010
1.978
11
merhaba arkadaşlar böyle bir konu açmak kırk yıl düşünsem hiç aklımını ucundan geçmezdi ama maalesefff olan oldu. ilk gebeliğimde kese bozuldugu için kürtajla alınmak zorunda kalındı ve bugün aldıgım patalojı sonucuyla yıkıldım :KK5: :KK5: :KK5: :KK5: KOMPLET MOL GEBELİK.... beta hcg degerim bugün itibariyle 923 her hafta bakılacak bir yıl korunma sürem war ve dogum kontrol hapı kullanıcam inş değerlerim yükselmez cok korkuyorum yaşım henüz 22 istedigimiz ilk ayda sürprizle gelmişti bunları en basından yaşamak cok cok üzdü beni :KK25: :
18: :18: :18: aranızda yasayan yada yasayıpta atlatan arkadas warmı ne olur morale cok ihtiyacım war :KK25: :KK25: :KK25:

MOL GEBELİKLE İLGİLİ HAZIRLANMIŞ ÇOK GÜZEL VİDEO İZLEMENİZİ TAVSİYE EDERİM
http://www.youtube.com/watch?v=wv0G3IthWNQ

Son düzenleme:
gecmiş olsun canım
ama burda mol yaşayan cok arkadasımız var
korkma derim korunma süren bitince inş. yine gebe kalır sağlıklı bi hamileleik gecirirsin
ii düşün ii olsun:)

cok tşk ederim :KK16: tam mol oldugu için % 1 de olsa riskliymiş kansere çevirebilme konusunda ne kadar düşünmemeye çalıssamda yine aklıma gelmiyor degil.... benimle aynı durumu yasamıs yada yasayan arkadaslarla tanıssaydım büyük bi destek olucaktı bana

offfffffffff kızlar hiçmi etrafınızda tanıdıklarınızda yaşayan yok bula bula tek benimi buldu şimdi bu :KK43: :KK43: :KK43: :KK43: tek isteğim değerlerimin düşmesi lütfen dua edin kızlarrrrrrrrrrrrr ne olurrrrrrr :KK14: :KK14: :KK14: :KK14:

ümitsizliğe kapılmak istemiyorum yaşayan ve atlatmıs olan birçok arkadasımız wardır mutlaka lütfen gelin destek olalım birbirimize rahatlarız en azından :18: :18: :18:

canım cok gecmıs olsun Rabbim şifa versın ama hıc sıkma canını. 1yıllık korunma surecınden sonra tekrar hamılekalıp bebegını saglıkla kucagına alanları okudum burda.bu bolumde bırkac sayfa gerılere bakarsan senınle aynı durumu yasamıs kısılerı okuyabılırsın.Rabbim gonlundekını versın.

canım cok gecmıs olsun Rabbim şifa versın ama hıc sıkma canını. 1yıllık korunma surecınden sonra tekrar hamılekalıp bebegını saglıkla kucagına alanları okudum burda.bu bolumde bırkac sayfa gerılere bakarsan senınle aynı durumu yasamıs kısılerı okuyabılırsın.Rabbim gonlundekını versın.

okuyorum günde 5-6 defa açıp açıp bakıyorum ama sanırım pek girmiyorlar destğe çok ihtiyacım war bugün öğreneli 4.günüm pzt tekrar gidip kan vericem içim içimi yiyiyor uyku yok yemek yok keyfim zaten hiç yok hep aklımda ya kötüye giderse diye ihtimaller dolasılıyor :18: :18: :18: :18:

:KK1: :KK1: :KK1: yok ayşecim ne kapatıcam yahuu artık buradan devam ederiz bizde diğer topiğin konu sahibi öyle istemiş demekki... ben önceden açmıstım ilk ögrendigim gün yani kimse gelmemişti burdan devam etmek istedim artık gelen gelir napalım nasılsın bu arada :KK16: :KK16: :KK16:

:KK1: :KK1: :KK1: yok ayşecim ne kapatıcam yahuu artık buradan devam ederiz bizde diğer topiğin konu sahibi öyle istemiş demekki... ben önceden açmıstım ilk ögrendigim gün yani kimse gelmemişti burdan devam etmek istedim artık gelen gelir napalım nasılsın bu arada :KK16: :KK16: :KK16:

iyiyim canımcım sen nasılsın???????

iyiyim canımcım sen nasılsın???????

bende iyiyim temizle ugrasıyorum günlerdir hava cok sıcak ancak bu saatlerde yapabildim bitirdim şükür rahatım :KK51: :KK51: :KK51: benim kürtajdan sonraki ilk adetimden sonra kasık agrılarım oluyor sendede öyle oldumu ya ? yumurtluyom diyecem ama hap içiyorum acaba rahim kendinimi toparlıyo:44:

kasıklarımda sızı ve karnımın çevresindede karıncalanma hissediyorum kızlar cok korkuyorum yaaa niye böyle oluyoki :18: :18: :18: :18: düşünmemeye çalısıyorum ama böyle oluncada aklıma geliyor :97: :97:

bende iyiyim temizle ugrasıyorum günlerdir hava cok sıcak ancak bu saatlerde yapabildim bitirdim şükür rahatım :KK51: :KK51: :KK51: benim kürtajdan sonraki ilk adetimden sonra kasık agrılarım oluyor sendede öyle oldumu ya ? yumurtluyom diyecem ama hap içiyorum acaba rahim kendinimi toparlıyo:44:

ara ara kanamalarım da oldu kürtajdan sonra ağrım vardı ama çok şiddetli ağrılar değildi.adet sancısına benzer ama sen yinede doktora görün kafanda soruları atar rahatlarsın...

ara ara kanamalarım da oldu kürtajdan sonra ağrım vardı ama çok şiddetli ağrılar değildi.adet sancısına benzer ama sen yinede doktora görün kafanda soruları atar rahatlarsın...

ahh ahha basıma gelmeyen kalmadıki.. şimdide dünden beri idrar yaparken yanma yada kasıntı gibi bişeyler hissetmeye başladım tam çözemedim yanıyomu kasınıyomu diye inşallah kötü birşey yoktur (tahminime göre mantar-sistit gibi bişey )rahim agzıyla alakalıda olabilir :18: kasık agrılarım geçti gibi kendimi sıcak saklayınca pek olmuyor agrım artık herşeye bi kulp bulmaya başladım doktora gidicem mecbur yine büyük bir ihtimal yarın yada en gec ertesi günü...:18:

selam kıslar ay burayı boş bırakmaya gelmiyor ya...3 gün gittim konumuz kapanmış...Cumartesi günü Ayşe arayıp söyledi.Çok şaşırdım..Ama esefle kınıyorum arkadaşımızı...İnsanlar kendi sorunlarını atlatınca herşeyi ne kadar çabuk unutuyorlar ya

Burcu cum nasılsın şekerim iyimisin

şükür iyiyim ablacım sen nasılsın nasıl geçti istanbul serüveni ? yagmurluydu ama :KK1: yarın büyük gün ilk aylık kan verişim :KK52: :KK52: bugünde yazdıgım gibi birkaç şikayetim war sabah uyuyamadım sızıdan sarıp sarmaladım kendimi öle o sıcaklıkla uyumusum idrar yollarımıda üşütmüş olabilirim birşey oldugu kesinde molle alakalı olmasın yeterki :KK47: şu illet şey uzaklassın gittikçe :KK69:

selam kıslar ay burayı boş bırakmaya gelmiyor ya...3 gün gittim konumuz kapanmış...Cumartesi günü Ayşe arayıp söyledi.Çok şaşırdım..Ama esefle kınıyorum arkadaşımızı...İnsanlar kendi sorunlarını atlatınca herşeyi ne kadar çabuk unutuyorlar ya

Bende çok şaşırdım... konuyu açan kişinin kendi tercihidir sanırım o internet muhabbetiyle alakalı kimseye itirazda edemeyiz niye kapandı diye cünkü konu onun neyse boşverelim yaaa sen neler yaptın bakalım gezmeye fırsatın oldumu :KK12::KK55:

ya mürüvet gelmediğin sürede baya gelişmeler olmuş dimi?neyse bakim.burcu senin ki mantar olabilir şekerim.idrar yollarındaki enfeksiyon kaşıntıya sebeb oluy0r

X