Mol Gebelik Yaşamış Olan yada Yaşayanlar 2011

Sen nasıl oldun 🤲🌹
Ben mol gebelik geçirdim, üzerinden bir sene geçti. Baya uzun dönem kemoterapi gördüm malesef 😔Umarım hiç kimsenin başına gelmez , herkes hepimiz sağlıkla kucağımıza alırıZ yawrucuklarımızı ve sağlıklı yaşarız🙏Yeniden hamile değilim bu arada ; korkuyorum ama inşallah sağlıklı bir hamilelik bebek nasip olur bana da🙏

Bende yaşadım ama bana öyle söyledi doktorum kansere çevirir dedi ilk bebeğim öyle oldu düştü ama ben doktor değiştirdim jinekolok ve onkoloji doktoru bana değerin düşer sabır et dedi Sevda hanım ama üç sene bebek yapmadık yani hem korktum baya zayıfladım stresten korkma stres yapma geçer benim geçti şuan da kızım var yedi aylık doktor değiştir hayat her şey geliyor insan başına ama korkma geçer Allah in izniyle

Bende yaşadım ama bana öyle söyledi doktorum kansere çevirir dedi ilk bebeğim öyle oldu düştü ama ben doktor değiştirdim jinekolok ve onkoloji doktoru bana değerin düşer sabır et dedi Sevda hanım ama üç sene bebek yapmadık yani hem korktum baya zayıfladım stresten korkma stres yapma geçer benim geçti şuan da kızım var yedi aylık doktor değiştir hayat her şey geliyor insan başına ama korkma geçer Allah in izniyle

tesekkur ederım hurmetın saygın ıcın benım ıcın farketmez ne demek ıstersenız dıyın ben oyle takıntılı bırı degılımdır gonlunuzden ne gecerse dıyın bu ablamın doktoru 12 sene once gıtmıştı ablamında olmuyordu bu doktor sayesınde olmuştu deteyı anlatırım ozelden ıstersen benım 8 ayım bu canım kan pırtılaşması da var ben de bı tahlılım var o cıksın ondan sonra doktor doktor gezdırıp bakıcam ne dıycekler bakalım bu arada esın de gelsın dedı esının spermlerıne de vbakıcaz tedavı uyguluyca z dedı bakalım bı rgıdecem ama dur bakalım aynı zaman a doktor hıpnozlukta yapıyor bakarsanız halıl ıbrahım erbıyık atakoyde yerı bakın
merhaba aradan uzun zaman geçmiş fakat doktorunuzdan menunmuydunuz.şuan ki durumunz nedir

Ya çok geçmiş olsun allah şifa versin bende dün doktorumla görüştüm patoloji sonucum çıktı parsel mol olduğunu söyledi doktorum korunmak için hap verdi her hafta beta hcg hormonu takip için kan vermem gerekiyor senin hcg hormonun düşmüştü ne kadar oldu tedavi olalı tam olarak
Canım selam..bende komplet mol gebelik geçirdim.
Gecen hafta kürtaj oldum, pataloji sonucu mol olduğu anlaşıldı.
Beta verdim dün hala yüksek 2354 çok moralim bozuldu...
Senin nasıl ilerledi ne kadar sürede düştü betan?

Ben mol gebelik geçirdim, üzerinden bir sene geçti. Baya uzun dönem kemoterapi gördüm malesef 😔Umarım hiç kimsenin başına gelmez , herkes hepimiz sağlıkla kucağımıza alırıZ yawrucuklarımızı ve sağlıklı yaşarız🙏Yeniden hamile değilim bu arada ; korkuyorum ama inşallah sağlıklı bir hamilelik bebek nasip olur bana da🙏
Canım selam.. bende komplet mol geçirdim.gecen hafta kürtaj oldum ve pataloji sonucunda çıktı mol gebelik olduğu..pataloji sonucu temiz..
Ama kürtajdan bir hafta sonra beta değerim hala 2354 çok yusek değil.mi 🥺😓
Sen nasılsın bu arada kemoterapi almışsın dimi🥺
Çok mu yüksekti değerin nasıl karar verildi?
Şuan bitti mi tedavin

oh oh sıfırı görmüşsün tatlım seninki komplet molmu yoksa kısmi molmu benimki kompletti çok zor sıfırlandı 4 ayda kemoterapiyle sen ne zaman kürtaj oldun en yüksek değerin kaçtı ha bide akrabadanmı diye benimde kafamı kurcalıyor çünkü eşimle akrabayız biz:KK50:
Canım bende komplet mol geçirdim...
Geçen haftaki kürtaj oldum, patalojide çıktı.mol gebelik..
Kürtaj sonrası 7gun değerim hala yüksek 2354..
Senin nasildi..
Kemoterapi değerin yüksek diye mi verildi

Canım selam.. bende komplet mol geçirdim.gecen hafta kürtaj oldum ve pataloji sonucunda çıktı mol gebelik olduğu..pataloji sonucu temiz..
Ama kürtajdan bir hafta sonra beta değerim hala 2354 çok yusek değil.mi 🥺😓
Sen nasılsın bu arada kemoterapi almışsın dimi🥺
Çok mu yüksekti değerin nasıl karar verildi?
Şuan bitti mi tedavin
Merhaba canım evet uzun süre önce bitmişti tedavim 2020 başında, hatta sonra hamile kaldım ve bir oğlum var şuan çok şükür 🙏🙏Benim ilginç bir şekilde nisanda ilk kürtaj sonrası patoloji sonucum temiz gelmişti, bir buçuk ay sonra yoğun kanamayla ikinci kürtaja alındım parça kalmış demişlerdi o patoloji de temiz geldi ama takip edilmeli denmişti. Ta temmuz ayında kendi rutin kontrolümde rahimdeki yapı ve kan değerleri ile mr tomografi süreci yaşadık tanı kondu .Sonrasında kendiliğinden düşmesi beklendi eylüle kadar 50 lere indi ama sonra tekrar yükselince kemoterapi gerektiğine karar verdiler ; gerekirse rahim alınacak dendi ama çok şükür gerek kalmadı. Ama bu işi iyi bilen doktorlarla ilerlemek önemli . Umarım sana da iyi bir doktor rastgelir ve değerin de kendiliğinden düşer 🙏🙏

Merhaba canım evet uzun süre önce bitmişti tedavim 2020 başında, hatta sonra hamile kaldım ve bir oğlum var şuan çok şükür 🙏🙏Benim ilginç bir şekilde nisanda ilk kürtaj sonrası patoloji sonucum temiz gelmişti, bir buçuk ay sonra yoğun kanamayla ikinci kürtaja alındım parça kalmış demişlerdi o patoloji de temiz geldi ama takip edilmeli denmişti. Ta temmuz ayında kendi rutin kontrolümde rahimdeki yapı ve kan değerleri ile mr tomografi süreci yaşadık tanı kondu .Sonrasında kendiliğinden düşmesi beklendi eylüle kadar 50 lere indi ama sonra tekrar yükselince kemoterapi gerektiğine karar verdiler ; gerekirse rahim alınacak dendi ama çok şükür gerek kalmadı. Ama bu işi iyi bilen doktorlarla ilerlemek önemli . Umarım sana da iyi bir doktor rastgelir ve değerin de kendiliğinden düşer 🙏🙏
Maşallah canimm,çok sevindim..
Allah'ım yavruna sağlık versin 🤲💛
Bende tüp bebek ile hamile.kaldim ..
Kürtajı başka bir doktor yaptı patalojide mol.gebelik çıktı..ama keisnlikle ultursonda öyle bir görüntü yoktu,
Şuan iki doktor da inceliyor degelerimi, kürtaj sonrası biraz yüksek çıktı ama inşallah duser🤲🤲💕
Kemoterapi peki kaç ay aldın ?
Bana doktor değer düşmez ise kemoterapi iğnesi var metotraksate ondan yaparız dedi

Birde senin gebeliğin kaç haftalıkti canim kürtaj olduğunda.? Komplet mol mu geçirdin sende

Maşallah canimm,çok sevindim..
Allah'ım yavruna sağlık versin 🤲💛
Bende tüp bebek ile hamile.kaldim ..
Kürtajı başka bir doktor yaptı patalojide mol.gebelik çıktı..ama keisnlikle ultursonda öyle bir görüntü yoktu,
Şuan iki doktor da inceliyor degelerimi, kürtaj sonrası biraz yüksek çıktı ama inşallah duser🤲🤲💕
Kemoterapi peki kaç ay aldın ?
Bana doktor değer düşmez ise kemoterapi iğnesi var metotraksate ondan yaparız dedi
İnşallah düşer değerin , çok kişinin tedavisiz geçiyormuş ; inşallah sen de onlardan olacaksın🙏🙏Benim de ultrasonda öyle bir görüntü yoktu; kalp atışı da duyulmuştu; 10. Haftada kürtaj oldım; bu arada benim de kemoterapide oldığum iğneler metotraksattı öyle çok ağır ilaçlardan değil o insanın gözü korkuyor başta, 7 kür aldım bir hafta bir gün aralıklarla 4 iğne oluyordum ertesi gün iğne etkisini azaltmak için hap kullanıyordum diğer hafta boş geçiyordu kan tahlilleriyle kontrol ediliyordu ; dediğim gibi benim düşecek diye heweslenirken yükseldi bir anda sonra da çok yavaş yavaş düştü. Benim bu durumdan kaynaklı damar anomalisi de gelişmişti ; çok nadir denk gelen olaylar aynı anda olmuştu kemoterapi sayesinde o da geçti şansıma 🙏🙏🙏

İnşallah düşer değerin , çok kişinin tedavisiz geçiyormuş ; inşallah sen de onlardan olacaksın🙏🙏Benim de ultrasonda öyle bir görüntü yoktu; kalp atışı da duyulmuştu; 10. Haftada kürtaj oldım; bu arada benim de kemoterapide oldığum iğneler metotraksattı öyle çok ağır ilaçlardan değil o insanın gözü korkuyor başta, 7 kür aldım bir hafta bir gün aralıklarla 4 iğne oluyordum ertesi gün iğne etkisini azaltmak için hap kullanıyordum diğer hafta boş geçiyordu kan tahlilleriyle kontrol ediliyordu ; dediğim gibi benim düşecek diye heweslenirken yükseldi bir anda sonra da çok yavaş yavaş düştü. Benim bu durumdan kaynaklı damar anomalisi de gelişmişti ; çok nadir denk gelen olaylar aynı anda olmuştu kemoterapi sayesinde o da geçti şansıma 🙏🙏🙏
İnşallah canım benim💓
He anladim şimdi ben metotraksate Dis gebelikle iki doz oldum..
Doktor değer düşmez ise metotraksate yaparız dedi..
Evet ben burda okuyunca kanser tedavisi gibi sandim..babamda kanser olunca korkuyor insan..
Allahim beterinden korusun 🤲🤲
Ozaman senin kemoterapi tedavin metotraksate ile oldu..
Çok şükür canım ya, Allah'ım kimseye vermesin..
Duyunca baya şaşırdım hiç duymamıştım

Benimde hiç bebek va görünmedi,kalp atışı yoktu..
Komplet mol yazıyor pataloji de..

İnşallah canım benim💓
He anladim şimdi ben metotraksate Dis gebelikle iki doz oldum..
Doktor değer düşmez ise metotraksate yaparız dedi..
Evet ben burda okuyunca kanser tedavisi gibi sandim..babamda kanser olunca korkuyor insan..
Allahim beterinden korusun 🤲🤲
Ozaman senin kemoterapi tedavin metotraksate ile oldu..
Çok şükür canım ya, Allah'ım kimseye vermesin..
Duyunca baya şaşırdım hiç duymamıştım
Evet evet ben de ilk duyduğumda yıkılmıştım ama çok yoğun bir tedavi olduğu için sürekli wücut üzerinde etkisini kontrol ediyorlar , onun dışında yorgunluk halsizlik mide bulantısı gibi etkileri vardı , saç dökülmesinden çok korkmuştım nedense onlar çok minimumda kalmıştı.Eylülde başladık tedaviye 28 iğne oldu snaırım aralığın son haftası özgürdüm 😂

X