Moral Verme Mevzuu

sız es olarak ustunuze dusenı yapıyorsunuz hayatın zorlu yokuslarından bırı ve el ele bırlıkte o yokustan cıkabılecegınıze ınanıyorum saglıgınız yerınde olsun da onemlı olan o hepsının cozumu var herseyın caresı var belkı de boylesı hayırlı olanıdır .
"Insallah karsimiza cok guzel bir firsat cikmacak ve bu surec de ona vesile olacak" hep boyle telkin ediyorum kendimi
Elbet bir sekilde herkes bir sinav verecek
Saglik olmasin, ölüm olmasin, evlat olmasin da geçim olsun diyorum
Insallah üstesinden geliriz beraber
Cok tesekkurler ^^

Gün doğmadan nelere doğar belki daha iyi bir başlangıç yapacak ona bu şekilde söyleyerek destek olabilirsiniz. Birde erkekleri böyle durumlarda yalnız bırakmak gerekiyor kendince düşünsün üzülsün çözüm yolunu da kendi bulsun diye doğası gereği.

Büyük sıçrayışlar biraz geri gitmeden atılmaz malesef. Belki de kendisine açılacak kapıların hazırlığı bunlar.
Sınav hazırlığı için daha fazla zaman ayırabilecek, yeni işine daha dinlenmiş olarak başlayacak. Tazminatını alıyor maddi anlamda da tamamen zorda kalmıyorsunuz.
Bir kaç ay çalışıp kazanacağı parayı evde oturarak, geleceği için sakin kafaya çabalayarak kazanmış oldu. İstese bile sağlayamacağı şartlar bunlar.
Seneye belki iyi ki diyeceği bir şey için bu kadar üzmesin kendisini. Bence direkt forumu okut eşine.

Büyük sıçrayışlar biraz geri gitmeden atılmaz malesef. Belki de kendisine açılacak kapıların hazırlığı bunlar.
Sınav hazırlığı için daha fazla zaman ayırabilecek, yeni işine daha dinlenmiş olarak başlayacak. Tazminatını alıyor maddi anlamda da tamamen zorda kalmıyorsunuz.
Bir kaç ay çalışıp kazanacağı parayı evde oturarak, geleceği için sakin kafaya çabalayarak kazanmış oldu. İstese bile sağlayamacağı şartlar bunlar.
Seneye belki iyi ki diyeceği bir şey için bu kadar üzmesin kendisini. Bence direkt forumu okut eşine.
Yukarida bir arkadasa daha yazdim
Patronu hemen tazminatını vereyim demedi
Istifa etmesi icin gunlerce arayip baski yapti
Sonra yarim maasa tam gun calis dedi
Maasini gec yatirdi bizi baya magdur etti
O yuzden cani epey sıkkındi
Simdi isten cikarmaya donup tazminatini alacagini vaadedince biraz daha iyi
Ama yine de adama guvenmiyoruz
Bu arada adamin durumu var savunma sanayiide iş aliyorlar yani
Tum elemanlarini kisa calismaya alip tam mesai(ctesi dahil) yaptirip yarim maas verdi...
Foruma yazdigimi duysa kizar herhalde ama buradan duyduklarimi soyluyorum elbette ^^

Ben moral motivasyonun başkasının desteğiyle olacağına inanmıyorum açıkçası. Hepimiz böyle dibe vurduk zamanında. Tamamen acısını yaşayıp o noktada kendini motive edecek bi şey bulması lazım. Ki çok aramasına gerek yok iki çocuğunuz var. Biraz zaman verin ve normal davranın siz. Tabi destek olun konuşmak isterse dünyanın sonu olmadığını sınava çalışması için bi fırsat olarak görmesi gerektiğinden bahsedin. Toparlar mutlaka daha çok yeni bir durum ve zor bi durum. Filmle diziyle eşi bile olsanız sizin söylediklerinizle olmaz yani.

Ben moral motivasyonun başkasının desteğiyle olacağına inanmıyorum açıkçası. Hepimiz böyle dibe vurduk zamanında. Tamamen acısını yaşayıp o noktada kendini motive edecek bi şey bulması lazım. Ki çok aramasına gerek yok iki çocuğunuz var. Biraz zaman verin ve normal davranın siz. Tabi destek olun konuşmak isterse dünyanın sonu olmadığını sınava çalışması için bi fırsat olarak görmesi gerektiğinden bahsedin. Toparlar mutlaka daha çok yeni bir durum ve zor bi durum. Filmle diziyle eşi bile olsanız sizin söylediklerinizle olmaz yani.

Bence karakterle alakali birazda
Ben de teselli sozleri duymaktan cok hoslanmam
Icimde yasarim cogu seyi
Ama mesela haberi aldigimizda ben memleketteydim
Gebelik kontrollerim icin kisa sureligine gelmistim
Ve wp dan goruntulu konuşuyorduk
Adam mesaj atti esim yukaridan okudu
Canli canli beraber yasadik yani
Ve esim keske burada olsaydin
En azindan sana sarılırdım dedi
Sonraki günlerde de tekrar etti
Ben planladigimdan daha erken donme karari aldim
Kendi talebi bu
beni motive edecek bir seyler yap/soyle diyor
O yuzden arayistayim
Yoksa ben de farkindayim dunyanin sonu olmadığının
Zaten oyle teskin ediyorum onu da kendimi de..

Bence karakterle alakali birazda
Ben de teselli sozleri duymaktan cok hoslanmam
Icimde yasarim cogu seyi
Ama mesela haberi aldigimizda ben memleketteydim
Gebelik kontrollerim icin kisa sureligine gelmistim
Ve wp dan goruntulu konuşuyorduk
Adam mesaj atti esim yukaridan okudu
Canli canli beraber yasadik yani
Ve esim keske burada olsaydin
En azindan sana sarılırdım dedi
Sonraki günlerde de tekrar etti
Ben planladigimdan daha erken donme karari aldim
Kendi talebi bu
beni motive edecek bir seyler yap/soyle diyor
O yuzden arayistayim
Yoksa ben de farkindayim dunyanin sonu olmadığının
Zaten oyle teskin ediyorum onu da kendimi de..
En kısa zamanda feraha çıkarsınız umarım🌺

X