Erkek İnfertilitesi Morfolojisi 0- 2 arası değişip aşılama yada tüp bebeğe hazırlananlar

Erkek Faktörü / Erkek İnfertilitesi
Esim şoka girdi güldü ağladı çığlık attı :KK49:
Annem sevincten agladi .Ablam agladi ama daha abiler bilmiyor cunku bi tanesinin bebegi olmuyor acilari tazelenmesin diye biraz saklama karari aldik.
Allahım sağlıkla onlara da nasip etsin inşallah.. Zor süreçlerden geçiyoruz rabbim cümlemize nasip etsin o heycanları...
Anneler öyle yufka yürekli. Ben tedaviye başladığımda kendime yaptığım ilk iğnede annem ağlamış sarılmıştı. Hem odaya gelmek istiyodu hem bakamıyodu.. Allah başımızdan eksik etmesin...

Ne demek canım rica ederim. Eminim biliyosundur ama sana bişi söyleyeyim canım, eşimde morfoloji problemi vardı ne yaptıysak düzelmedi. Ama kullandığımız takviyelerden keçiboynuzu kürü sayıyı baya arttırmıştı yanında arginin kullanmıştı. Belki kullanıp denemişsinizdir ama yine de söyleyeyim dedim. Bide tabiki moral. Umarım yükselir değerin canımcım. Dna hasarı için ilaç kullanıyor musunuz?
Cnm dna hasarı için kaan hoca ilaç tedavisi uyguluyor ama ben dayanamadım solgarın arginite canitine ve q10 unu aldın 1 hafta oldu başlayalı onlara.ilaç etkisini anlamak için keciboynuzunu daha sonra yapmayı planlıyorum bi ara o kürü yapmıstım artmıstı.yanlız bi sorun eşim küçük bi operasyon geçirdi antibiyotik ve genel anestesi aldı inşallah o sayımızda cok bi azalma yapmaz.aralık sonu tahlil vericez normalde aralık başıydı ama ben erteledim bu yüzden

Cnm dna hasarı için kaan hoca ilaç tedavisi uyguluyor ama ben dayanamadım solgarın arginite canitine ve q10 unu aldın 1 hafta oldu başlayalı onlara.ilaç etkisini anlamak için keciboynuzunu daha sonra yapmayı planlıyorum bi ara o kürü yapmıstım artmıstı.yanlız bi sorun eşim küçük bi operasyon geçirdi antibiyotik ve genel anestesi aldı inşallah o sayımızda cok bi azalma yapmaz.aralık sonu tahlil vericez normalde aralık başıydı ama ben erteledim bu yüzden
İnşallah güzel haberler verirsin bizlere canım. Senin meleğin de sürpriz yapar belkide hiç aşılama ve tüp bebeğe gerek kalmadan.. Solgar arginin carnitin ve q10 çok iyi. İnşallah şifa olsun :KK66:

İnşallah güzel haberler verirsin bizlere canım. Senin meleğin de sürpriz yapar belkide hiç aşılama ve tüp bebeğe gerek kalmadan.. Solgar arginin carnitin ve q10 çok iyi. İnşallah şifa olsun :KK66:
Allah razı olsun cnm benim bi tahlildeki artısı göreyim tüm arkadaslara sölücem faydalı oldu die önce deneyim de bosuna para vermesin onlarda ben arastırdım kendim buldum bunları burdan bi arkadasla konustuk onla birlikte başladık

Allah razı olsun cnm benim bi tahlildeki artısı göreyim tüm arkadaslara sölücem faydalı oldu die önce deneyim de bosuna para vermesin onlarda ben arastırdım kendim buldum bunları burdan bi arkadasla konustuk onla birlikte başladık
Üçüde süper işe yarıyor biz de denemiştik.. İnşallah sen fayda gör sende başkalarına tavsiye et inşallah canım benim.. Bu arada kendini de strese sokma kadın için de stres düşman hormonlara..

Üçüde süper işe yarıyor biz de denemiştik.. İnşallah sen fayda gör sende başkalarına tavsiye et inşallah canım benim.. Bu arada kendini de strese sokma kadın için de stres düşman hormonlara..
Aaaa sizdemi denediniz üçünü?hatırlıyormusun sayınız kaçtan kaça cıktı kaç ayda?cok soru sordum hakkını helal et akşam akşam

Aaaa sizdemi denediniz üçünü?hatırlıyormusun sayınız kaçtan kaça cıktı kaç ayda?cok soru sordum hakkını helal et akşam akşam
Estafurullah canım benim olur mu sor tabiki. Bizim arginin 2 tane bitirdik 1 carnitin 1 de q10 sayı sanırım ml de 9milyonken 22 milyona çıkmıştı..

kizlar bu takviyeler faydali evet. Esim emodex kullaniyor promen k.ya gececek. Onun icinde de l-carnitin,l-arginin, q10 var ayrica almadim bende sizce gerek var mi?
Biz o kompleks vitaminleri kullanmadan önce ayrı ayrı kullanmıştık canım. Ben kaan hocaya sormuştum l-arginin carnitin ayriyeten alalım mı die gerek yok zaten içeriğinde var demişti. Ama mesela eşim en önemlilerinden olan arginini günde 3gr alırken promen k yi günde 2 kez kullandığında aldığı arginin 0.6 gr a denk geliyodu. Eksik kalıyo gibi geliyo bana. Araştırdığım kadarıyla günde 3000mg alınmalı diye bi kanı vardı yeterli faydayı elde edebilmek için..

Merhaba arkadaşlar. benim eşimde de morfoloji %1 çıktı ve ileri hareket biraz az. bize ocakta ankara gata da aşılama yaptırmayı düşünüyoruz. eşim 3 aydır promotil adlı vitamini kullanıyor umarı işe yarar ve normale döner.

Merhaba arkadaşlar. benim eşimde de morfoloji %1 çıktı ve ileri hareket biraz az. bize ocakta ankara gata da aşılama yaptırmayı düşünüyoruz. eşim 3 aydır promotil adlı vitamini kullanıyor umarı işe yarar ve normale döner.
Merhabalar canım hakkınızda hayırlısı. Ankara gata yı tedaviye başlamak için ben de düşünmüştüm bi ara.
Doktorlar sayı ve hıza bakıyor morfolojiyi pek önemsemiyorlar.. Hatta embriyolog hareketli sperm oranı bize canlı sperm oranı hakkında bilgi veriyor demişti..

Merhabalar canım hakkınızda hayırlısı. Ankara gata yı tedaviye başlamak için ben de düşünmüştüm bi ara.
Doktorlar sayı ve hıza bakıyor morfolojiyi pek önemsemiyorlar.. Hatta embriyolog hareketli sperm oranı bize canlı sperm oranı hakkında bilgi veriyor demişti..
allahım emeklerinizi boşa çıkartmasın inş, neden aşılama düşünüyorsunuz ?

Canım sen tüp bebek yaptırıyordun demi? Kaç tane embriyon donduruldu ve kaçıncı gün? Unuttum sanırım ben

Yok cnm olmadı , hangi kalite donduruldu? Benim iki tane donduruldu. Kaç tane atacak dr?
1.kalite canım. Ben hemşireme söyledim 2 tane istiyorum diye doktorumla konuşmadım. Daha önce o merkezde yaptıran arkadaşıma 2 transfer ettiler. Sanırım sana da 2sini de transfer ederler..

X