Saç Bakım Ürünleri Morfose keratin saç bakımı

Septembre16

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
13 Mart 2017
44
18
33
Merhaba hanımlar morfose keratin saç maskesi ve şampuanını kullananlar var mı.işe yarıyor mu acaba almadan önce sizlere sormak istedim..

Ben bakım yağını kullandım idare ederdi.
En güzeli artego... biraz pahalı olsada

Nature keratin veya davines keratin bakımını tavsiye ederim. Ucuz etin yahnisi yavan oluyo haliyle

Ben kullandım daha doğrusu kuaförüm o ürünleri kullanarak bakım yaptı bana.
Memnun kaldım. Açıcıdan yıpranan saçlarımı toparladı 3 seansta.

Kızlar keratin bakım ve Brezilya fönü kanserojenmiş, içindeki formaldehit maddesi kansere sebebiyet veriyormuş.

''İçinde formaldehit olmadığı iddia edilen ürünlerde methylene glycol, formalin, methanol ve methanediol gibi ısı gördüğünde formaldehite dönüşen maddeler varmış.Bu maddeler ısı ile etkileşime girince formaldehite dönüşüyormuş. Formaldehitsiz bakımların saçı kaplaması mümkün değilmiş''

Ve ben bunları bilmeden saçıma keratin bakım+brezilya fönü yaptırdım. Şimdi saçımı sıcak su ile her yıkadığımda ve kuruturken zehirleniyormuşum gibi geliyor:kızgın:

Son düzenleme:
Morfose siyah keratin serumu ise yarıyor şampuan saçı sertlestiriyor ama saç nemliyken ya da fön den sonra siyah keratin serumu diğer pahalli markalar ile aynı performans fiyata göre iyi . 10 yıl oldu kullanıyorum memnunum saçı kaplıyor keratin ve hacimlendiyor tulerikligi gidiyor

X