Saç Rengi ve Saç Boyama Muammer Yaprakgül kuaför Nişantaşı

Miame

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
24 Mart 2018
2
3
41
Şubat 2018 de dip açmak icin gittiğim ve hiçbir şekilde saçta yıpranma olmadığını iddia ettikleri kuaför Muammer yaprakgül nişantasında ozon terapi ile saçı yıpratmadan açtıklarını temin ettikten sonra dip açmaya gittim 250 tl tlfda fiyat verdikleri ücreti bana 300 tl diyerek başladılar iş ahlaklarını göstermeye ama çok önem vermedim ve uygulama icin gittim saatlerce sorunumu anlattım tekrar tekrar anlattım ve uygulamalarının Türkiye de bir ilk olduğu ve %10 bile yıpranma olmadığı sözünü tekrar aldıktan sonra açma ıslemıne geçtim

Fiyat içinde yönlendirdiğim 2 arkadaşıma açma icin 250 tl fiyat verdiklerini söylediğimde o boyama fiyatıdır biz size 300 indirimli fiyat verdik diyip devam ettiler dolandırmaya.... bide bizi dolandırıcılıkla suçlamayın diye üste çıkmaya çalıştılar buna rağmen sac onemlı özel bir teknik ve yıpranmama garantisi veriyorlar dedim ve sacımı teslim ettim
Sonuç uçları dibi ile alakasız renk ve elimde kalan ve kopan saçlar görselleri paylaşıyorum
öbek öbek dökülen saçlar üstüne önleri 3 numaraya vurmuş gibi kısacak koptu ne ıslem uyguluyorum ne kullanabiliyorum sacımda 3 ton renkle beni çok güzel oldu diye (!)göndertip üstüne para aldılar ve oldukça kopan sacımı şikayet ettiğimde terbisiz davrandılar
5 gün boyunca buz torbası ile sac derimi sakınlestırmeye çalıştım lütfen firmaya donup bu acının neden oluştuğunu sorun dedıgımde bugüne kadar böyle şikayet almadık diyip dönüş bile yapmadılar ozon makınası dedılerı buhar makinası ile sac derimin gözenekleri açıldı üstüne oryal uygulandığı icin derim 5 gün acı acı yandı
Cevaben herkese yapıyoruz sacınız zaten çok kötüydü yaptırmasaydınız gibi iş ahlakı ile uzaktan yakından alakası olmayan ukalaca pişkin cevaplar verdiler özür bile dilemediler sacınızı ve saglıgınızı kaybetmemek icin lütfen bu kuaförün önünden dahi geçmeyin
Merdiven altı kuaförde bile görseldeki gibi boyayıp yollamaktan utanırlar bunlar üstüne para alıp sucu benim saçlarımda buldular

Bu tarz kuaförler para kazanmaya devam ediyor en çok üzen konu da bu aslında... ne iş ahlakı ne nezaket ne iş bilgisi ama yüksek popülarite... lütfen gitmeyin ve asla önünden dahi geçmeyin

Eklentiler

• image.jpg
    image.jpg
    53,2 KB · Görüntüleme: 190
  • image.jpg
    image.jpg
    55 KB · Görüntüleme: 211
  • image.jpg
    image.jpg
    59,4 KB · Görüntüleme: 191
  • image.jpg
    image.jpg
    52,2 KB · Görüntüleme: 170
Çok geçmiş olsun gerçekten çok mağdur edilmissiniz. Hakkınızı arayin dava açın tüketici hakları hakem heyetine başvurun. Kuaförler odasına gidin. Sizi bu duruma getiren kuaför cezasini çeksin.

Sağduyulu olup burda başka kadınları uyardiginiz icin de sizi kutlarım.

Çok geçmiş olsun gerçekten çok mağdur edilmissiniz. Hakkınızı arayin dava açın tüketici hakları hakem heyetine başvurun. Kuaförler odasına gidin. Sizi bu duruma getiren kuaför cezasini çeksin.

Sağduyulu olup burda başka kadınları uyardiginiz icin de sizi kutlarım.
malesef kuaförler odasıda bir çözüm bulamıyor .Benimda başıma aynı olay olmuştu gittim.Kuaförler odası başkanı benim bile başıma gelmişti.Seninkisi yine iyi benimkinin pakette kalmıştı dedi

X