Mutfak Dekorasyonu Mudo' dan Üç Tasarım

tilsim72

Kuzusuna ve kocasına Aşık
Kayıtlı Üye
28 Eylül 2007
351
4
İşte mudo'nun yeni mini fırını
8b017923a9734d3ba1e610bop9.jpg

Bu kahvaltı seti
f439ad7821b44091bec4507zl7.jpg

Bu da ekmek kızartma makinesi
aa1c432abecd4456a4c9fb5ak1.jpg

a.s.:teytey::teytey:

ayyyyyyyyy bunlar tam benlık buyuk ev esyalrından nefret edıommmmmm herseyın kucugu ıdeallllll

bende gördüm bunları çok şekerler mudo magazalarında.almayı düşünüyorum mutfağımı yeniden yaptırayım hemen alcam insallah.

fiyatı uygun ve capitol mağazalarında gördüm çok havalı, şirin ve yer kaplamıyor. kahvaltılık vs ısıtmak için süper. ama boyutlarına dikkat edip de alın. beklediğinizden küçük çıkmasın.

buradan online de alabilirsin.
ilk defa ağustos gibi mudo.com.tr'den hediye almıştım yakın dostlarımıza. inanılmaz hızlı ve alakalı hizmet veriyorlar. online olarak aldığım tartışmasız en iyi hizmet. 1 gün sonra hediyem paketlenmiş şekilde elimdeydi.

kadınlar kulübü'nün üstünde reklamı gördüğümde ilk aklıma gelen "mudo işte yine doğru yerde" oldu. çok hoşuma gitti. güvenle girin, alışverişinizi yapın.

mudonun tasarımlarına bayılıyorum zaten bunlarıda bılıyorum bunların yanında bırde hotdog makınası var.evde sosıslı yapmak ıcın ben onuda cok sevdım

ekmek kızartma makinasının mavisinden aldık biizz çok tatlı çoook!! ve acayip ucuz 50 lira bile değildi sanırım!!!

X