Müge Anlı'yla Tatlı Sert - Atv

sonuna kadar haklısın canım sıkılan izlemesin

sonuna kadar haklısın canım sıkılan izlemesin

yani var ya sustum sustum ama artık dayanacak halim kalmadı ve işler nasıl dönüyor anlatayım dedim....

değirmenin suyu nerden geliyor kimse düşünmüyor...

ne manyak masraf var biliyormusun egem....

ben tv yapımcısı osmantan erkırın yanında çalıştım...popstar 2 ve trt 1 de yayınlanan türkiye yarışıyor programını yaptık o dönem...türkiye yarışıyor' un soru ekibindeydim....

bir kere programı hazırlayan şirketin kirası, sekreteri, çaycısı, genel koordinatörü vs. vs. her programın arkasında uzun yazı geçer işte onlarca kişinin maaşı var...kuaförler, makyöj, vergiler, şoförler, yol masrafları, of a bile gittiler canlı yayın arabası ile, kıyafet hariç hepsine oluk gibi para akar...

bu değirmen reklamlar ile dönüyor...raiting demek reklam demek ...raiting yoksa reklam almazlar ve anında yayına son verilir...

programcılar ile tv cilerin anlaşmalarında da vardır bu....program tutmazsa tazminatsız olarak son verme hakları vardır...

müge burda canla başla muhammedi bulmaya çalışıyor...

Türkiye gibi bir ülke de müge ye konu bitmez.

AY AY SıZı OKUYACAĞIM DıYE BAŞIM DONDU KISLARRRR::):):):)
ıLAHI DıLBER BAŞINA TAŞ DÜŞŞÜN BıZı PERıŞAN ETTıN KAFAN YARILSIN EMıı DAHA O P...Z UMıTıN YANIDA KALIYON PES DUĞRUSUUU
----------------------MUGEYE AYNI ŞOYLE MAıL ATTIM BAKINIZZZ
-------------muge hanım biz bu işin sonunu merak etmiyoruz çünkü bu dilber o.şu bu diyor kafasını iyice bozduuuu
—————–yeterki oğlu bulunsun ölüsü veya dirisiii
yazık o bebeğe ben daha bebek derim o daha çok küçük dilberiiin iyi reklamı olduuu onu türkiye şoyle dursun dunya tanıdıııı o koçası hala dilberin yanında p….z adammm

SERTUŞUMMM SANA KATILYORUMMM
işdeyim tv yok bakmıyorum burdan takıp ediyorum çok haklısın serduşummmmm
karı koca anlaşmalııı bu çoçuk ölü bulunacakkkk

mal mal bakmıo mu bıde su kazı kazan dan 20 tl kazandım dıye ısrar etmesı de cok komıkti

canım benim çok faalmişsin ve çok güzel bir işte çalışmışsın ne güzel
millet neyin ne olduğun bilmiyor konuşuyor,sanki orada sadece müge var gerisinin düşünmüyorlar,yüzlerc e kişi ekmek yiyor,inşallah reytingleri daha bol olurda uzun yıllar o kişilerde ekmek yerler:1hug:

.
Tam bir replik yorum ama veremiyorum dinlenmem lazımmış canım borcum olsun..alkisalkisalkis

valla müge anlı' yı sabrından dolayı kutluyorum. o dilber'in karşısında taş olsa çatlar..

ya ben dilber gibi bi yalancıyla da ilk defa karşılaşıyorum insan bu kadar mı yalancı olur cidden birinin dediği gibi de yalanları ortaya çıkınca yüzü bile kızarmıyor. Bir de şuna gelince bazı insanlar sıkıldık müge bu konuyu kapatsın artık derken tabiki de Muhammed e nolursa olsun demiyor müge kapatsa bile polis bu meseleyi kapatacakmı.. hayır!! inşallah bulunur ve bundan sonra ki hayatında mutluluk getiricek şeylerle rastlaşır bi insanın annesi ve babasının bu derece kendisi için birşey yapmadığını öğrenince eminim yıkılacaktır ve kimseye karşı güvenmiyecektir. ALLAH yardımcısı olsun..

Benim kafama 2-3 gündür daha farklı birşey takıldı.Birileri öyle çocuk yetiştiriyor ki , bizim gözümüz gibi baktığımız çocuklarımıza zarar versin diye.Biz kıllarına zarar gelmesin, etrafına zarar vermesin, iyi eğitim alsın, güzel düşünsün , güzel şeyler yapsın diye hayaller kurarken.Dilberin ve Ümitin doğurup baktıkları kendi gibi olan çocukları bizim hayallerimizi yıkmak için dünyada dolaşıyor.(maalesef) Devlet böyle çocuklara sahip çıkmazsa herşey dahada kötü olacak.:mymeka:

benim de bu çok kafama takılıyor ya çok güzel yazmışsın canım

kesınlıkle katılıyorum...
ekran karsısında tabıkı ınsanın beyninde biseyler zıplıyor bunları ızlerken ama maalesef gercekler bunlar...

Tv programlarında yer aldıgın için sen daha ıyı bılıyorsun bırtakım formatları sarduşum...
Reklam ıcın bır aıleyı bu kadar süre harcayacagına bende ınanmıyorum canım...

beni rahatsız eden konunun dilberin özel hayatına doğru kayması ve ordaki her insanın dilbere yüklenmesi...
muhammed in yaşıyor ve muhtemelen ii durumda olması beni rahatlatıyo ....
konunun değişmemesi yada şu anda uzun gibi görünmesi rahatsız etmiyo ama ...
dilberin kendisini çok akıllı görünüp bişeyleri saklayabileceğini sanması kötü olan ksıısm....

Ulkemde boyle dilber gibi cahil kadinlar gormek istemiyorum ve :çok üzgünüm:umit gibi esinden sorumsuz esler...
Eve giren cikan belli degilmis hergun biri katiliyor,yeni bir yuz...
Ilk defa gordum bu programi ,dilbere hem gicik oluyorum hemde sabahlari kalkip izliyorum...
O cocugun nerde oldugunu ikiside biliyor,zaten bunlari programa bildiren kisi kaynana olmus,umitin annesi,,,Umarim cocuk yasiyodur
Umit cocugu oldurmuste olabilirrr,cocugun disini kirrandan hersey beklenirrr,,,,serefsizzz ellerin kirilsinnn emiiiklava:klava:klava:

dilber.. eğer çocuğun yerini bilmiyorsa.çok çok daha kötü...çünkü o çocuk açmı ,susuzmu ne yer .ne içer..nerde uyur,öldümü. öldürüldümü,bütün bunları düşünemeyen bir anne...her şeyi hak ediyordur

müge muhammedin peşini bıraksa bile polis emniyet tabiki peşini bırakmayacak.....

fakat kabul edelim ki polisin işi de çok zor....altın tepsi içinde sunulmuyor suçlular onlara...bırakın altın tepsiyi insan hakları öyle bir elini kolunu bağlıyor ki suçluluğundan emin olunan nice suçlu canileri yasal sebeplerden ötürü sorgulayamıyor....polis mucize yaratamaz....medyum da değiller akşam istahareye yatıp muhammedin nerde olduğunu da rüyalarında göremezler....

Türkiye de kaç çocuğun kayıp olduğunu bilen var mı?

ben biliyorum 1.446 belki de şu an daha yüksek bir rakam bu...

bırakın izin verin de bari 1 tanesinin bulunmasına müge ve verdiğimiz destek ile bizler vesile olalım...

sizlerin sandığı gibi müge sabah yatağından kalkıp ATV ye gelip sponsor bedava elbiseyi giyip ekran karşısına geçip program bitimin de reklamdan kazanılan paralı cebine atarak evine gitmiyor....

müge bu işin peşini bırakmasın da bazıları bilsin kötüler bilsin ki bir gün kendilerinin üzerine üzerine gelinecek...

polis maddi delil olmadıkça gözaltı sorgulama süresi sonuna 1 dakika bile çıkamaz...

bu tip programlar ordan burdan şurdan gelen telefonlar ve ihbarlarla polise en az maddi delil kadar değerli ipuçları veriyor...

---------------------------------------------------------

işte size kayıp raporu;

Emniyet`ten Başbakanlık`a rapor: Türkiye`de bin 446 çocuk kayıp

Türkiye`de bin 446 çocuğun kayıp olduğu ortaya çıktı. En fazla kayıp ıstanbul`da. 346 aile, çocuğunu bulabilmek için karakol yollarını aşındırıyor.

ıkinci sırada ızmir yer alıyor. 138 çocuğun aileleriyle irtibatı kesik. Ankara`da 69 çocuğa ulaşılamıyor. Şanlıurfa`da 57, Diyarbakır`da ise 40 çocuğun nerede olduğu bilinmiyor. Başbakanlık, son günlerde basında yer alan `kayıp çocuk haberleri`nin artması üzerine harekete geçti. Başbakanlık ınsan Hakları Başkanlığı, geçen ay ıçişleri Bakanlığı`na bir yazı göndererek, Türkiye`de aranmakta olan kayıp çocuklarla ilgili istatistikî bilgi istedi. Emniyet Genel Müdürlüğü Asayiş Dairesi Başkanlığı kısa sürede bir rapor hazırladı. 15 Ocak 2008`de Başbakanlık`a gönderilen raporda çarpıcı sonuçlar yer aldı. Buna göre Türkiye genelinde bin 446 çocuk kayıp. Bu rakamlar, Başbakanlık`ı hareketlendirdi; valilikler alarma geçirildi. Başbakanlık ınsan Hakları Başkanlığı, il ve ilçe insan hakları kurullarına yazı yazarak durumun acilen analiz edilerek tedbir alınmasını istedi.
Başbakanlık ınsan Hakları Başkanı Prof. Dr. Hasan Tahsin Fendoğlu, Emniyet`in raporunu, "Tablo vahim." sözleriyle değerlendiriyor. Gazetede çıkan küçük bir yazının kendisini çok etkilediğini anlatan Tahsin Fendoğlu, şunları söylüyor: "Bu kadar acı bir durumla karşılaşacağımı tahmin etmiyordum. Bunun için il ve ilçe kurullarımızın tedbir almalarını istedik. Halkı bilinçlendirmeli ve çocuklarımıza sahip çıkmalıyız. Bunun sebeplerine de inmek gerekiyor. Bu çocuklar çok yanlış emeller için kaçırılmış olabilir. Organ ticaretinden tutun hiç tahmin etmeyeceğimiz alanlara kadar bu çocuklar kullanılabilir. Çocukları çalanların neler yapacakları belli değil. Bu konunun insanî boyutu çok önemli. Kaybolan çocuklar tam bir insan hakları sorunu konusu."

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…