Müge Anlı'yla Tatlı Sert - Atv

arkadaşı kader de geldi gelmesi neyi değiştirecek hangi yeni olayları çıkartacak ki değişen ne olacak bu çocuğun bulunması için
bu çocuk satılmışsa gören yeni kişiler lazım daha farklı gelişmeler lazım
kadın atıyor biz ddinliyoruzz

valla ben bu kaderi de sevmedim,acayip acayip gülüyor.alaycı bir tavrı var.

işin içine birde miföy hamurumu girdi
arkadaşlar hakkaten milföy hamuru kaç para....ben bayadır almıyorumda
3 liraya milföy hamuru varmı

Dilber iyice pişkinleşti, önce yüzünde hiç duygu yoktu, şimdi alaycı alaycı bakıyor..

Ne karıymış be, gören aşık göremeyen bulaşık...

Eşim diyor ki; Fırtına ailesi başladı...
Bende anlamadım neden bahsediyor, hiç dikkat etmedim önce, valla dallas gibi...

ayyyyyyyyyyyy bu kaderede çok bilmişşşşşşşşş
milföy bim den almış ucuzlarıda var

ya bu garı nasıl bi garıymış yaa
gören vurulmuş
way kader way
bi dilber kadar olamadımkaydirigubbakcemile3

evet ya aynen.kontör yollamış falan .off off ...

ve şimdiye kadar da kimse bana al şu 100 kontörde senn olsun DOYA DOYA konuş demedi:roflol:
intihar etcem arkadaşlar
bu millet dilerbein neresine vurulmuş acabadelikafadulden

o ümit de koca güyaa:mymeka:

yyaa var aslında bu kadar sorumsuzlukla bu çocuğun bu zamana kadar kaybolmaması mucizeymişş bu kadar sorumsuz bi anne baba varken çocuk ne yapsın yanii pes yaaaa pesss ne oldu acaba çocuğa bi yere mi düşüp kaldı ki canım yaa :1no2:

konu dilberse 100 kontorde gelir 1000 kontörde dilberin fanları var
bizim yokkk:jeyyar::jeyyar:

kızlar bu kadın müsveddesi yalanlarına dolanıp duruyo yüzü bile kızarmıyo...hayatı yalan dolan..bence de çocuğun kaçırılmış olma ihtimali yok...bu bişey yaptı çocuğa...ondan herşey beklenir...çok soğukkanlı haksız mıyım...ne düşüneceğimi şaşırdım valla.....yazık böyle kadınlar anne oluyo ya...nası annelikse...çocuğu açım diyo bi parça böreği esirgiyo...offfff..açı açına niye sokağa çıkarıyo ki..insan önce çocuklarını doyurur..diğer bebeğinde bezi kaçırmıştı diyo ya kimbilir kaç saat altını almadı çocuğun...offf ya off...:mymeka:

böyle bir aile olamaz çocukları kaç gündür kayıp kadında ruh yok pişkin pişkin yalan söylemeler rahat tavırlar ne bileyim allah başa vermesin kayıp olmuş bir çocuk anne rahat müge anlı herkes sizi merak ediyor mesajlar geliyor diyince di,ilberin yüzünde gülümseme belirdi hoşuna gitti ilgi görmekten ünlü olmak tan hoşlandı birde mesajları okusa herkes aferim mesajı yollamıyor yazıklar olsun böyle anneye babaya tamam dilberin ilgisi olmadığını düşünelim çocuğunun kaybolmasıyla ilgili biz haksız çıkalım bu kadarda tepkisizlik olmazki insanda biraz üzüntü olur insan yeri gelir kendi yemez çocuklarına yedirtir kırıntı dökülür diye yedirtmemiş bir tane sofra bezi serer çocuklarını oturtur doyurursun böyle annelik olmaz .

ya bu kadın ne ararsanız var arkadaşlar yalancılık ahlaksızlık sorumsuzluk terbiyesizlik hepsi almış başını yürümüşş bu ne böle ne biçim insanlık off offff

bi kişide dur dememiş ya bu kadına yazık o kocayada babaya anaya yazıkklar olsunn

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…