Müge Anlı'yla Tatlı Sert - Atv

Evdeyken sürekli izliyordum ama iş başı yaptın izleyemiyorum...
Bir gelişme olursa yazın kızlar sonucu...
Şu Dilber ve kocasını bir elime geçirsem parçalarım ben
Anlamsız sırıtmaları yok mu Dilber' in öldürüyor beni...
Hiç evladı kaybolmuş ana gibi değil. Altından kim bilir neler çıkacak...
Enteresan olan da dünyada ne iyi insanlar varmış iyilik namına birbirlerine maddi yardım yapıyorlarmış Çok üzgünüm çoook

bende yeni başladım izlemeye ama nasıl bulunamıyor bu çocuk y a anasıda ne duygusuzmuş be ben olsam çocuğum kayıp diye ortalıkları yıkarım be

alkisalkisalkisalkisalkisalkis
hakikaten yaa...kadının başka bildiği yok..kadırgalıyım kadırgalııııı....uffff..bir de dudaklarını patlatıp bakması yok mu şaşkınlar gibi....sositososito

gunaydın kızlar
nihayet tatil bitti program başladı
yanlız sevinemedim ya
bu ne biçim bir annedir iki yavusunu ateşe tutuyor ve hala o cucukları istiyor
ne oluyor insanlarımıza yazık ki ne yazık
inanın şimdi ağlıyorum

peki tatlı serti esra ceyhan sunsa nasıl olurrr.....
esra ceyhan: söle dilber çocuk nerde bak bende bir anneyimm benimde bir kızım var..beğğğn de bir anne olaraaaak söylemeni istiorumm...
dilber: valla bilmiorum esra hanım ...
esra ceyhan: ama anlatın ki insanlar aynı şeyleri yaşamasınlar" diyerek gaz verir, o sırada kameraya, stüdyodaki konuklara bakar destek, kuvvet almak için. konuklardan gelen onaylamaz cık cıklara karşı bir de korumacı tavır sergiler "ama ne olursa olsun öyle dememelisiniz, lütfen ama aaa" der. ve dilber olayı çözülünce de yine kafasını sallayıp gözlerini kocaman kocaman açarak kameraya bakar "yaaa işte gördünüz mü?" bakışlarıyla kafasını ritmik şekilde sallamaya devam eder. duygulanır göz makyajını düzeltir durur.

ya yok böle bişey...

bu kadar mı becerılır bu senaryo...

seni tebrik edıyorum arkadasım sabah sabah güldürdün beni doğuya tayin olmusken...

gıcık oluyorum bu kadınada heeeÇok üzgünüm çoook

müge sanatçı değil ki:1shok: programcı gazetecikaydirigubbakcemile3 kız bize ne saçından başından kılığındansırnaşık şey

sen yoksa:jeyyar:

Anneden çocuklarına işkence iddiası
Gaziantep'te öz anneleri tarafından vücutlarına kızgın çatal bastırılan ve elbiseleri çakmakla tutuşturulduğu iddia edilen 2 çocuk hastaneye kaldırıldı.

Edinilen bilgiye, göre olay, Karşıyaka semtinde meydana geldi. ıddiaya göre, dün akşam cinnet geçiren anne S.B. ateş üstünde kızdırdığı çatalı çocuklarının vücuduna bastı.
Çocuklarının ağlamasına aldırış etmeyen annenin, kızgın çatalı defalarca 3 yaşındaki A.B. ve 2 yaşındaki R.B.'nin üzerine bastığı ileri sürüldü.

Son olarak çakmakla elbiseleri tutuşturulan çocukların imdadına yakınları yetişti. Ağlama sesleriyle durumu fark eden yakınları, eve gelerek çocukları annenin elinden kurtardı. Vücudunda derin yanıklar oluşan çocuklar, ambulansla Avukat Cengiz Gökçek Devlet Hastanesi'ne götürüldü. Burada ilk müdahaleleri yapılan 2 kardeş, Gaziantep Çocuk Hastanesi'ne sevk edildi.

bu konuyu isliyorlar simdikkkkkk.....

al sana bır ruh hastası daha ıŞteee.Çocuklarını yakmıŞ.
Nefret edıyorum bu tıp cahıl kadınlardan.bu tıp kadınları alacaksın allah ne verdıyse artık.tÜÜÜhh allah bıldıĞı gıbı yapsın,sende yanasın cayır cayır ınŞallah.

günaydınlarr

ne olmuş diğer çocuklara ben anlamadımm kızlar yakmışlar mı benneyaptımki

kızlar hayırdır yaa?hangi çocuklar çatallanmış yakılmış?
izleyemiyorum programı bu olay ne zaman olmuş?çocuklar sağ mı?
dilber-ümit salakları programda mı?
bu arada cem suriyedeymiş haberi vardı gazetede..ya ne iştir anlamıyorum..kanadada,rusyada,suriyede görülmüş güyaa...bu çocuk sihirbaz mıdır nedir anCADIARZUlamadım yaaa...

ya yok böle bişey...

bu kadar mı becerılır bu senaryo...

seni tebrik edıyorum arkadasım sabah sabah güldürdün beni doğuya tayin olmusken...

saol canım ne güsel güldürebildiysemmm..tayinin için üsülme bitanem ya..ne güsel karı koca geziosunuz işte.....

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…