Müge Anlı'yla Tatlı Sert - Atv

ayyy allahım yarabbim yaa...bu anne diyemicem bu kusura bakmayın kızlar CANİNİN programda ne işi var ya? tutuklu olması gerekmiyor mu?böyle bir caninin ne işi var programda?

al bi rezil anne müsvettesi daha
kızım psikolojik sorunun varsa gir hastaneye yat...ne istiyorsun garibim çocuklardan yazık ya.. valla yazık...
bide kalmış çocukları sosyal hizmetlerden geri istiyor... bu adamda neyine güvenerek istiyor çocukları anlamadım yani....
sosyal hizmetlerde bu çocukları geri vermez bunlar daha çok beklerler.. vermesinlerde zaten...

evet catalla yakmis zaten ucuncu evliligi imis,birde bir oglu varmis görmuyormus biride babannesinde imis görumceleri ile ayni yasada imis evde kavga cok oluyormus hirsini cocuklardan almis falan filan salak kadin zavalli yavrularida polis almis verisler simdik cocuklar nerede oldugunu aile bilmiyor isler karisik........c em yurt disinda cikmadi daha dilberler burda daha baslamadilar onlara...

aynen:1closedeyes:

dönüyo dönüyo aynı elbiseleri giyiyoo

baydı gerçekten

AY OZGURalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkis GÜLMEKTEN YIKILDIM YA MOREL OLDUN SABAH SABAH:roflol::roflol::roflol::roflol::roflol::roflol::roflol:
--------------------------------MUGENİN ANLAMLAI BAKIŞLARINA BAKIN ÇOK NET BAKIYOR KARARLI BİZLERİ Bİ HABER VERECEK GALİBAAAA:jeyyar::jeyyar::jeyyar::jeyyar:SALAK DİLBERDE VE KOÇA BUDALASINDAAAA:jeyyar::jeyyar::jeyyar:

ay allam yarabbim şu proğramı her izleyişimde halime binlerce şkr ediyorummmmm:Saruboceq:

allahın cezasıı niye selbest bunlar tutuklu değil allah b...l.........r.....ını versin pislik ayy parçalayasınn varrrrrrkötükedihüso

mügenin elbiseleri sürekli değişir...üstelik her gün aynı giyinse bile biz burda mügeyi sanatçı olarak izlemek değil yaptığı işleri icraatı izlemek için burdayız...büyük çoğunluk olarak

görüntü sanatçı şarkıcı görmek isteyenler sedaya tıklasın

uyuyakalmışım ya açtıgımda altda muhammetle ilgili gelişmeler az sonra diyordu.
yorumlarınızı okudum kadın çocuklarınımı yakmış.ay daha neler duyucam.çocuklar yaşıyormu bari
niye serbesler hapse atmamışlarmı.ben çok şey kaçırmışım.

birde çocuklarınımı istiyor bu nasıl bir kadın ruh hastası inanamıyorum.böylelerini alıcan çocuklara ne yaptıysa aynısını yapacaksın anlıcak o zaman.yazık çocuklara ya çok üzüldüm.çocukları vermesinler buna ayrıca atsınlar cezaevine.

ya bu insanlar ne yüzle çıkıyorlar tv ye hem suçlu hem güçlü deriz ya aynen öyle birde yaptıklarını savunmuyorlarmı..sinirdenmiş iyi o zaman sinirlenen herkes çocuğunu dövsün,kızgın çatalla yaksın çocuklarını..
insan müsvettesi bunlar yazıkya o çocukların psikolojileri ne olacak ben diyorum kısırlaştırılsın böyle insanlar, alsınlar çocuklarıda ellerinden..

bir tarafta insanlar tüp bebekle çocuk sahibi olmaya çalışırken bir taraftada böyle dilber gibi bu kadın gibi çocuklarına işkence eden insanlar var..

baydı gerçekten

Kızlar bende işe giderken aynı şeyleri dönderip dönderip giyiyorum valla.Boşverin en azından israf yapmıyor.Eskiyene kadar giysin tabiki.Bizde öyle yapıyoruz.Valla yazlık 1 tane ayakkabım var.Alacak gücüm var ama fazla almam israf gibi geliyor bana.Bide fazlası kenarda durunca rahat edemiyorum veririm birine rahatlarım.kaydirigubbakcemile3

Kızlar cinnet geçirenler ceza almıyormuş ,hadi hep beraber cinnet geçirip Dilberle ümite dalalım.kaydirigubbakcemile

baydı gerçekten

Ben Müge Anlı'yı fazla sevmiyorum; ama yine de hiç bir insanın kıyafetleriyle değerlendirmenin doğru olmadığını düşünüyorum.
Bu; doğru bir şey değildir.

Sonuçta her insanın bir tarzı ve zevki var.
Belirli bir alım gücü var...

Bunlar konu edilmemeli bence....
( Özür dilerim ama; insanların aynı şeyleri giymek için can atmadığını düşünüyorum...
Konuya balıklama atlamış gibi oldum, lakin yorum yapmadan geçemedim... )

Kızlar cinnet geçirenler ceza almıyormuş ,hadi hep beraber cinnet geçirip Dilberle ümite dalalım.kaydirigubbakcemile

heeeheeyy çekin önce be dalacam klava:
şaka bi yana özyurdum bu bilgi doğrumu gerçekten :1shok:
bilimde cinnet geçirmek gibi bir kavram yokmuş çunku.. bu ne yaman çelişki fisfisfis

Dilber neden bugün süzgün .Ümitte zayıflamış uykusuz gibi.Bence haftasonu polis sabaha kadar bunları sorgulamış.

Dilberle umit ilk defa programa ayrı yerlerde oturarar başladı sanırsam araları bozulmuş yazık ya :jeyyar:

hayır tatlım bir de öyle bir milletiz ki, kızcağız hergün değişik giyinse (ki sponsorları sayesinde her gün değişik giyiniyor bedava olarak..tek parça elbiseyi ve siyahı tercih ettiği için tek elbise sanıyorlarkaydirigubbakcemile3) bu sefer deriz ki " ya bu böyle dram yaşayan acılı insanları konuk ediyor..neymiş böyle nisbet yapar gibi süslenip püslenip gelmeler...

dediğim gibi dudak bacak elbise silikon surat bakımlı saçlar görmek isteyenler sedaaaayaaaaalkisalkisalkis zorla tutan yok kimseyi-tatlicadiarzu-

müge yaşam programı yapıyor show yapmıyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…