Müge Anlı'yla Tatlı Sert - Atv

cnm ne zaman olduruldugu bellımıymıskı haberde bıkac gun olabılecegı tahmın edılıyor demıstı ama kesın degıldı

aysun cum bende duymadım ne zaman öldürldüğünü.ama dün baba öyle bağırınca "ölünüde istiyorum " die müge onu susturmaya calıstı.hatta o an düşündüm öldürüp atıcaklar cocuğu die mafoldumben bugunde bunu duyunca mafoldumben

ne yalan söyleyeyim musanın ölü bulunacağı hiç aklıma gelmedi.allahım sabır versin ailesine

acaba dün babanın içine doğduğu içinmi ölünüde istiyorum demişti :sinifsinif:
ya kızlar ben erzurumluyum bizim burada böyle çocuk kaçırma cinayet v.b olaylar çok nadir olur şaşırdım kaldım:eek:lmaz: allah sabır versin ailesine bizimde okula giden yavrularımız var allah korusun senağlamasenağlamasenağlama

bugün 10 kasım atamızın ölüm yıl dönümü ve küçücük musa ölü bulundu ama müge çok sevinçli gibi geldi bana insan birazda olsa etkilenir ya

neden sevinçli olsun.bence çok duygulu şuan.ben de aksine çok üzgün olduğu kanısındayım

bileklerinin kesilmesi bilgisayar oyunları yüzünden bir şifremi acba diye aklıma geldi birde cinsel tacizdende şüpeleniliyormuş

yazık ya 13 yasındakı cocuktan ne ıster bu canavarrlar nasıl bır dunyada yasıyoruzz

evlatlarımızı gozumuzden saklayıp buyutelım canavarın bırı oldursunn
uffff cok uzucu bır haber

musayı öldüren kesin, yaşı ufak biridir, çıkar gene içeriden.ben anlamıyorum ya.hakikaten çıkmasınlar ya.

off yha offf nası cigerleri yanıyodur ailenin simdi rabbim sabır wersin ins..:Saruboceq:

X