Müge Anlı'yla Tatlı Sert - Atv

neden bizim türk halki sahitlik yapmakdan korkar anlamiyorum,
almanyada her alman vatandasi bir polisdir,
süpheli durumda hemen plaka esgal alirlar,
ve polise bildirirler,
bizim millette bana dokunmayan yilan bin yasasin misali sadece izlemekle yetinir

aysha cım cünkü almanyada kurallar kaıtı.polis sert.rüşvet yemez.kanunlar kişinin maddiyatına göre deişmez.
ama ülkemizde öylemi.şimdi adam ihbar etse bu cocuk yakalansa 3/5 ay sonra dısarı cıkıcak.zaten gözü dönmüş olduğu için ihbar edeni yakalatanı arayıp bulucak onuda öldürücek.öldürsün nolucak ki anca 3/5 ay yatar.hatta zenginse onu bile yatmaz.bknz cem gariboğlu..

geçen hafta bizim apartmanda bir daireye hırsız girmiş balkondan karşı apartmandakiler görmüş benim karşı komşuma söylemişler o da bakmış balkondan hırsız çıkarken görmüşler bana haber verdi dedim niye polisi aramadın şahit yazarlar dedi..hemen ev sahibine haber verdim polisi aradım komşuya diyorum polis gelecek bir yere gitme soru sorarlar kadın evine girdi kapıyı 3 kere kilitledi ben şahit olamam dedi banada..polis geldi bana sordu dedim komşu görmüş ama konuşmak istemiyor diğer apartmandakileri söyledim onlarla konuşmaya gitti polisler..

insanlar sanki başlarına kötü birşey gelmez gibi davranıyorlar bugün sana yarın bana kardeşim sen bugün şahit olmazsan bildiklerini anlatmazsan yarın öbür gün sana birşey olduğunda kim yardımcı olacak sana..

allah rahmet eylesin kucuk musanin mekani cennet olsun:çok üzgünüm: o ananin yuregi nasil yaniyodur simdi :KK43:

arkadaslar simdi actim, musa vefat etmis de, anlamadim nasil vefat etmis?? Hani hackerdi, cocugun bilgisayar bilgisini kullaniyorlardi?

anlamadim birsey ya, neden oldurmusler?

çeteymiş bunlar.aaaayy inanmıyorum ya.ya küçük kızı da kaçırmaya çalışmış birileri.

ah ah atam birakip gitti bizi 71yil oldu kalksada baksa boylesesine askla bagli ulkesini ulusunun icinde bulundugu durumu cinayetler gecim SIKINtilari cinnetler gasp soygun akil almaz bir hale dondu elbetteki yanlis yonetim gazetede cinayet okuyorum eskiden x y tartisti vuruldu yazardi simdi cinayetler degme romanlara tas cikariyor kafasi ezilmis basi kopmus parcalara ayrilmis kuyularda bogulmus vsvs urpertici artik bir gun normal olursek bile sukur diyecek duruma gelecegiz

Ben de telefonda ki esnafa katılıyorum 155 gerçekten bazı ihbarları dikkate almıyor hayatım da 3 kez nişanlımla başımıza bazı olaylar geldi ama polis ayğımızın dibine kadar gelip biz bişey yapamayız diyip gidiyorlar. Bazı yanlış düşünenler de işlerini kendileri çözmek zorunda kalıyorlar. Bir keresin de ülkücüler tarafından şiddete maruz kaldık neymiş yolda neden nişanlımla kolkola yürüyormuşuz. daha neler neler neden dikkate almıyorlar anlamıyorum..

tamamen mi bitiryor aramı veriyor bence tamamen bitirsin okadını ekranlarda görmek isteiyorum çok yapmacık foyasıda ortaya çıktı ufaktan ufaktan sıyrılıyor galiba..

katılıyorum baktı izlenmiyo ama çok kurnaz ara verme adı altında bırakıyo yani aldı sonunda cevabını
ayrıca ben uzun zamandır takipteyim ama bugun izleyemiyorum oglumun yuzunden cocuk neden olmus ya cok uzuldum gercektende

yeni uyandım ve şok oldumsenağlamayavrum yaa nede güzelmiş kurbanlık koyun gibi gitmiş offffffff offfffffffffffmafoldumben

X