Müge Anlı'yla Tatlı Sert - Atv

katılıyorum baktı izlenmiyo ama çok kurnaz ara verme adı altında bırakıyo yani aldı sonunda cevabını
ayrıca ben uzun zamandır takipteyim ama bugun izleyemiyorum oglumun yuzunden cocuk neden olmus ya cok uzuldum gercektende

Dün izledim star'da Uğur Dündar haber konuğuydu Seda Sayan programını bitiriyormuş gerekçesi "Benim seyircim ebni öyle görmek istemedi" diyor aksine "foyam ortaya çıktı utandım buyüzden bitirmek istiyorum" diyeceğine yine kendini pohpohlayacak bişey bulmuş..
Ama başka bir proje de tekrar bizlerle buluşacakmış :1shok:akannehir

Musa'nın neden öldürüldüğü konusun da hiç bi bilgi yok daha katil yakalanınca herşey ortaya ozaman çıkıcaktır. Ama bu kişinin tek başına olmadığı ve bu cinayetin bir çete tarafından işlendiği şüphesindeler..

senağlama canm ya sabah sabah agladim yavrum ya allah anasina babasina sabir versin anlamadigim polis nasil ihbarlari ciddiye almaz ben hollanda da yasiyorum alt katimda zenci oturuyor muzigi yuksek sesle dinliyordu polisi aramisdik hemen geldiler yani bukadar basit seyler icin bile hemen geliyor ust katimda da onceden cinli bir aile vardi adam kadini dovuyordu valla hemen polisi aradik aninda geldiler bitanede egil 7-8 tane birden gelmislerdi bazen cok kiziyorum bizim polislere (hos abimde polis turkiyede ) senağlama

müge işin peşini bırakmaz,eşgali belirlenirse kesin tanıyanlar çoğalacak ve yakalanacak.
çok seviyorum mügeyi sırf yapmış olmak için program yapmıyor çok gerçekçi.
sabah serap ezgüde verdi musanın haberini ilk ondan duydum.
bir saat olayı dramatize ediyor ama çözüme yönelik birşey yok sadece reyting düşünerek ve haberi ilk veren olmak için hazırlanmış bir program gibi geldi samimi bulmuyorum.
ama müge içimizden birisi gerçekten.samimi ve çözüm arayıcı peşini bırakmıyor olayların.
o yüzden kendisii can-ı gönülden kutluyorum.Allah gücünü arttırsın mügeciğim

nasıl bi dünyada yaşar olduk ,allahım çocuklarımıza kötü ellerin uzanmasına izin vermesin,
aşırı etkilendiim için hiç izlemezdim bu programı,
kanal gezerken dikkatimi çekti yavrucak,
öldüm bittim yaa:KK43:(
allahım ailesine sabır versin...

Allahım yaa tvyi açar açmaz şok oldum kızlar...
öldürmüş çocuğu yaaaa....
ne istediniz minicik çocuktan..
ben yine diyorum cinsel sapıklık olabilir belki tecavüzde etti çocuğa...
Allahım sen koru evlatlarımızı....

Dün izledim star'da Uğur Dündar haber konuğuydu Seda Sayan programını bitiriyormuş gerekçesi "Benim seyircim ebni öyle görmek istemedi" diyor aksine "foyam ortaya çıktı utandım buyüzden bitirmek istiyorum" diyeceğine yine kendini pohpohlayacak bişey bulmuş..

benim haberim yok sedanın ne foyası çıktı ortaya bi söyleyin kızlar...:uhm:

katil zanlısının ismi leventmiş yüzünde çizik varmış kulağına kadar sağ tarafında.
burnu kırık içine göçmüş.
kesin tiner uyuşturucu bağımlısı,ve okumamış işsiz güçsüz.okul önlerinde çocuklarımıza musallat olan pisliklerden birisi.
tez zamanda yakalanır ve linç edilir inşallah

inşallah bulunacak katil.umarım yatar bir ömür boyu diyeceğim ama gene çıkıcak , serbest kalacak.

benim haberim yok sedanın ne foyası çıktı ortaya bi söyleyin kızlar...:uhm:

Seda Sayan ın Müge Anlı nın Tatlı sert programından esinlenerek yaptığı program bence hiç bir başarı gösteremediği için bazı ajanslardan tanınmıyan oyuncuları mağdur göstererek halkın gönlünde yer etmeye çalışmıştır."Kayıp sevdiklerinizi bulalım ,Gizli kalmış cinayetleri çözelim" diye sözde lafı programına çağırdığı,güya mağdur Oğlunu arıyan hafize ana nın normal de oyunculuk ajanslarına kayıtlı, yüzü pek tanınmıyan oyuncu olduğu ortaya çıkmıştı kızlar..

kızlar cezası ağırlaştırılmış müebbet çünkü kafasını taşla ezmiş ve bileklerini kesmiş yani vahşice işlenmiş cinayet annem söyledi

öldürmek bu kadar kolay mı ya insanın içi bir kez sızlamaz mı yazık valla ne merhametsiz insanlar var ne istedin küçücük çocuktan... Ama böyle sapıkça düşünen o kadar çok insan var ki az önce face cinayet yazdım o kadar sapık düşünen insan grupları çıktı ki. cinayet fantazilerini yazmışlar resmen. Ben de şikayet ettim...:eek:lmaz:

Son düzenleyen: Moderatör:
Tv yi yeni açtım :1no2: Musa ölmüş senağlama Allah sabır versin ailesine senağlama

o çocuğu nasıl öldürebildiler :kızgın:
Allah böylelerinin ... :kızgın: :kızgın:
Günah ya hiç mi vicdan yok bunlarda :kızgın: insan olamaz bunlar :kızgın:

Son düzenleme:
kızlar duyuyormusunuz neler anlatıo adam görmüş bunları internet cafede şifre çalarken adamda bakınca ne bakıosun dön önüne demiş çetelermiş kartların şifrelerini çalıyorlarmıs çocuğu zorlamıslar

evet nur dogan sanirim ben ismini bilmiyorumda cok konusuyor ama geneli bos konusuyor..bu cocuklari mi görmüsler sifre calarken anlamadim

o yüzü çizik olan adam musayı dürtüomuş hadi hadi fln die internet cafede bi adam görmüş başkasına sormuş oda bunlar çete musanın üzerinden çok para kazandılar ne arabalar fln aldılar demiş

X