Muhafazakar tatil

Mira79

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
27 Nisan 2013
138
67
blu çırağan bodrum muhafazakar tatilin yeni isimlerinden olduğu için yorum yapılmamış. Bizden sonra geleceklere fikir olması için konuyu açtım. Umarım faydası olur birilerine. Biz Pazartesi giriş yaptık otele. Cumartesiye kadar rezervasyonumuz var. İlgili yerlere uyarı niteliğindeki yorumlarımı yapıyorum ancak hemen kaldırılıyor. O yorumu buraya kopyalıyorum:

Dün otele giriş yaptık. Odalar 15:00 da teslim edilmeliydi,15:40 ta ancak girebildik. bizim gibi henüz odasına girememiş misafirler vardı lobide. Deniz manzaralı olarak ödeme yaptığımız oda, restoranın içindeydi adeta. Perdeyi açtığımda restoranla içiçeydi. Balkona çıktığımda denizi görmemin imkanı yoktu. Balkondan restorana geçmeli, restoranın en ucuna yürümeliydim denizi görmek için. Üst kat oda manzaraları fotoğraflardaki gibiydi ama bize oralarda yer kalmadığı söylendi. Restoranın içindeki oda için deniz manzaralı oda farkı ödemediğimizi, değişiklik yapmalarını ısrarla istedim. Ancak kara manzaraları bir odaya geçebileceğimizi ve aradaki farkı geri alamayacağımızı söylediler. Restoranın içinde, sabahın erken saatlerinde başlayıp geç saatlere kadar sürebilecek gürültüyü çekmektense kara manzaralı odaya geçmeyi mecburen kabul ettik. Kendi isteğimizle geçtiğimize dair kendilerini zorda bırakmayacak bir kağıt imzalattılar. Bu yaptıklarının çok çirkin olduğunu söyledim imzalarken. Müşteri ilişkilerinden görüştüğüm ilk yetkili 300 odanın fotoğrafını siteye koyamayacaklarını, yapacak hiçbişey olmadığını söylemişti ancak sonraki yetkili en azından böyle bi çözüm buldu. Ama bize verdikleri oda kesinlikle üst katlardaki deniz manzaralı odalardan az fiyatlı olması gereken, ve görülerek tercih edilmesi gereken bir odaydı. O yüzden deniz manzaraları oda ödemesi yapacak olanlar restoran konusuna dikkat etmeli.
Yemek çeşitleri çok değil, ama olanlar lezzetli.
Otel çok yüksek bi tepede. Deniz manzarası harika. Deniz seviyesine ulaşabilmek için aktarmalı asansörler var ama yoğun dönemde yeterli olmaz ve çok yürünür, hem de yokuş yukarı.
Otelde bahçe yok. Şöyle bi çıkalım,kumsalda yürüyelim oturalım yok. Telefonda bana bahçeli olduğu söylenmişti dediğimde "gündoğan bir tepe, bahçe olması imkansız. Gündoğanı bilen onu zaten bilir" dedi yetkili. Deniz manzaralı balkonlar var çay kahve pastane gibi.
Kadınlar havuzu güvenilir değil, hiçbiyerden görünmesin hassasiyeti olanlar giremez. Üzeri branda ile örtülmüş, tepeden aralardan görünüyor. Çocuk havuzu kadınlar havuzunun dışında. Yani anne havuza girerken çocuk başka yerde görevliye emanet ediliyormuş. Çocuğunun yanında olmak isteyen anne tesettürüyle orada olmak zorunda, çünkü diğerindeki gibi branda bile yok. Vilların kendine ait havuzu var evet, ama gördüklerim çok küçük ve çok net görülüyor.
Tuvaletler tam kıbleye doğru. İslami otel olarak yapılmamış, 3 yıl önce başkaları yapmış, geçen yıl şimdiki işletmeciler almış.
Biz bu mevsimde hava şartlarını tahmin ederek, yatacağımız yer yiyeceğimiz şey belli olsun, istirahat edelim diye rezervasyonumuzu aylar önce yaptırmıştık. Tekrar geleceğimizi zannetmiyorum. Manzarası dışında hiçbir albenisi yok çünkü.

girdiğimizden beri lobide gördüğümüz yeni giriş yapan misafirler, misafir ilişkileri ile kavga halinde. Bugün 5-6 aile saat 16 olmasına rağmen odalarına giremedikleri için lobi katında sıkıntı çekiyorlardı. Bekleyen ailelerden birinin eşyalarını araçlarına geri yüklettiklerini görünce yanlarına gittim ne olduğunu öğrenmek için. Paralarının yanması pahasına giriş yapmaktan vazgeçtiklerini söylediler. Resepsiyonda sorun yaşayınca otel yetkilileri jandarma çağırmış.

bizde geçen hafta bir yere gittik. son gün yaşadığımız sıkıntı dısında iyiydi. hatta son gün yaşadığım sıkıntıdan dolayı olumsuz yorum yazmıştım ben ama sizinkileri okuyunca haksızlık etmişim dedim kendi kendime.

geçmiş olsun..

bizde geçen hafta bir yere gittik. son gün yaşadığımız sıkıntı dısında iyiydi. hatta son gün yaşadığım sıkıntıdan dolayı olumsuz yorum yazmıştım ben ama sizinkileri okuyunca haksızlık etmişim dedim kendi kendime.

geçmiş olsun..

geçmiş olsun..

Dün yaptığım yorum durum bildirme üzerindeydi. Facebookta yaptığım yorum kaldırıldı ve engellendim. Hala oteldeyim, bunların hepsini yetkiliye bizzat söyleyebilirim. Zaten kontrol edip gerçek müşteri olduğumu biliyorlar. Otel tesettüre uygun değil.memnun olanlar neden memnun olmuş acaba? Hangi animasyon hangi havuz? Otelde sürekli misafir ve misafir ilişkileri problemi var. Bugğn bi misafir için jandarma çağırıldı ve misafir parasını yakma pahasına otelden ayrıldı. Gerçek müşteri yorumu için manipüle ediyorlar diyebilecek kadar hadsizler, ve bodrumdaki tek oteliz diyebilecek kadar cahil. Google a bodrum muhafazakar otel yazınca çıkıyor oteller. Otele gelirken birinin önğnden bile geçtik. Kimseye asla gelmeyin demiyorum, manzara şahane. Ama hizmet kötü, havuzlar korunaklı değil. Erkekler giremez denilen çocuk havuzu erkek doluydu bugün. Fotoğraf var telefonumda. İstediğiniz kadar engelleyin, her yere ulaştıracağım şikayetimi. Özellikle de bu tavırlarınızdan sonra.

Dün yaptığım yorum durum bildirme üzerindeydi. Facebookta yaptığım yorum kaldırıldı ve engellendim. Hala oteldeyim, bunların hepsini yetkiliye bizzat söyleyebilirim. Zaten kontrol edip gerçek müşteri olduğumu biliyorlar. Otel tesettüre uygun değil.memnun olanlar neden memnun olmuş acaba? Hangi animasyon hangi havuz? Otelde sürekli misafir ve misafir ilişkileri problemi var. Bugğn bi misafir için jandarma çağırıldı ve misafir parasını yakma pahasına otelden ayrıldı. Gerçek müşteri yorumu için manipüle ediyorlar diyebilecek kadar hadsizler, ve bodrumdaki tek oteliz diyebilecek kadar cahil. Google a bodrum muhafazakar otel yazınca çıkıyor oteller. Otele gelirken birinin önğnden bile geçtik. Kimseye asla gelmeyin demiyorum, manzara şahane. Ama hizmet kötü, havuzlar korunaklı değil. Erkekler giremez denilen çocuk havuzu erkek doluydu bugün. Fotoğraf var telefonumda. İstediğiniz kadar engelleyin, her yere ulaştıracağım şikayetimi. Özellikle de bu tavırlarınızdan sonra.

ben sizin dediğiniz yere gitmedim başka yere gittim. bu yorumu bana mı yazdınız bilmiyorum ama

ben sizin dediğiniz yere gitmedim başka yere gittim. bu yorumu bana mı yazdınız bilmiyorum ama
Sırf bu otelin olumsuzluklarını yazmak için konu açtım, kullanmayı bilmiyorum pek burayı :) yanlış yapmış olabilirim size cevap yazdıysam :)

geçmiş olsun,kötü bir anı olmuş,bir daha gitmezsiniz ama bunu gerçekten duyurmak lazım.insanlar parasıyla rezil oluyor. biz de ailecek bayanlarla gidebileceğimiz bir yer arayışındayız.tesettüre uygun olması çok önemli. öneride bulunabilecek olursa çok sevinirim.

Teşekkür ederim. Yorum arayanlar olursa diye yazmak istedim. Olumsuz yorumları siliyorlar her yerden. Bazıları reklam yapıyorum sanabilir ama bu yıl yine diyorum ki şah iin paradisedan iyisini görmedim.
geçmiş olsun,kötü bir anı olmuş,bir daha gitmezsiniz ama bunu gerçekten duyurmak lazım.insanlar parasıyla rezil oluyor. biz de ailecek bayanlarla gidebileceğimiz bir yer arayışındayız.tesettüre uygun olması çok önemli. öneride bulunabilecek olursa çok sevinirim.
Ben

Bir tesettürlü olarak asla muhafazakar otel tercih etmeyeceklerdenim...Sirf adı "tesettür otel" diye fiyatı ikiye hatta üçe katlayarak insanlari inançları üzerinden sömürmek , alkollü normal otel işletmekten daha kotu gözümde.

X