Muhammet Dilber Burun Estetiği Hikayem

Evet sizin dediginiz gibi de olabilir. Cok bi fikrim yok acikasi..
Ben Muhammet beye yaptıracaktım ama vazgeçtim diyenlerin çoğuna neden dediğimde, ya istediğin gibi olmaz ya da gerek Yok ya da çok birşey bekleme gibi cevaplar verdiğini öğrendim. Bu benim fikrim belki de gerçekten beklentinin çok yüksek olacağını düşündüğü hastaları memnun edememe endişesinden yapmıyor olabilir

biz de gittik arkadaşımla arkadaşıma yaptırma demedi ama yaptırmasan daha iyi olur dedi artılarını dezavantajlarını anlattı bence gerçekten iyi bir doktor para olsaydı niyeti sizi zaten ameliyat ederdi

Benim de bir Muhammet Dilber hikayem var. Ameliyat yapmak istemediği bir hastasıyım. Neredeyse 20 yıldır ameliyat isterim, bir şekilde erteleyip durdum. Araştırdım buralarda ismi çok geçiyor gideyim dedim. Deviasyonum olduğu için de KBB cidir iyidir mantığındaydım. Muayene etti kem kümleri başladı. Yok yüzüm asimetrikmiş, beklentim çok yüksekmiş, kemiğim çok eğriymiş, burun ucum orta kalın deriliymiş, kemikli kısmım ince deriliymiş vs va beni kibarca reddetti. 200 tl de alıp gönderdi. Resmen hasta seçiyor. Sayın dr, işiniz bu, burunlar çeşit çeşit bunu düzeltmek de sizin işiniz, bunu devlet hastanesinde bedava da yapmıyorsunuz, emeğinizin karşılığını alıyorsunuz. Revizyonu belki seçebilir ne de olsa başka birinin yaptığı burun. Basit, uğraştırmayacak, sonugarantili burunları seçiyor. Bunu hiç dr etiğine yakıştıramadım.

X