Müjde Ar'dan o tweet'e açıklama

themis1990

canım oğlum mertim
Kayıtlı Üye
19 Haziran 2012
30.181
38.369
33
Müjde Ar'dan o çok tartışılan tweet hakkında açıklama...

56387b4467b0a950cc771fbc.jpg

Müjde Ar adına açılmış bir twitter hesabından AK Parti’nin, oyların yüzde 49,4’ünü alarak, 4,5 aylık aranın ardından yeniden tek başına iktidar olması üzerine “Ucuz olsun diye pazara akşam gidip çürük sebzeleri alanlar, saltanat hayatı yaşayanlara oy vermiş...” yazılmıştı.

MÜJDE AR KARAKAŞ‏@mujdearofficial
Ucuz olsun diye pazara akşam gidip çürük sebzeleri alanlar, Saltanat hayatı yaşayanlara oy vermiş...

O HESAP SAHTE

1 Kasım gününden itibaren sosyal medyada hakaretlere uğrayan Ar, kendisine bir hesap açarak açıklamada bulundu.

Müjde Ar Karakaş adıyla açtığı orijinal hesabından “Bugüne kadar adıma açılmış bütün Twitter ve instagram hesapları sahtedir. tek Twitter hesabım budur, bu da benim ilk tweet' imdir” yazdı.

Müjde Ar Karakaş @MujdeArKarakas
Bugüne kadar adıma açılmış bütün Twitter ve instagram hesapları sahtedir tek Twitter hesabım budur bu da benim ilk tweet imdir .

Sahte hesabına ilişkin yasal işlem başlatan Ar, defalarca şikayette bulunmuş, ancak işlem sürecinin uzun sürmesi sebebiyle mecbur kalarak sosyal medya hesabı açtı. Önceki gün açtığı hesabının da tek şahsi hesabı olduğunu duyurdu.

Sahte Hesap TweetiMujdearofficial ““Ucuz olsun diye pazara akşam gidip çürük sebzeleri alanlar, saltanat hayatı yaşayanlara oy vermiş...”Gerçek Hesap TweetiMüjde Ar Karakaş ‏@MujdeArKarakas 17 sa.17 saat önce“Bugüne kadar adıma açılmış bütün Twitter ve instagram hesapları sahtedir tek Twitter hesabım budur bu da benim ilk tweet imdir”

http://www.hurriyet.com.tr/mujde-ardan-saltanat-aciklamasi-40009460

böle düşünenlere sözüm,eve aynen öle,akşam pazara gidip ucuz sebze alıyorum,ve saray hayatı yaşayana oy verıyorum,duyanda muhalefttekiler,gecekonduda yaşıyor sanacak,hepsi macro centerlerden alıyor sebzeyi

ben zaten twiti görünce inanmadım, asla böyle bi zihniyette olmaz, kuzeni yazmıştır dedim. yanılmamışım :KK53:

Hesap sahte de olsa gerçek de olsa nedense hep muhalefet kafası aşağılama kafasında seçim günü twiterda Aziz Nesin'in sözleri ile aşağılamaya çalıştıkları gibi. Aşağılayarak yerinde saysınlar biz yolumuza kaldığımız yerden hızlı şekilde devam ediyoruz.

X