MÜJDE..Gözaltı torbalarına amelıyatsız bir yöntem bulunmuş!

dombi

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
30 Haziran 2010
34
3
selam kızlar,gözaltı torbalarından şikayetçi biri olarak,internette umutsuzca araştrma yapıyodum vee GLUCO EYE diye bi yöntem çıkmış.bi kaç seansta tamamlanıyomuş.daha da araştırmayı düşünüyorum.bu konuda bilgisi olan arkadaşlar da yazarsa sevinirim.hep beraber bi çözüm bulalım artık çok bunaldım bu durumdan:KK43:(

aha kimyasal peelingi göz çevresine uyguluyorlarmış adıda gluco eye peeling oluveriyormuş :)
yani öyle bir teknik yok canım röportaj yapılan dermatologun sanki yani bir teknik geliştirmişler gibi ticari amaçlı reklamı
googlede bakarsan hep aynı röportaj siteleri çıkıyor ne yabancı bir link var nede o merkez dışında uygulayan bir yer.
gözçevresine kimyasal asit çok riskli belki asit oranı çok düşüktür ama alerji yaparsa mahfolur yüzün
ilerde birgün gözümü lazerle bile çizdiririm ama öyle bir işe girişmem asla :p

anladım canım,haklısın riskli gibi duruyo:KK43:( zaten artık bu durumla yaşamaya çalışmak gerek,yapcak bişey yok..

Googleden okuduklarımla ben bizzat gidip dr la konuştum ve ilk seansımı yaptırdım. 3-4 gün hiç bir değişim yoktu ama sanırım cilt kendini yenilemeye başladı soyulmaksızın ve kabuk tutmaksızın. Dün itibari ile göz çevrem aydınlanmaya başladı. Kapatıcısız dışarı çıktım.
2.seansımı da mutlaka yaptırıcam. seansı: 151 tl, anlık acı bir yanma ve 10 sn sonrası hiç acı ve hiç problem olarak tanımlayabilirim. 5 seansa kadar yolu varmış ama sadece morluklar değil kırışıklıklarda gidecek vs vs. senslar oldukca not düşücem buraya çünkü biliyorum ki ben bir şey araştırırken uygulamış kişilerin fikirlerini önemsiyorum ve bu fkirler karar vermemde etkili oluyor amaç paylaşmak gerisi size kalmış.

Googleden okuduklarımla ben bizzat gidip dr la konuştum ve ilk seansımı yaptırdım. 3-4 gün hiç bir değişim yoktu ama sanırım cilt kendini yenilemeye başladı soyulmaksızın ve kabuk tutmaksızın. Dün itibari ile göz çevrem aydınlanmaya başladı. Kapatıcısız dışarı çıktım.
2.seansımı da mutlaka yaptırıcam. seansı: 151 tl, anlık acı bir yanma ve 10 sn sonrası hiç acı ve hiç problem olarak tanımlayabilirim. 5 seansa kadar yolu varmış ama sadece morluklar değil kırışıklıklarda gidecek vs vs. senslar oldukca not düşücem buraya çünkü biliyorum ki ben bir şey araştırırken uygulamış kişilerin fikirlerini önemsiyorum ve bu fkirler karar vermemde etkili oluyor amaç paylaşmak gerisi size kalmış.

şu an ki durum nasıl peki kapatıcısız dısarı cıkmak bir seans sonrası ne güzel :) ben de yaptırmak istiyorum devam ettikce buraya yazar mısın sonucları

anlayamadım glycolic acid mi uyguluyorlar göz altına?

ben de benevin ürünü var sürüyorum hiç öyle bir morluğa etki ettiğini görmedim

mutlaka başka bir madde olsa gerek

bencede peeling yöntemiyle torbalar nasıl yok olacak ki, ah bitkisel bir çözümü olsa, herkesin uyanınca gözleri şiş olur benim uyanınca hiçbirşey olmuyor açılınca torbalarım ortaya çıkıyor :KK43:

X