Murat Ceran, Baver M. Şimşek, Ahmet Dilber, Bahadır Baykal

Merhaba, ne gibi sorunlar yaşadınız acaba? Dikkate alacağım teşekkürler.
Burun kemiğinin bittiği yer ile kıkırdağının başladığı yerde zayıflıktan dolayı çökme var burnum hafif kemerliydi kemerini törpülemiş ama yanlardan daraltma yapmadığı için burun sırtı geniş duruyor daha 2 ay oldu ameliyat olalı ama çökme olana yere 2 kere dolgu yaptı her gittiğimde burnun harika eski burnun çok kötüydü deyip manipüle ediyor

Merhaba,
Burun estetiği için 15 bin TL'ye kadar bütçem var. İstanbul'da yaşıyorum. İnstagram'da ve bugüne kadar gerek forumlardan, gerekse de kendi araştırmalarım neticesinde, Ahmet Dilber, Bahadır Baykal, Baver M. Şimşek ve Murat Ceran'ın yaptığı burunları beğendim.
Beğendiğim burunlar, kalkık olmayan (düz) çok ellenmemiş doğal duran burunlar.
Açıkçası burun estetiği olan çevremdeki çoğu arkadaşım (Emre İlhan'a yaptıran hariç) güzel olmadı. Emre İlhan'da benim bütçemin çok çok üstünde olduğu için gidemiyorum. Burada bu doktorlara ameliyat olmuş, ya da başka doktor önerebilecek birisi var mı? Devlet hastanesi, özel klinik ya da çevre illerden olabilir.
Merhaba yaptırdınız mı bende doktor Mustafa sarıya yaptırmak istiyorum fiyatı 12-13 arası profesör kendisi hep olumlu yorumlar okudum ama şehir dışındayım görüşemedim

Merhaba,
Burun estetiği için 15 bin TL'ye kadar bütçem var. İstanbul'da yaşıyorum. İnstagram'da ve bugüne kadar gerek forumlardan, gerekse de kendi araştırmalarım neticesinde, Ahmet Dilber, Bahadır Baykal, Baver M. Şimşek ve Murat Ceran'ın yaptığı burunları beğendim.
Beğendiğim burunlar, kalkık olmayan (düz) çok ellenmemiş doğal duran burunlar.
Açıkçası burun estetiği olan çevremdeki çoğu arkadaşım (Emre İlhan'a yaptıran hariç) güzel olmadı. Emre İlhan'da benim bütçemin çok çok üstünde olduğu için gidemiyorum. Burada bu doktorlara ameliyat olmuş, ya da başka doktor önerebilecek birisi var mı? Devlet hastanesi, özel klinik ya da çevre illerden olabilir.
Ahmet dilber kesinlikle bir dk bile dusunmeyin derim esimin o koca burnnunu bile yapabildi ya brn bise demiyorum hem insanligi hem cerrahligi ile kesinlikle on numara 9 hafta oldu

X