İstanbul'da rinoplasti - 2021 ücretler, öneriler, geri bildirimler

Merhaba kizlar, birkac doktordan fiyat aldim, bende ekleme yapayim:
- Resit Burak Kayan: 30000tl
- Guncel Ozturk: 4000 euro
- Mustafa Demir: 13000tl

Bende takip ediyorum konuyu bende yurtdışinda kaliyorum ve iki doktor arasinda kaldim dr M. Dilber ve dr A. Göksel
Çok zamandir düşünüyorum ama bir türlü karar verip adim atamadim tabi bide bu pandemi döneminde daha sıkıntılı erteledikce erteledim :KK43:

Deneyimlerim başkalarına yardımcı olursa çok mutluyum. Evet, daha önce ameliyat oldum - 20 yıl önce. Burnum zamanla büyüdü ve alçaldı, bu yüzden onu tekrar iyileştirmek için sabırsızlanıyorum. Henüz ameliyat olmadım, ama nasıl gittiğini kesinlikle size bildireceğim. Erhan Eryılmaz'ın kim olduğundan emin değilim ... Fahrettin Yılmaz'ı mı kastettin? Veya Erhan Coşkun? Sonunda Fahrettin ile görüşmedim (başka biri onun garip tavrını yazdı, ben de geçmeye karar verdim) ama Erhan Coşkun revizyon için hemen hemen tüm doktorlarla aynı oranı verdi. Şimdi anlıyorum ki bu aralıktaki doktorlar (çok iyi, ama henüz ünlüler değil) revizyon için 25000 - 29000 arasında ücret alıyorlar. Ve ünlü doktorlar bunun üzerine 10000 - 20000 daha fazla ücret alıyorlar. Şahsen ben Çelebi'yi seçmeseydim Ahmet İslam veya Erhan Coşkun ile giderdim. İkisi de çok yetkin ve özenli görünüyorlar. Kadıköy'e yakın olmak istediğim için Bakırköy bölgesini atladım ama bence Bahadır Baykal, Erkan Soylu ve Arda Pelen de çok iyi görünüyor. Bu yardımcı olur umarım. Ameliyat olduktan sonra tekrar yazacağım <3
Erhan çoşkun revizyon için ne kadar ücret verdi tam olarak

30 Nisan’da Erhan Coşkun’a ameliyat oldum. Oldukça memnunum.
Fotoğrafınızı paylaşır mısınız? Bende ameliyat olmak istiyorum ancak kötü şeyler yaşadım arda pelenden gün aldım bir kaç olumsuz yorum yapan hastasına ulaştım korkunç diyebileceğim burunlar yapmış o yüzden ondan vazgeçtim ilk ameliyat çok önemli yamuk gereğinden fazla kalkık top bir burun istemiyorum benim hafif kemerim var burun ucum öne doğru düşük kalkık küçük kibar bir burun istiyorum zaten yüz hatlarımda buna elverişli belirgin elmacık kemiklerim var çenem ve alnım orantılı gerçi bir doktor alnıma yap enjeksiyonu önerdi ama ben çok sıcak bakmıyorum. Çok uzattım ama kafam çok karışık tek bildiğim burun ameliyatı olmak istiyorum bunun için önerebileceğiniz her şeye açığım. Şimdiden teşekkür ederim kızlar 😍

Fotoğrafınızı paylaşır mısınız? Bende ameliyat olmak istiyorum ancak kötü şeyler yaşadım arda pelenden gün aldım bir kaç olumsuz yorum yapan hastasına ulaştım korkunç diyebileceğim burunlar yapmış o yüzden ondan vazgeçtim ilk ameliyat çok önemli yamuk gereğinden fazla kalkık top bir burun istemiyorum benim hafif kemerim var burun ucum öne doğru düşük kalkık küçük kibar bir burun istiyorum zaten yüz hatlarımda buna elverişli belirgin elmacık kemiklerim var çenem ve alnım orantılı gerçi bir doktor alnıma yap enjeksiyonu önerdi ama ben çok sıcak bakmıyorum. Çok uzattım ama kafam çok karışık tek bildiğim burun ameliyatı olmak istiyorum bunun için önerebileceğiniz her şeye açığım. Şimdiden teşekkür ederim kızlar 😍
Kım hakkında kötü yorumlar duydunuz

Hangi Prof. Dr. a yaptirdiniz acaba?
Arkadaşlar selam
Ben de revizyon olacağım Barış Çakırı istiyorum ama pahalı siz hiç mustafa demir baver şimşek ve emre koçak için yorum duydunuz mu revizyon yapmayı kabul ediyorlar ve Barış beyin neredeyse 1/3 fiyatı ama benim çok iyi araştırmam lazım artık başka şansım yok. Bundan 5 yıl önce hem de önceki hastalarını görerek prof dr a ameliyat olmuştum yani adamın hastasını gördüm, prof deneyimli ne kadar kötü olabilir ki dedim keşke eski burnum kalsaydı lanet olsun diyorum burnum çok kötü değildi şimdi üstüne yamulttu o da yetmedi dolgu ile düzelteceğim dedi 3-4 kere dolgu yaptı şimdi hem yamuk hem kalın bir burnum var 🥺ilk dolguda da hem yamuk hem yer yer çöküntüleri olan kalın bir burnum olmuştu. Ne kadar kötü olabilir ki burnumun kendisi kötü değil ki dedim yapabileceği en kötü şeyi yaptı. O yüzden çok araştırmam lazım ne olur kızlar yardım edin🙏🏻🥺
Kime yaptırdınız özelden yazabilir misiniz

Merhaba, Erhan Coşkun ile görüşmenizi tavsiye ederim. Muayene için ücret almıyor. Simülasyon da yapıyor. Benim için yaptığı çalışma gayet doğaldı. Ameliyat sonucunu ne kadar yansıtır emin olamıyorum.
Merhaba, siz Erhan Coşkuna amilyat oldunuzmu? Fiyat olarak ne kadar acaba

Galiba kazanan Çelebi dostlar. Onun tasarladığı burnu gerçekten çok beğendim. Uzun ve zarif bir burun istediğimi anladı. Yüzüme gerçekten uyan bir simülasyon tasarladı. Hemen hemen tanıştığım diğer tüm doktorlar bahşişimi yukarı çevirmek istediler, ama o istediğim gibi tuttu. Rahat ve kendinden emindi. Çok fazla tecrübesi var ve ona güvenebileceğimi hissettim. Yapabildiğimde daha fazla güncelleme yapacağım.
Merhaba saban celebeyi mi ameliyat oldunuz

Deneyimlerim başkalarına yardımcı olursa çok mutluyum. Evet, daha önce ameliyat oldum - 20 yıl önce. Burnum zamanla büyüdü ve alçaldı, bu yüzden onu tekrar iyileştirmek için sabırsızlanıyorum. Henüz ameliyat olmadım, ama nasıl gittiğini kesinlikle size bildireceğim. Erhan Eryılmaz'ın kim olduğundan emin değilim ... Fahrettin Yılmaz'ı mı kastettin? Veya Erhan Coşkun? Sonunda Fahrettin ile görüşmedim (başka biri onun garip tavrını yazdı, ben de geçmeye karar verdim) ama Erhan Coşkun revizyon için hemen hemen tüm doktorlarla aynı oranı verdi. Şimdi anlıyorum ki bu aralıktaki doktorlar (çok iyi, ama henüz ünlüler değil) revizyon için 25000 - 29000 arasında ücret alıyorlar. Ve ünlü doktorlar bunun üzerine 10000 - 20000 daha fazla ücret alıyorlar. Şahsen ben Çelebi'yi seçmeseydim Ahmet İslam veya Erhan Coşkun ile giderdim. İkisi de çok yetkin ve özenli görünüyorlar. Kadıköy'e yakın olmak istediğim için Bakırköy bölgesini atladım ama bence Bahadır Baykal, Erkan Soylu ve Arda Pelen de çok iyi görünüyor. Bu yardımcı olur umarım. Ameliyat olduktan sonra tekrar yazacağım <3
Merhaba saban celebiye mi ameliuat oldunuz

Sevgili kadınlar, yabancıyım. Diğer yabancılar tarafından çok sayıda Realself yorumu okuyorum. onlara güvenmiyorum. Ayrıca Realself'e de güvenmiyorum (bir arkadaşım Dr. Süleyman Taş için çalıştı ve kliniğinin ve diğerlerinin kötü yorumları silmek için Realself'e ödeme yaptığını söyledi). Ayrıca doktorların yabancılardan daha fazla para istediğini varsayıyorum. Ama TL kazanıyorum, bu yüzden Euro oranını karşılayamıyorum.

Kalın derim ve solunum problemlerine neden olan bir sapma (genişlemiş bir konka dahil) var. Ve bir Barbie burnu ya da domuz burnu istemiyorum. Birkaç doktorla (Dr. Taş, Dr. Rıdvan Budun ve Dr. Burhan Özalp) tanıştım. Ayrıca çevrimiçi olarak Prof. Dr. Nazım Çerkes'e danıştım (pahalı ama çok tecrübeli). Resit Kayan ve diğer birkaç doktor hakkında bazı kötü eleştiriler okudum. Şimdi Instagram'da yaklaşık 30 doktoru takip ediyorum (aklımı kaybediyorum!) Ve nasıl seçim yapacağımı bilmiyorum. Düşük bir fiyat isteyen bir doktora güvenmeli miyim? Dr. Çerkes gibi deneyimli bir profesöre daha fazla para ödemeye değer mi? Yoksa daha genç bir doktor da aynı derecede iyi olacak mı? Ayrıca, #teostrut yöntemi iyi mi? Bir sürü sorum var. Herkese yardımcı olması durumunda mevcut (kapsamlı) listem:

Olabilir:

- Teoman Doğan'ı çok merak ediyorum
- Prof Dr Ümit Taşkın (5000 Euro)
- Prof Dr Köksal Yuca
- Prof Dr Çerkes: (5000-6000 Euro ama burun deliklerimi ameliyat edemediğimi söylüyor)
- Prof Dr Şaban Çelebi
- Prof Dr Fahrettin Yılmaz
- Dr. Bahadır Baykal (3500-4000 Euro)
- Dr. Mehmet Erdil
- Dr. Ahmet Alp
- Dr. Ömer Faruk Sağun
- Dr. Arda Pelen (3000 Euro)
- Dr. Nacı Çelik
- Dr. Hakan Gence
- Dr. Baver Şimşek
- Dr. Tolga Bilece
- Dr. Ali Murat Akkuş
- Dr. Yakup Avşar
- Dr. Berker Büyükgural
- Dr. Muhammet Dilber
- Dr. Niyazi Altıntoprak
- Dr. Hasan Emre Koçak
- Dr. Ali Evlice
- Dr. Ahmet İslam
- Dr. Furkan Şengöz
- Dr. İsmail Küçüker
- Dr. Cemal Hacı
- Dr. Erkan Soylu (ama burnu biraz fazla domuz gibi görünüyor?)
- Dr. Rıdvan Budun (20.000 TL ama burnumun içini bile incelemedi)
- Dr. Murat Enöz (IG'deki operasyon sonrası fotoğrafları biraz dağınık görünüyor)
- Dr. Mehmet Akif Yıldırım (16.000 TL)

Hayır:
- Dr. Taş (Ona güvenmiyorum ve çalışanları beni rahatsız etti): 5000+ Euro (artı 100-500 Euro arasında değişen bir danışma ücreti - ikincisi burnunuzda çalışmaktan çok korkuyorsa)
- Dr. Barış Çakır: 600 TL konsültasyon ... Kullandığı maske hilesini beğenmediğim için gitmedim
- Dr. Tamer Erdem (kalın tenim olduğu için burnuma pek bir şey yapamayacağını söyledi ... Uzmanlığa sahip olmadığını varsayıyordum ... ya da belki sadece dürüsttür)

Özür dilerim Türkçem çok kötü ... ve üzgünüm bu kadar uzun ... Umarım bu uzmanlık ve maliyetler hakkında iyi bir konuşma başlatır.
Selamlar,
Burun ameliyatını oldunuzmu ve kime ? Yeğenim olmak istiyor ve bir türlü kime yaptıralım diye tereddüt ediyoruz.

X