Salon ve Günlük Oda Dekorasyonu mürdüm 3lü fikirlerinizi bekliyorum

Salon ve günlük odalarınızın dizaynı, dekorasyonu ve tavsiye yorumları

MELANIM

Guru
Kayıtlı Üye
21 Nisan 2010
99
0
36
Arkadaşlar 19 temmuzda düğün var daha 5 ayımız var fakat mobilyaları aradan çıkaralım istiyorum nişanlımla maddi durumumuz kısıtlı ve kampanyalı mobilyalara bakmak durumundayız dmç mobilya nın beyaz ve mürdüm rengi olan kampanyası(kanuni) hoşumuza gitti fakat koltukların renkleri farklı mürdüm,gri ve siyah satıcı hepsini aynı renk yaparım isterseniz dedi ben resim koyamıyorum sizden ricam dmç mobilyaya bakıp bana fikir verebilirmisiniz hangi renk yatırmam gerektiği konusunda kafam allak bullak bide koltuklarda pek hoşuma gitmedi ama mobilyalar güzel duruyo hem fiyatıda uygun :KK5::KK5:

İmkan kısıtlı olduğu için söylüyorum bence koltuklar fena değil. Benim bu 3 renkten seçme şansım olsa mürdüm ve gri yaptırırım. Siyah hiç sevmiyorum çünkü. Yatak odasının renkli olan kısımlarını beyaz yaptırabilirseniz güzel olur. Yatak örtülerinizi hep mürdüme göre uydurmak zor olur. Başka uyumsuz renklerden olursa yatak örtüsü çok çok kötü durur.

canım çok teşekkür ederim evet çok doğru sölüyorsun bugün bende nişanlıma dediğini anlatmaya çalıştım ama yok beğendiğim şeyden niye yatak örtüsü,nevresim bilmem ne uymucak die vazgeçeyim dio :KK43: anlatmaya çalışıyorum ama anlamıyor ne yapıvam pufff :KK43: mantıklı düşününce mürdüme nevresim yatak örtüsü farklı renklerde olunca oda karman çurman renk dolu olcak ki aldığım nevresim ve yatak örtülerinin hiç biri ne mor ne de mürdüme yakın renkler uyum sağlıcak renk yok onun için tekrar masraf mı yapıcam anlamadım wala ve tartışıyoruz bu konu yüzünden çok annecidir beyefendi anne ne derse o annesi beğenmiş gösterdiğinde şimdi değiştirirse annecik laf eder:KK43:((

Üff bilirim benimki de anneci biraz:) O zaman en iyisi kayınvalidenle konuş, anlat durumu. Annesine mutlaka mantıklı gelicektir senin söylediğin ve oğlunu ikna edecektir:)

evet tatlım olabilir fakat şöyle bişey var ben 3.11 vardıyalı çalışıyorum ve yarın mobilyalara bakmaya annesi babası ve ben gidicez nişanlımla yolda söylemem problem olur yola çıktık şimdi mi sölüyon die dengesiz davrandığımı düşünmesinler :KK43:

hayatım gri ve mürdüm hoş durur bence güzel koltuklar fiyatlarıda çok iyi ama sen bilirsin tabi yine sen iyce kararını ver söyle nişanlına nasıl istiyosan yolda söylersen olmaz ama şimdiden söyle yine de oraya gidince daha net karar veririz falan de açık kapıda bırak yani kendine tamm tatlımmm

tatlım söyle yapsanız koltukları onları alsanız yatak odası olarak diğer onun yan tarafında var bitane beyaz ben onun yatak odasını daha çok beğendim onunla değiştirseniz bunu söylesen kayınvalidene nişanlını ordaki satıcıyla konuşsanız adam belki bişeyler yapabilir ben böle düşünüyorumm...

canım evet dediğin gibi olabilir koltuklar mürdüm ve gri hoş durur da yatak odası mürdüm çok boğucak ve hep uyumlu nevresim yatak örtüsü olayı sorun çıkcak onlar için ayrı masraf yapmak istemiyorum durum kısıtlı olduğu için onların yerine diğer ihtiyaçlarımı alırım diye düşünüyorum diğer kampanyadaki beyaz yatak odası hoş fakat dolabı çok küçük ve satıcı bu deişimi kabul eder mi ki? kampanya diye değişime yanaşmıyolar pek.Tatlım nişanlımla tel konuşabiliyoruz 3.11 vardıyam gece 11 de çıkıyorum işten görüşemiyoruz işte tel.de anlamıyor inat yaptı beğendiğim şeyden vazgeçmem diye uymayıversin ne var dio ince düşünemiyo bayanlar gibi biz daha ince düşünüyoruz.

tatlım ben mobilyalarınızı beğendim.. ben olsaydım siyah ve gri seçerdim çünkü benim erkek arkadaşım da mürdümü hiç sevmez.. siyah gri seçerdim o yüzden.. ama mürdüm gri de düşünebilirsin.. bir de yatak odasının mürdüm olan yerlerini beyaz olması için ikna et bence canım.. mobilyacı kabul edermi bilemiyorum tabii..beyaz çok daha güzel durur... ben bir de 3.490 tllik kampanyanın yatak ve yemek odası takımlarını çok beğendim onları da düşünebilirsin.. paketi bozarlar mı bilemem ama canım

Harmonyy tatlım bende işte 3.490lıkla bu mürdüm arasında kararsız kalmıştım ama mantıklı düşününce mürdüm pek te iç açıcı değil evin ferah olması çok önemli eşyalarla uyumu felan bakalım bugün görüşcez nişanlımla iyice oturup bi karar verelim çok teşekkür ederim hepinize arkadaşlar yardımlarınız için

Arkadaşlar ben mobilya işini hallettim sonunda karabağlarda nişanlımın arkadaşının eniştesinin dükkanına gittik imalatçıydı o yüzden çok uygun fiyatlara alıyoruz diğer grup suntaydı bunlar mdf lam olucak ve isteğimize göre mobilyalarda değişiklik yapabiliyor mesela ben gardolabın içini daha kullanışlı olsun istedim çizdim felan nese size danışıcağım nokta şu mobilya be salon koltuklarımız mor beyaz şimdi günlük oturcağımız odaya 2 çekyat alıcaz ama onların rengi ne renk olmalı?Bu konuda yardımcı olurmusunuz?:18:

bende çogu arkadaşımla aynı fikirdeyim oldum olası gri ve mürdüm rengini çok yakıştırırım koltukların üstlerinede mesela mürdüme gri yastık griyede mürdüm koyarsan çok şık olur koltuklar çok güzel yani ama yatak odası kullanışlı olmaz ayrıca erkeklere bu konularda pek söz düşmemeli :) evi dişi kuş yapar azıcık diş göster :KK70:şimdiden hayırlısı olsun

$cazibe_koltuk_takimi_k.jpg $kugu_tivo_koltuk_takimi_o.jpg

tatlım bence bu renklerde düşünebilirsin(takımları değil renkleri baz al olurmu) oturma odası için.

tamam şekerim düşünüceğim bu rengi bu forumu çok seviyorum ya gerçekten yorumlarnız fikirleriniz çok içten çok teşekkür ederim canlarım yardımlarınız için.

X