Musallat hakkında bilgisi olan

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bende başlığı görünce iş kariyer ve musallat bagdastiramadim benim bir arkadasim boyleydi çok fazla anlatigi için ben kendisiylen ilikskimi kestim cunku inanılmaz korkutuyordu beni bu durum evlendiği ilk gece dayak yediğini onlardan söylüyordu bence iyi olmuş ayrıldığınız daha ne istiyorsun mesela
Hayatımda başıma gelmiş karşılaştığım bir şey değil ve çok dengesizdi sizin arkadaşınızda bu şekilde miydi

Ben daha kuçuktum başima gelince 15 yaşti galiba Allahim ölüyordum sandım bir an.Uykudan uyanamıyorsun boğuluyorsun resmen.2 ay annemle uyudum feci korktum yani.Odam büyüktu yalnız uyurdum ben.O olaydan sonra bir süre kendime gelemedim.Sanki birisi üzerine oturmuş kalkmıyor gibi bir hissti asla unutamadım.Bir daha yaşamam umarım.😐
Evet gözleriniz odayı, etrafı görüyor ama beyin uyanmıyor, bağırıyorsun ama sesini duyan olmuyor. Hepsi beynin tepki göstermesinden dolayı oluyor. Bir daha olmaz inşallah ama olursa da ilkinden alışık olduğunuz için o kadar tepki vermiyorsunuz.

Evet gözleriniz odayı, etrafı görüyor ama beyin uyanmıyor, bağırıyorsun ama sesini duyan olmuyor. Hepsi beynin tepki göstermesinden dolayı oluyor. Bir daha olmaz inşallah ama olursa da ilkinden alışık olduğunuz için o kadar tepki vermiyorsunuz.
Aynen öyle ben kaç gece bu yüzden uyuyamadığımı bilirim.Yine olucakmi diye.Annem sayesinde atlatdım.Salak gibi korkup annemede söylemedim bir süre fark etti artık sen neden böylesin diye.O yüzden çocuklar yalnız uyurken dikkat etmek lazım.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X