Mustafa Sıtkı gözeler burun estetiği olan varmı ? Memnun kaldınız mı?

Canım ben oldum 9 ay önce oldum hiç memnun değilim doktorlar sitesinde yazdım ama olumsuz yorumları yayınlamiyor o sie !! :KK43:( hiç nefes alamıyorum aşırı kavisli yapmış hiç kikirdagm kalmamış aylardır ağzımdan nefes alıyorum psikolojik olarak mahvoldum ne dışarı cikabiliyorum ne bişey yapabiliyorum evden dışarı çıkamıyorum asla önermiyorum .Hangi doktorla gorustyusem kaburgamdan kıkırdak alınması gerektiğini söyledi şekil olarak ta berbat fonkiyonel olarakta berbat hiç memnun değilim yaşıyor gibi değilim hayatım altüst olduu sakin olmayinn Mustafa gozelere

Mustafa Sıtkı gözeler burun estetiği olan varmı? Memnun kaldınız mı?
Merhaba ben Mustafa Hoca'ya 9 ay önce ameliyat oldum benim burnum çok büyüktü yüzümü kaplayacak şekilde bir kemiğim vardı Mustafa Hoca benim kocaman burnumu aynı barbie bebek gibi yaptı güler yüzlü ilgisi alakasıyla sizi çok motive ediyor... Ameliyata o kadar mutlu girdim ve bir öyle de çıktım ameliyat sonrası süreçte de tampon dışında bir zorlanmam olmadı. Her gören insan burnumu soruyor olumsuz bir tane yorum almadım öyle söyleyeyim 🙋🏻‍♀️

Merhaba ben Mustafa Hoca'ya 9 ay önce ameliyat oldum benim burnum çok büyüktü yüzümü kaplayacak şekilde bir kemiğim vardı Mustafa Hoca benim kocaman burnumu aynı barbie bebek gibi yaptı güler yüzlü ilgisi alakasıyla sizi çok motive ediyor... Ameliyata o kadar mutlu girdim ve bir öyle de çıktım ameliyat sonrası süreçte de tampon dışında bir zorlanmam olmadı. Her gören insan burnumu soruyor olumsuz bir tane yorum almadım öyle söyleyeyim 🙋🏻‍♀️
Merhabalar bende oldum ameliyat 2nci günüm zorlanıyorum sisliklerjm olmaya başladı bunlar normalmi ? Burnunun içinde kocaman tamponlar da var

çok ilginç çevremde ona amaleiyat olup da aşırı memnun olanlar da var . Ama hiç memnun olmayanlar da var. Sonradan (1 sene sonra filan ) düşüyormuş genelde yaptığı burunlar . Tabi düşmeyip memnun olan da var

mustafa sitki gozelere olmadigin icin sevindim adina yaptigi burunlari incelersen kaydirak kalkik ve de daraltiyor sonra revizyon icin doktor ariyorsun.

mustafa sitki gozelere olmadigin icin sevindim adina yaptigi burunlari incelersen kaydirak kalkik ve de daraltiyor sonra revizyon icin doktor ariyorsun.
Evet beni de numaramı bırakınca aramıştı daha gidip muayene olmadan iban atıyor 2.000 kapora at eiye bu ne burhan pazarlama kafası dr burak dikmen tavsiye ederim işleri de iyi ki asistanların burnuna bakın ben yakından gördüm sahane kendisi de çok tatlı bir doktor bu hafta aneliyatvolucam sonucu paylasirim

sadece paraya bakiyor iste hastanin istekleri umrunda degil hakkimi da helal etmiyorum o doktora o kadar cok magdur ettigi insan var ki hepsini sonradan gordum maalesef

X