Mustafa Taş olumlu sonuc alanlar acilll doktor onerisii

Sempati38

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
5 Aralık 2020
75
38
Arkadaşlar merhaba Kayseri acibadem hastanesi Dr Mustafa Taş ta tüp bebek yaptirip olumlu sonuc alan varmi lutfen cvplarinizi bekliyorum...

Daha önce hiç bir doktorun açıklamadığı şekilde sizinle irtibat kuran harika bir doktor Mustafa TAŞ tedavi sürecinde opu işlemi öncesi sonrası açıklayıcı rahatlatıcı konuşması her daim yardımcı olacak ekibiyle şimdi transferimi bekliyorum. Sonucu güzel olması dileğiyle

Mustafa Taş hocamın ismini görünce yazmadan geçemedim mustafa hocamı çevreden çok duyup gitmiştim yanına 8 yıllık bir çocuk hasretim vardı Kendisi harika bir insan insan psikolojisinden çok iyi anlıyor yanına gittiğiniz zaman odadan Umut dolu çıkıyorsunuz onun sayesinde bebeğimi almaya sayılı günlerim kaldı kesinlikle bir gidip konuşun derim

Mustafa taş hocanın asistanı falan mısınız? Bide yeni katılmışsınız topiğe. Komik olmayın

Mustafa hocayı ben de tavsiye üzerine ziyaret etmiştim. Benim artık ümidim tükenmişti ona gittiğimde fakat Mustafa hoca ile konuşunca umutlarım tekrar yeşerdi ve ben hocam sayesinde şimdi çocuğumu kucağıma almak için gün sayıyorum. Çocuk umudu olan veya benim gibi umudunu yitiren herkese Mustafa hocayı şiddetle tavsiye ederim

Arkadaşlar merhaba Kayseri acibadem hastanesi Dr Mustafa Taş ta tüp bebek yaptirip olumlu sonuc alan varmi lutfen cvplarinizi bekliyorum...
Merhabalar, canım doktorumun adını görünce hemen bir yazayım dedim. Uzun süredir tedavi görüyordum ve bir sonuç alamamıştım umudumu kaybetmek üzereyken arkadaşımın tavsiyesi üzerine mustafa taş 'a gittim moral ve umut aşıladı adeta ki bu bizlerde olmasi gereken en önemli şey konuşması hastalara olan ilgisi kendisi ekibi bir harika alaninda uzman işini cok iyi yapan bir doktor. Allah ondan razı olsun mutluluk dağıtıyor kayserinin bir numarası bu konuda gidecekseniz kesinlikle tavsiye ediyorum oğlum su an 2 yasında ve mustafa tas bebeği buradan da teşekkür ediyorum kendisine

Mustafa taş hocanın asistanı falan mısınız? Bide yeni katılmışsınız topiğe. Komik olmayın

Merhaba Duaherderdedeva asistanı değil hastasıyım, hesabımı yeni açtım evet mustafa hocanın ismini görünce yorum yapmak yazmak istedim o yüzden hesap açtım. Siz komik olmayın asıl

çağlar yazıcıoğlunda tedaviye başlayacaktım. 6 aydır ön tedavi uyguluyoduk. Burda gördüğüm bir yorumda hastaneden ayrılacağını okudum ve şok oldum. Kendisine mesaj yazdım böyle birşey okudum ama inanmak istemedim doğru mu dedim? bana sadece hastane ismi yolladı. Ne kadar değersiz olduğumu anladım ve hemen ilişiğimi kestim. Acıbademdeki diğer doktorları araştırdım. Özge hanım çok pasif geldi. Gökalp ve Mustafa beyde şovmen gibi geldiler hiç elektirik alamadım. Ve dün ANkara bahçeci ile görüşmeye gittim. Ve hemen kararımı verdim tedaviye başladık. Umarım hayırlısı böyledir benim için. Sizde kararınızı verince yazarmısınız merak ettim.

Merhaba canım kadınlar kulübüne yeni üye olmam yorum yapmama engel mi açıkçası anlamadım burda amaç birilerine bir şekilde faydalı olmak dilerseniz telefon numaramı verip başımdan geçenleri detaylı anlatabilirim

Ben de de durum aynı . Aynı şeyleri düşünmüş. Çağlar beyle baslayacakken gideceğini öğrendim mesajıma tüp bebek için ilk yazdığımda cevap veren adam şimdi hiç bir şey yazmadi. Gökalp bey benim psikolojimi bozdu dedgnz gibi Özge Hanım'ın da hiç adını duymadım. Ama Mustafa bey tatmin etti beni. Kararımı ondan yana verdim

Aynı şeyleri yaşamışız ne üzücü çağlar bey İnstagramda boy boy gösteri yaptı hastalarının mesajlarını paylaştı. Keşke birde bizim gibi mağdur olanları paylaşsaydı

Bende suan cok kararsizim ilk deneme gokalp oldu oda husranla sonuclandi ankara yada kayseri arasinda kaldim Ankara bahceciye cok iyi diyolar hatta bi bayan dr var ismini unuttumda.siz ne yaptiniz nasil gidiyo tedaviniz ?transfer oldunuzmu ??

Bende ozge hocayla gorustum cok samimi geldi bide hatirlarmisiniz bilmiyorum turgut hocanin ogrencisi oldugundan ve bayan olmasindam dolayi sanirim gidersem kayseriye ozge hanimdan yana olacak sanirim tercihim

Bende suan cok kararsizim ilk deneme gokalp oldu oda husranla sonuclandi ankara yada kayseri arasinda kaldim Ankara bahceciye cok iyi diyolar hatta bi bayan dr var ismini unuttumda.siz ne yaptiniz nasil gidiyo tedaviniz ?transfer oldunuzmu

Merhaba. Ben henüz transfer olmadım. 2 ay rahîm dinlendirme verdi berfu hoca. Bi gidip görüşmeni tavsiye ederim. Bi yorumlarını alırsın en azından. Gerçekten farklı bir bakışı gerekiyor bazen. Daha pozitif sonucu almadım ama çok iyi bir merkez.

Yani alistim kayseriye diyorum ama mutlaka yaz olurmu bu ara arastiriyorum hatta kayserideyim suan dr la goruscez yarin..

Yani alistim kayseriye diyorum ama mutlaka yaz olurmu bu ara arastiriyorum hatta kayserideyim suan dr la goruscez yarin..

Kayseriye ben hiç ısınamamıştım. Hep bahçeci istiyordum ama masrafları gözümü korkutuyordu. Çok pahalı diyordu herkes. Ama öyle değilmiş gürgandan bir farkı yok bana göre.

Kayseriye ben hiç ısınamamıştım. Hep bahçeci istiyordum ama masrafları gözümü korkutuyordu. Çok pahalı diyordu herkes. Ama öyle değilmiş gürgandan bir farkı yok bana göre.
Ne kadar dediler bende acaba bi kere gokalp dr da yogunluktan sikintiyi cok yasadim boyle ilgilencek birilerini istiyorum o yuzden ozge hanima isindim..hani cok yogun dr ilgilenemiyo bence tabi hepsi ayni olavak diye kesinlikle bisey yok reklamci olursa dr dahada sikinti ama ben sunu anladimki kadin dr gercekten her zaman daha cok sahipleniyomus sonucta onlarda anne ve daha icten davraniyolar.berfu hocayida cok duydum cok basari bi dr inşAllah hepimiz icin hakkimizda hayirlisi olsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…