Mustafa Taş ta tüpbebek tedavisi görenler

Esy63

Üye
Kayıtlı Üye
7 Aralık 2021
95
41
Merhaba kızlar kayseri acıbadem Mustafa Taş a gidip memnun kalan var mı? Nasıl bi yer tavsiye ediyormusunuz ?

Merhaba, ben Kasım ayı gibi gittim merkezi aşırı yoğun. Özel ilgi bekliyor insan bu süreçte. Bunu asla görmüyorsunuz. İlk görüşmede ilgi alaka güzel ama devamı gelmiyor. Opu olduktan sonra embriyolar sağlam gelmeyince telefonla bilgilendirilip tekrar opu yapılması tavsiye edildi Mustafa Bey tarafından ama bir daha görüşmeye çağırılmadık. Öyle olunca hesabı kapatıp çıktım. Google yorumlarını okumanızı tavsiye ederim. Olumsuz yorumların hepsine birebir katılıyorum.

google yorumlarına bakın tek tek. şikayet var yorumlarına da bakın isterseniz. ben araştırmalarımda böyle yapıyorum.

Ben suan mustafa tasta tedavi görüyorum opuya girdim transferi bekliyorum opuda ilgililerdi hemsireleri surekli geldi sordu nasilsiniz agriniz devam ediyormu vs onumuzdeki surec hakkinda bilgiler verdiler. suana kadar herhangi bir olumsuzluk yasamadim doktorun kendisiyle alakali. hemsiresi de mesajlarima hemen cevap veriyor yalniz arkadaslarin dedigi gibi biraz yogunluk var ve yumurta takibine gittiğimde yanindaki bir kadın doktor vardi 2 kere o muayene etti ve sanki bakiyor bakmıyor gibi hmm iyi tamam ilaclara devam gibi umursamaz bir tavri var ciktiginizda doktor gitmiş oluyor muayene esnasinda soracağınız soru varsa soruyorsunuz yoksa giyinip ciktiginizda doktor yok bu mustafa bey icinde geçerli yogun oldugu icin direk diger odada baska bir muayeneye geciyor bunlar harici bisi yok mayisin sonu gibi transferim olacak sanirim inşallah olumlu olur sonucum 🙏

X