Müstakbel KayinValidem

Nazo1616

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
23 Şubat 2017
64
31
Eveeet başlıktada belirttiğim gibi müstakbel kayinvalidecim bugün bana eşimle birlikte yatak odasi takimi almaya gitmiş , Almışta tabi
Fakat kizlarr ee bunda ne var diyeceksiniz ki Sorun şöyle ;

Bundan iki hafta oncesine kadar bn uc dort kez gittim o hic gelmedi evime 7 8 ay boyunca , tabi benim hakli sebeplerim vardi. Davett etmeme ragmen gelmedi hayirli olsun demedi hamileligin nasil geciyor diye aramadi sormadi velhasilkelam,

Birbirimize pek sicak degiliz yalandan gülmeler , ortama uyum sağlamak sadece bizimkisi . Benden haz etmedigini hissedebiliyorum . Oğluna başka kiz dusunuyormuş tühh neyseki ben hazetmesemde hic bir zaman surat asarak dahi ona yansitmadim , o çok yapti bunu

Geçmisteki zamanlarda bir gun kayinvalidem demistiki (bu arada eşimden ziyade 4 oglu daha var ) Esimm yardim istedi sen yatak odasini al sana odeyeyim diye elim duzelince ki oderdide herneyse , kayinvalidemde ben x (esime) 'e yeterince harcadim geride birsru oğlum var onlara harcicam falan laf isittirmisti ki düğünü eşim yapti babasi dahi karışmadı. Eşyalarimizi yine eşim yapti kimseden destek almadan yatk odasinada sadece bir baza almıştık kalitesiz idarelik birşeydi yani ..

Ne hikmetse iki haftadir benimle iyi , yani oyle gosteriyor hala inanmiyorum samimiyetine .. Hamileligimin son ayindayim simdi geldi aklina evime gelmk hal hatir sormak

Eşimde bana bugün yatak odasi aldi annem bize cocugada bir iki bisey almis deyince Allah razi olsun orasi tamam ama bi suphe girdi ister isteemez içime .
Yarin birgün kotu olursak adini eder mi ederse kirar atarim evet yaparim cunku kimsenin malina mulkune minnet etmem etmedim

Eşimin isleri acilacakti bir iki aya eşimin almasindan daha cok mutlu olacaktim. Simdi yatak odasi aldi diye havalara girermi bu kaynana soz sahibi olsun istemiyorum acikcasi kimsenin evimde..

Bugun yapip yarin adini eden insanlar çünkü , ve hayatta en nefret ettiğim hiç gelemedigim seydir. Yani anlicaginiz mutlu olmam gerekirken moralim bozuldu .

Eşime caktirmiyorum ama oda anladi sanki . Sizce yanlışmï düşünüyorum. İnsanlar degisebilir degil mi belkide onyargili yaklasiyorum .. İnsallah oyledir

Müstakbel dediğin ileride olacak olandır,muhterem kayın valide demek istediniz sanırım.
İnsanlar değişmez,değişmiş gibi yaparlar,bir zaman sonra da patlama yapar ,daha kötü olur.
Size sorulmadan mı alındı bu yatak odası?
Yok kız hamileligimde bile aramadı sormadı demiş benimde kafam karıştı anlamadım :olamaz:

Lafini eder ama etmeden once senin yapabilecegin bir sey yok. O yuzden keyfine bak hamileligini stressiz gecirmeye calis derim.

Her an yüzsüzlük yapabilir diye tedbir alarak, mobilya parasını hazır tutun

Olur da lafı geçerse, buyurun o gün harcadığınız miktar dersiniz

Kv den haklı bi açıdan geride dört tane oğlu varmış ki tüm eşyaları eşiniz aldıysa her şeyi erkek tarafı yapmış gibi olmuş size bilenmesi ondandır.

Kv den haklı bi açıdan geride dört tane oğlu varmış ki tüm eşyaları eşiniz aldıysa her şeyi erkek tarafı yapmış gibi olmuş size bilenmesi ondandır.

Babam yok , Annemin ise bir maaşı var . Kendimize yetebiliyorduk Eşimin ailesnin ise hali vakti cok cok iyi Allah daha cok versin tabi elinde olanin yapmasi lazim olmayan nasil yapsin
eşimin adetlerinde kiz tarafi birseye el sürmüyor. yani onlarin adetlerine gore yapmalari gerekirdi . Hele taki olayi barizz abartidir eşimin tafinda bana yapilan 3 bilezikti . İstemedim de zaten konu bu değil . Biraz istenmeyen gelinim de :)

X