müstakbel yengem ve abiye sorunu

sonuçta onun düğün fotograflarında sonsuza dek gözüne batacağım. her albümlere baktığında aklına gelecek.

bence fazla abartıyorsun düğünden sonra ben fotoğraflara bakınca ne mutrlu gündü derim aklıma öyle şeyler gelmezzz
herkesin zevki farklıdır kendini nasıl rahat hissediyorsan öyle giyin ben sana yengenin tavsiyeline uyma demiyorum ma ne istiyora hemen yapma diyorummm

sonuçta onun düğün fotograflarında sonsuza dek gözüne batacağım. her albümlere baktığında aklına gelecek.

ne kadar düşünceli ve anlayışlı birisiniz. Keşke herkes birbirine karşı öyle olsa hiç sorun kalmazdı. Koyduğunuz fotograf ten renginizde açık olduğu için bence doğal durmuş. Ama siz içinizden nasıl geçiyorsa kendinizi nasıl beğeniyorsanız öyle yaptırın. Daha önce dediğim gibi ben bu rengi seviyorum ama beyaz tende koyu saçta güzel geliyor bana. Açıkçası hiç saçımı boyatmadığımdan işlemleri tam olarak bilmiyorum. Eğer imkanınız varsa bir ton koyusuyla önce bir deneyin yengenizde belki size onu daha çok yakıştırır. Beğenmezseniz sonradan bu renge dönebilme imkanınız varsa orta yolu bulmak için o şekilde yapabilirsiniz. Ama bu şekildede kötü değil bence. Ama tabi moda şimdi ne renktir nasıldır bilmiyorum

Bence hoş değil ... İlla yaptrcaksan daha acik sari olsun

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

daha açık diyorsunuz? platine yakın mı?

biraz koyulaştırsan dahamı iyi olacak sanki...

burda sarı küllü. koyu sarı küllü bir ton koyusu.

Canım ister istemez kilo zaten insanı biraz olgun gösteriyor. Birde üstüne sarı saç olunca belki yaşından daha büyük göstermeni istememiştir. Ama sen öyle mutlu olacağını düşünüyorsan yaptır. O sadece fikir vermek istemiş. Biz bile kız arkadaşlarımızla düğünlerde birbirimizi böyle eleştirir, tavsiyelerde bulunuruz. Eğer bunun dışında gerçekten seni huzursuz eden bir hareketi yoksa dert etme.

yok huzursuz etmiyor. düğün elbisemi saçımı makyajını kafasında belirlemiş gibi anlatıyor sadece. elbisen şöyle olsun saçın şöyle topuklu çok giyme vs vsvs

bilmiyorum tepkisi ne olur sarı saçlıyken bu saç sana yakışmıyor dememişti açıkcası. hem de o kadar görüşüyorduk. bana samimi gelmedi o yüzden.

Ben beğendim açıkcası.
Ama en önemlisi ise senin kendinden ödün veriyo olman. Düğün olabilir, düğün onun diye herkes onun zevkine göre mi giyinip, gelecek.
Hadi düğünümde beyaz giymeyin gibi bi'şey dese anlarım zira beyaz abiyeyle topuzla düğüne gidenlere ben de kızarım ama bu saç yani.
İnada boyatırdım. Düğün günü tek derdi benim saçımın rengi olucaksa tutamam istediği kadar mutsuz olabilir.

Bence saciniz daha parlak bir sari olmali illa sari olacaksa...

Ama size bakır renkleri güzel gider bence teniniz çok uygun

sanki biraz daha koyu olmasi iyi olurmus gibi geliyor bana.Teninizin rengini daha cok aciga cikarirsiniz.yine de siz bilirsiniz tabi.

teşekkür ederim. hala karar veremedim aslında. saçımı kesicem kökünden :)

Rica ederim gelsin tabi cnm o size gelin geliyor sen onlara degil esas disini goster ki haddini bilsin wlla ne cesaret gorumesine su laflar :)). Numarasini verdee ben aoyleyim hatta o derece sinir oldum hehehehe

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

32 yaşında kadın höyt desem 5 söyler vallahi :) hem bişey dersem ben kötü olurum :KK43:

bence fazla abartıyorsun düğünden sonra ben fotoğraflara bakınca ne mutrlu gündü derim aklıma öyle şeyler gelmezzz
herkesin zevki farklıdır kendini nasıl rahat hissediyorsan öyle giyin ben sana yengenin tavsiyeline uyma demiyorum ma ne istiyora hemen yapma diyorummm

çok ince düşünüyorum belki. zaten abiyeyi onun dediği gibi arıyorum şu anda. straptez alma siyah alma beyaz alma saten alma kısa alma dedi :) bilmiyor ki koca memiklere ne sığıyorsa onu alıyorum :)

Yengeniz sadece tavsiye verebilir emir değil. İpleri fazla vermişsiniz anlaşılan.

ne kadar düşünceli ve anlayışlı birisiniz. Keşke herkes birbirine karşı öyle olsa hiç sorun kalmazdı. Koyduğunuz fotograf ten renginizde açık olduğu için bence doğal durmuş. Ama siz içinizden nasıl geçiyorsa kendinizi nasıl beğeniyorsanız öyle yaptırın. Daha önce dediğim gibi ben bu rengi seviyorum ama beyaz tende koyu saçta güzel geliyor bana. Açıkçası hiç saçımı boyatmadığımdan işlemleri tam olarak bilmiyorum. Eğer imkanınız varsa bir ton koyusuyla önce bir deneyin yengenizde belki size onu daha çok yakıştırır. Beğenmezseniz sonradan bu renge dönebilme imkanınız varsa orta yolu bulmak için o şekilde yapabilirsiniz. Ama bu şekildede kötü değil bence. Ama tabi moda şimdi ne renktir nasıldır bilmiyorum

zaten koşullar çok zor evlenmek için 9 yıl sonra bi düğünü olacak onda da istediği gibi olsun bari diyorum. sonuçta bir kere evleniyor insan. saçlarımı siyah yaptığımda tenim bembeyaz oluyor o zaman da güneş görmemiş vampir gibi geziyorum. koyu saçtan açığa geçmek daha zor açtıracağım için bir daha açma şansım olmaz saçım yanar. koyu yaparsam dönüşüm olmaz benim aslında sıkıntım o :)

Ben beğendim açıkcası.
Ama en önemlisi ise senin kendinden ödün veriyo olman. Düğün olabilir, düğün onun diye herkes onun zevkine göre mi giyinip, gelecek.
Hadi düğünümde beyaz giymeyin gibi bi'şey dese anlarım zira beyaz abiyeyle topuzla düğüne gidenlere ben de kızarım ama bu saç yani.
İnada boyatırdım. Düğün günü tek derdi benim saçımın rengi olucaksa tutamam istediği kadar mutsuz olabilir.

şöyle bir şey var benim büyük abimin eşi seda sayan gibi süslenir gider. abartılı saç makyaj elbise. simler sürer ışıldar yani biraz. :) kızamıyoruz yapısı öyle :) onun abartılı giyineceğini biliyor da o yüzden mi bana böyle yapıyor diye düşünmüyorum değil. eltisine diyemiyor diye bana mı diyor acaba :)

Bence saciniz daha parlak bir sari olmali illa sari olacaksa...

Ama size bakır renkleri güzel gider bence teniniz çok uygun

ah ah :) hürrem gibiydi saçlarım nişanda da o siyah abiyeyle bir de kadın gibi oldun dedi zaten :) bakırdan ağzım yandı ki ne yandı :) hem gelinimiz kızıl saçlı. aynı renk saç hiç istemez.

Yengeniz sadece tavsiye verebilir emir değil. İpleri fazla vermişsiniz anlaşılan.

bari düğünde mutlu olsun diyorum. empati yapıyorum kim bilir belki benim düğünüm olursa ben neler düşünürüm diye. stresli diyorum. yazık diyorum. kıyamam ya aldı gelinliğini astı dolabına bakıp bakıp duruyor.
her 5 dk da bir kontrol ediyor :)

bari düğünde mutlu olsun diyorum. empati yapıyorum kim bilir belki benim düğünüm olursa ben neler düşünürüm diye. stresli diyorum. yazık diyorum. kıyamam ya aldı gelinliğini astı dolabına bakıp bakıp duruyor.
her 5 dk da bir kontrol ediyor :)

Bir sır vereyim mi? Böyle giderse o size kıyacak.

Yengeniz Haklı Gibi Zaten Kilo Yaşlı Gösterir İnsanı Bide Küllü Sarı Diyosun Hepten Orta Yaşa Gidersin Bence Kül Ve Sarı Renk Yaşlı Gösterir Genelde Yapmayın Bencede Ayrıca Siyah Renk de Tercih Etmeyin Kiloluyum Diye Cıvıl Cıvıl Olun :KK12:

bır an sen gelın o görümce sandım
o denli vahım durum yani.
bu kadar tavız verme, azıcık görümcelık yap
o zaman senden ıyısı olmaz. ama bu kadar ıyı olursan en kötü sen olursun :KK14:

her şeyın bir uslubu vardır dımı? çirkin oldun, şöyle oldun, böyle oldun nedır?
azıcık ınsan olsun da düzgün düşünsün senın iyiliğini.

Son düzenleme:
Benim annem de yaptirma sari sana olmaz dedi, senelerce karisti sacima. Gayet de guzel oldum yaptirinca. Sikildim koyu tonlardan yaza yine sariya doncem.
Dinleme bosver, sapsari yapma sende, balyaj yaptir, daha yasina uygun olur.

Dünyadaki en iyi insanını da bulup kendinizle ilgili taviz verseniz hiç bir zaman bunu kullanmaktan çekinmeyecektir. Defalarca tecrübe edilmiştir.

haklısınız ama benim kalbimi buran 9 senedir beklediği günün gelmesi. başka zaman olsa belki inatlaşır laf derdim ama o kadar hevesli ki gelinliğini gördükçe sanki başka bir dünyaya gidiyor. ben de kadınım kıyamıyorum o haline.

Yengeniz Haklı Gibi Zaten Kilo Yaşlı Gösterir İnsanı Bide Küllü Sarı Diyosun Hepten Orta Yaşa Gidersin Bence Kül Ve Sarı Renk Yaşlı Gösterir Genelde Yapmayın Bencede Ayrıca Siyah Renk de Tercih Etmeyin Kiloluyum Diye Cıvıl Cıvıl Olun :KK12:

3. sayfaya resmimi koydum aslında bakarsanız çok mutlu olurum :)
abiyeyi de renkli alacağım uçuk pembe mavi yeşil gibi. :) tabi bulabilirsem

bır an sen gelın o görümce sandım
o denli vahım durum yani.
bu kadar tavız verme, azıcık görümcelık yap
o zaman senden ıyısı olmaz. ama bu kadar ıyı olursan en kötü sen olursun :KK14:

her şeyın bir uslubu vardır dımı? çirkin oldun, şöyle oldun, böyle oldun nedır?
azıcık ınsan olsun da düzgün düşünsün senın iyiliğini.

benden görümce olmuyor vallahi. gelinlik evlerine temizliğe yardıma gittim bir hafta onlarda kaldım işlerinden izin alamadılar abim de yengem de ben temizleyip yerleştirdim. ama bana çok güvenirler. ben elimden geleni yapmaya çalışıyorum. kötü olacaksa biraz da onun tercihi. ben onun için her şeyi yapıyorum.

Benim annem de yaptirma sari sana olmaz dedi, senelerce karisti sacima. Gayet de guzel oldum yaptirinca. Sikildim koyu tonlardan yaza yine sariya doncem.
Dinleme bosver, sapsari yapma sende, balyaj yaptir, daha yasina uygun olur.

annem de inadına sarı sarı diyor :) balyajı annem istemiyor işte.

Aslinda guzel olmaniz icin ugrasiyor yoksa niye kizsin nisanda siyah giydim yasli gosteriyodun diye.. Sari herkese yakismaz ve bazi tipleri olgun gosteriyo hakikaten, dogal sarisin degilseniz kasmayin

Tesettur abiye diyosunuz, sac yaptiracagim diyosunuz, kapali misiniz degil mi o kismi anlamadim

Edit: resmini yeni gordum senin yuzune sari yakisir, ama koyu renk cok daha acar yasin tam ortaya cikar. ayrica kilo falan deyince farkli hayal etmistim, bebek gibisin siyah da giysen yasli duramazsin gelin seni kiskaniyo zaar

Son düzenleme:
Fotona Baktım Koyu Renk Kesinlikle Diyorum!!

Orta Kumral Güzel Olur Yada Karamel Tenin Açık Çok ,Kilonu da Hesap Edersek Genç Görünmek İçin Koyu Renk Saç Şart

X