Mutfagima bakip, neler yapilabilir soyleyin arkadaslar.

ya bu siyah beyazin kucuk gostermesi konusunu dusunuyorum. cok guzel duruyor ama...

bir de o bolmenin arka tarafina masa konulsa bile cok sikisik oluyor canim ya. ben de onun icin masa bile almistim ama gene de o lavabo bolgesi guzel olsa da sikistiriyor mutfagi. ama guzel de duruyor.

hanimlar buraya da koyayim. iste bu hayallarimdeki mutfak
kitchen11ck5.th.jpg

şimdi ben arka tarafta kalan ölçüyü bilemiyorum ama sıkışık oluyorsa bu şekilde kullanman güzel olur ama sana ilk yazdığım msj da dediğim gibi oradaki su tesisatı sorun yaratabilir. ama siyah beyaza takılma sadece alternatifleride düşün mesela gönderidiğim fotograflarda varya yeşil ve beyaz parlak oldukları için çok füzel duruyorlar yada kırmızını bir düşün bence siyah beyaz karolar orayı daraltmaz

aslinda beyaz dolap farketmez. benim en once begendigim zemin idi. ona en uygun dolap nasil olur diye dusundum. dolap sadece beyaz da olabilir. mebran(oymali gibi) da olabilir ama pahali kacar sanirim. butce belli.

tezgah da demek siyah cok leke gosteriyor oyle mi? hadi ya.. o kadar gosterisli duruyor ki... bayiliyorum evet ozellikle gri kumlularina...

bence 2 ci gönderidiğim fotograf taki dolaplar ve senin dediğin yer karoları ve 3 fotograftaki ara fayanlar çok şık olur

ya benim resimler niye kucuk cikiyor?

siyahbeyazmutfakox0.th.jpg

[img=http://img526.imageshack.us/img526/5301/siyahbeyazmutfakox0.th.jpg]

ev kazaskerde. anadolu yakasini bilmiyorsan, kadikoy ile bostanci arasinda minubus yolunda diye tarif edebilirim.

arkadaşım ikea nın web sitesinde yatak odası-ofis-mutfak tasarım programı var.odanızın ölçülerini,kapı,pencere yerlerini giriyorsunuz ve istediğiniz gibi tasarım yapıyorsunuz.daha sonra 3 boyutlu olarak yaptığınız tasarımı inceleyebiliyorsunuz.hayalinde ki mutfak hoş ama daha açıklayıcı hatta daha güzelini çizebilirsin. :KK66:

aslinda beyaz dolap farketmez. benim en once begendigim zemin idi. ona en uygun dolap nasil olur diye dusundum. dolap sadece beyaz da olabilir. mebran(oymali gibi) da olabilir ama pahali kacar sanirim. butce belli.

tezgah da demek siyah cok leke gosteriyor oyle mi? hadi ya.. o kadar gosterisli duruyor ki... bayiliyorum evet ozellikle gri kumlularina...

canım benim annemin mutfak tezgahı da siyaha yakın ve granit.böyle sanki içinde parça parça açıklı koyulu tonlarda taşlar var.ve annem çok memnun hiç bi şikayeti yok.düz siyah lekeyi belli eder.her üründe öyledir zaten :KK43:

Son düzenleme:
siyah granit i tezgahta temizlikte hiç sorun çıkarmıyor ve çok şık duruyor
siyah granit Seramik zeminde hiç kullanışlı değil tam bir dert :KK43:

tavsiyem (krem) granit seramik zemin
siyah granit tezgah
beyaz parlak mutfak dolapları,
mutfak alnı ise yine krem
çok şık duruyor

mut4ie1ve8.jpg

bu mutaktaki kahve görünen yerler siyah olur yerde sizin istediginiz gibi siyah beyaz olursa.. bide o sondaki masayı kendi mutfagınızın sonuna yani kırdıracagınız bölüme sabit duvara yaptırırsanız hem yemek masası problemi kalmaz hemde dar olmaz .. bence.

HAnimlar, ben lojmanda oturuyorum ve 20 senedir el degistirmis am akimse birsey yaptirmamis. biz balkon ile mutfagin arasini kirip,pencereyi cikarip birlestirdik.
dolaplar tamir oldu yerleri degisti.

simdi biz ABD deyiz. kardesim ve kaynim kaliyor evde. o sebeple daginikligin kusuruna bakmayin.

odenek cikmis mutfak ve banyonun yerlerin yaptirilmasi icin. komple mutfagi degistirmeyi dusunuyorum. tabanlarlar tezgah.

balkon ile mutfak arasindaki o duvari kirdirip( kolon haric tabi) L seklindeki lavaboyu camin onune kadar uzatmak istiyorum. beyaz veya siyah beyaz dolaplar ve siyah mermer istiyorum. yeri de ya gri ya da siyah beyaz (bir siyah bir beyaz) mermer tas dosetmek istiyorum.

siz ne dersiniz?
s6300033sg9.th.jpg

resmi koymayi beceremiyorum. biri bana anlatsin.

kizlar mutfagi paint uzerinde istedigim sekilde degistirdim. bir goz atin. demek istediklerimi bilgisayarda cizdim. tabi her sey tam olmadi ama genel olarak boyle dusunmustum.

kitchen11ck5.th.jpg

iyide lojman da bu tür degısıklıkelr yapılması yasak degıl mı...:uhm:

X