Mutfak Dolaplari

arkadaşlar mutfak dolabı seçerken çok araştırmak lazım ve güvenli ustalara yaptırmak lazım. bazı kötü niyetli insanlar lake diye size farklı kimyasal maddelerler boyanmış dolaplar getirebiliyor bi komşum yaptırdı ve kadın perişan oldu. ben de baya araştırdım ve tam istediğim gibi boyası cinsi tezgah cinsi hepsi çok güzel ve kaliteli oldu ve adamlar bu işin üreticisi ustası eğer yaptırmak isteyen bana yazsın

arkadaşlar mutfak dolabı seçerken çok araştırmak lazım ve güvenli ustalara yaptırmak lazım. bazı kötü niyetli insanlar lake diye size farklı kimyasal maddelerler boyanmış dolaplar getirebiliyor bi komşum yaptırdı ve kadın perişan oldu. ben de baya araştırdım ve tam istediğim gibi boyası cinsi tezgah cinsi hepsi çok güzel ve kaliteli oldu ve adamlar bu işin üreticisi ustası eğer yaptırmak isteyen bana yazsın
e bizim aldığımız ya da kiraya çıktığımız evlerde dolaplar genelde önceden yapılı olduğu için seçme şansımız da olmuyor ki :KK43: kesin bizim dolaplar da dandik bi malzeme

Mutfak dolaplarim krem rengi lake. Bir damla su sicrasa leke oluyor. özellikle ocagin yanindaki dolaplardaki yağ lekeleri deli ediyor beni. Mutfak dolaparini ve özellikle o yağ lekelerini neyle siliyorsunuz? Ben bi ara yağ çözücü sıktım sildim hafif kabardi orasi :KK43:
geç gördüm biraz ama tatlım 5 ay mutfakçıda çalıştım lake boyalı diye tabir ettiğimiz dolapları size satarken bilgi vermesi gerekirdi mağzanın. su dışında hiç bişet kullanamazsın üzgünüm. üstelik deterjan kullanıp bozarsan garanti kapsamı dışında kalıyor. görünüşleri çok güzel ama çok kullanışlı oldukları söylenemez. benim fikrimi sorarsan bu ürünler evinde yemek pişmeyen sadece salata benzeri çok buharlaşmayan yemekleri pişirebileceğin amerikan mutfak tarzı veya az kullanılan haftasonu evi gibi yerlerde daha uygun olur. türk mutfağına pvc balonlama yöntemi kapakların en uygun olduğunu düşünüyorum. bide paranız varsa akrilik kaplamalar da lake gibi durur ve lakeden kolay temizlenir.ama tabi ki pahalı diğer malzemelere göre.

X