Mutfak Dekorasyonu mutfak için yardım

canım görüntü olarak çok hoş olsada benim düşüncem tabi koku olayı rahatsız edici görümcemin de var oda aynı konudan müzdarip ama çok iyi bi havalandırma sağlarsan çok da istiyosan bence yaptır içinde kalmasın tabi bide duvarı yıkınca ordan çıkacak tozu ve inşaat işinide düşün çünkü bende salonumla oturma odamı açtırıcam ama gözümde buyuyo

çok şık olur cnm , alt kısma biraz genişçe granit mermer koydurursun onun üzerinide kullanırsın çiçetti süstü,vesaire,,bu arada görüntüde çok iyi oluyo hem salondan hem mutfaktan bence hiç düşünme hemen yaptır,göreceksin çok güzel olacak.......

yorumlarınız için çok teşekkür ederim. havalandırma çok önemli o zaman onu iyi ayarlamaya çalışalım. temizliğini artık halledicez bi şekilde :))) koku olayı ortadan kalksa dediğiniz gibi çiçekler süsler püsler derken güzel görünecek :))

Güzel görünsede, ben pek sıcak bakmıyorum salon ve mutfak olayına, sebebine gelince; mutfağı her an derli toplu tutmak zorundasınız, mutlaka heryer gıcır gıcır olmalı, öyle hastayım vs.kendinize izin veremezsiniz, birde tutunki balık kızarrtınız ne kadar aspiratörde olsa koltuklar çekecek koku heryere sinecek, sadece bu sebeplerden istemem, mutfağı genişletmek için balkon vs.gibi seçenekleriniz yokmu?

bende alacağım için araştırdım amerikan mutfak için en iyi çözüm esco'nun davlumbazı 700m3 emiş gücü.alışveriş sitesinde. 250 ytl civarı . normalde o fiyata davlumbazların emiş gücü 500-560 m3 çekiş gücü var. davlumbazıda bacalı kullanırsanız verimi yüksek olur. aspiratör yada davumbaz sayesinde koku sorunu yaşamazsanız sanmam ama kendi adıma bende amerikan mutfağı pek sevmiyorum.

malesef öyle seçeneğimiz yok. ama çok haklısınız özellikle kızartmalarda o koku tüm evde hissediliyor. epey düşündük havalandırmayı ,aspiratörü, davumbazı en sonunda hiç dokunmamaya karar verdik.duvarı açarsak sanki pişman olucaz gibi bir his var içimde, oyüzden o riski hiç almaya cesaret edemedik :)) yardımlarınız için çok teşekkürler arkadaşlar :)

merhabalar mutfak konusundan sizlere bir şey danışmak istiyorum.
bizim mutfağımız 8 m2. annem duvarı yıkıp salona mutfağı açmak istiyor.ama kararsızız. acaba amerikan mutfağı nasıl olur ... koku salona çok dağılır mı ? salonda mutfak nasıl görülür nasıl olur bilemiyoruz. acaba sizler ne dersiniz yani siz olsaydınız nasıl yapardınız :)

tavs,ye etmem bn zatn sevmıyorm amerikan mutfak eyr konusunda iyi olur belki ama mutfağına zıcık dağınık olsa olduğu gibi salonda oturanların gözünün içine giriyor hoş durmuyor... çk düzenli olmka lazm insanlık halidir dağınık kalır mutfağın üstüne de misafir gelırse yandın :)

Her zaman derlı toplu olmayabılır mutfaĞınız.hadı onuda geÇıtım.gelen mısafırlerın Şımarık Çocukları vardır ya hanı,annesıde ılgılenmez Çene yapıcam dıye kendınden geÇerler.Öyle bı mısafır geldıĞınde mutfaĞınız ne hale gelır bılemem.

Ben de yeni evimi amerikan mutfak yaptırmayı düşünüyorum.Bence çok şık olur ayrıca kızartma türü şeyleri imkanın varsa balkonda yaparsın. Mutfağın dağınık olduğu bir zaman olursa da misafirini alacağın salon yok mu.

X