Mutfak Sırları - Nilay Tulum

isabel

Kuzey Ege
Yönetici
Super Moderator
Anneler Kulübü
6 Mart 2012
17.733
27.655
48
Yemek yapmayı seven herkes mutlaka tanıyordur sevgili Nilay 'ı..Çünkü kendisi ilk yemek bloglarından Mutfak Sırlarının kurucusu...

Yıllardır takip ederim kendisini ve sayısız yemek siteleri arasında tariflerine en çok güvendiklerimdendir.Beni asla hayal kırıklığına uğratmaz, birebir tutar tarifleri ..Öyle ki ne zaman bir yemek aratacak olsam (Yemeğin ismi -Mutfak Sırları )şeklinde aratırım öncelikle.Çünkü bilirim ki Nilay yaptıysa en ince detayına kadar anlatmıştır ve sonuç muhteşem olacaktır.Onu birçoklarından farklı ve özel kılan bir özelliği de hep ulaşılabilinir olması. Ne zaman bir tarifle ilgili bir soru sorsam hep tüm samimiyeti ve içtenliği ile hemen yetişti ve cevap verdi..

Kitap çıkaracağını ilk duyduğumda çok heyecanlandım ve ilk sipariş verenlerden oldum. Kitap elime bugün ulaştı ve yine kendisine yakışır güzellikte bir kitap çıkarmış. İnternet üzerinden artık birçok tarife çok kolay bir şekilde ulaşıyor olsakta İclal Aydın ın söylediği gibi basılı kitaplar her daim kalıcı ve özeldir. Ve biz yemek yapmayı seven kadınlar olarak mutfağımızda yazılı tarif defterlerimiz,kitaplarımız için bir yer mutlaka ayırmışızdır..Mutfak Sırları-Nilay Tulum 'un kitabı da şimdi mutfağımın en değerli yerinde ve hep elimin altında olacak...

O bir eş,anne ,şef ve en önemlisi bir kadın .Ve bu kadar iş yoğunluğu arasında bütün bu kimliklerinin yanına yazar kimliğini de ekledi. Ve ben böylesine yetenekli,girişimci kadınların hastasıyım..

Ellerine,emeğine sağlık sevgili Nilay..Yolun açık,başarıların daim olsun...

Kitabı satın almak isterseniz link bırakıyorum

20210117_150709.jpg

Son düzenleme:
X