Mutfak ve koridor halımı değiştirmek istiyorum

ERAYEFE

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
5 Haziran 2009
104
0
46
arkadaşlar mutfak ve koridor halımı değiştirmek istiyorum fikir ve resimleri bekliyorum teşekkürler

Bence bildiğimiz halılardan almayın. mutfak perdenizle veya dolaplarınızın renginden bulunan tonları içeren, makinede yıkanabilecek türde bir şey alın.kilim olabilir.birde koyunluda görmüştüm rulo halinde istediğiniz genişlikte ve boyda kestirebileceğiniz ince ve kaymayan paspas tarzı vardı.hatta kullanan yakınlarım var.makinede de yıkanabiliyormuş.çok memnunlar.aynı şekilde koridor içinde olanları var.özellikle koridorlar için kaymıyor olması çok güzel.

CONFETTı'nin halısını tavsiye ederim.mutfak halım confetti ve çok memnunum.temizliği çok kolay ve kaymaz tabanlı.sitesine girip modellere göz atablrsin

Eğer istanbuldaysan maskoda novello carpets diye bir mağaza var. ınternet sitelerine de bakabilirsin. ıstediğin boyda desende ve renkte yapıyorlar. Ben çok memnunum. Shagy halılar var daha çok.

Eğer istanbuldaysan maskoda novello carpets diye bir mağaza var. İnternet sitelerine de bakabilirsin. İstediğin boyda desende ve renkte yapıyorlar. Ben çok memnunum. Shagy halılar var daha çok.

siteyi inceledim canım çok güzel modeller var fiyatlar nasıl acaba piyasadaki diğer markalara göre.

X